Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 09, 07:46)
g.gif Nu gal iš ryto daugiau merginų prisijungs, bet taip kaip tu parodei, tai aš įjungiu "akutę" ant nuotraukos sluoksnio (kad matyčiau viską,. tada pažymiu šitą sluoksnį, kurį tu čia pažymėjusi ir mažinu Opacity. Labai aiškiai matosi efektas g.gif

tai aš irgi ant "gyvos" foto mažinau , čia tik taip padariau kad labai nešviest foto biggrin.gif oki einu dar pabandysiu nors abėjoju ar kas gausis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 09, 07:46)
Ai, ir dar pastebėjau dabar - nežinau ar tai ką nors keičia, bet Opacity visuomet mažinu ne tą, kur viršuje (šito niekad nebandžiau po teisybei biggrin.gif blush2.gif ), o tą, kur virš layer'ių yra - ten kur fill 100 proc. ir virš jo yra Opacity 100 proc. Tai vat apspaudus ant šito atsiranda tokia juostelė su slankiojančiu žymekliu, tai tuo žymekliu slankiojant keičiasi permatomumas. Tikrai nesu garantuota, kad tavo pažymėtasis daro tą patį mastau.gif

nerandu kur tokia funkcija randasi g.gif

jau radau , gaunasi kažkas jau gaunasi valiooooooooo clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 09 rugsėjo 2008 - 10:07
labas
noriu išmokt pasidaryti muilo burbulus ,radau viena pamokėlę rusų kalba ir nelabai suprantu kaip susikurt ši nauja sluoksnį ir kaip ji užlieti juoda spalva g.gif

Шаг 1: Создайте холст с разрешением 300 dpi и залейте фон чёрным цветом, потому что на белом фоне пузырь будет еле заметен.
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 09 09, 11:23)
labas
noriu išmokt pasidaryti muilo burbulus ,radau viena pamokėlę rusų kalba ir nelabai suprantu kaip susikurt ši nauja sluoksnį ir kaip ji užlieti juoda spalva g.gif

Шаг 1: Создайте холст с разрешением 300 dpi и залейте фон чёрным цветом, потому что на белом фоне пузырь будет еле заметен.


Cia gal tiesiog pasiemi nauja lapa, ir uzlieji juoda spalva : uzlieti galima dviem budais
1. spaudziam D , kad pagrindine spalva butu juoda ir spaudziam backspase
2. arba paimam laistytuva ir pasirinke juoda spalva tiesiog uzliejam lapa.

tikiuosi pagelbejau. 4u.gif
Atsakyti
sveikos.gal kas patartu kaip sujungti du layerius i viena? g.gif nu niekaip man nesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 09 09, 14:02)
sveikos.gal kas patartu kaip sujungti du layerius i viena? g.gif  nu niekaip man nesigauna doh.gif


pazimi (laikai shift ir su pele pazimi layerius kurius nori sulieti, jie pasidaro melyni), tada crtl-E spaudi, turetu susijungti.
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 09 09, 14:02)
sveikos.gal kas patartu kaip sujungti du layerius i viena? g.gif  nu niekaip man nesigauna doh.gif


Man kaip visuomet neaišku ką turit omeny sakant "sulieti"? Jei jau turite norimą rezultatą, t.y. vaizdas, kurio norėjote, jau gautas ir tereikia tik apjungti sluoksnius, tai spaudi dešinį ant layer'io ir darai "merge visible". Lieka vienas layer'is. Tačiau čia tinka tik tuomet, kai visi efektai pritaikyti, galutinis rezultatas gautas. Jei jūs ne tai turėjot omeny, tai gal galite patikslinti klausimą? g.gif
Atsakyti
sveikos.iskerpu nuotrauka ir ikeliu i norima remeli, ir kampas uzsideda ant pveiksliuko.kaip reikia padaryti, kad kampas palystu po remeliu g.gif tikiuos suprantamai parasiau
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 09 09, 14:43)
pazimi (laikai shift ir su pele pazimi layerius kurius nori sulieti, jie pasidaro melyni), tada crtl-E spaudi, turetu susijungti.


man abu nepasizymi niekaip g.gif laikau ta shift nuspaudus.bet nepasizymi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2008 09 09, 14:50)
sveikos.iskerpu nuotrauka ir ikeliu i norima remeli, ir kampas uzsideda ant pveiksliuko.kaip reikia padaryti, kad kampas palystu po remeliu g.gif tikiuos suprantamai parasiau


Vienas nuotraukos kampas užsideda ant paveiksliuko? unsure.gif Ant kokio paveiksliuko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 09, 14:44)
Man kaip visuomet neaišku ką turit omeny sakant "sulieti"? Jei jau turite norimą rezultatą, t.y. vaizdas, kurio norėjote, jau gautas ir tereikia tik apjungti sluoksnius, tai spaudi dešinį ant layer'io ir darai "merge visible". Lieka vienas layer'is. Tačiau čia tinka tik tuomet, kai visi efektai pritaikyti, galutinis rezultatas gautas. Jei jūs ne tai turėjot omeny, tai gal galite patikslinti klausimą? g.gif



na pvz sukuriu layer 1,uzdedu gelyte.sukuriu layer 2 uzdedu debeseli.tada noriu kad man sitie abu judintusi arba koreguotusi spalvos kartu.na Corel programoje tai buna "Group" funkcija...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti