Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 19:53)
žodžių su ta vaivorykšte tai tragedija vistiek gavosi  doh.gif gavosi spalvota nuotrauka t.y su vaivorykšte ir "išpjautos " akis nu monstriškas vaizdas  doh.gif  nemokša aš reikia pripažint einu akis bandysiu  unsure.gif
Papildyta:


user posted image

aš pas save tokio nematau atrodo  g.gif  unsure.gif

jau radau ale man kažkokios tada linijos braižosi kuriu paskui negaliu atsikratyt  unsure.gif


lotuliukas.gif O akis trynei atsistojus ant gradiento layerio? biggrin.gif T.y. kai trini, mėlynai pažymėtas turi būti gradiento (tas su vaivorykšte) sluoksnis dešiniam apatiniam PS lange biggrin.gif Ir dar, pažiūrėk ar trini su Eraser tool, o ne su Background eraser smile.gif


Kiekvienas iš tų mygtukų (kur mano paveiksliuke matosi) turi po keletą funkcijų. Išsinagrinėk jas mirksiukas.gif Ant kiekvieno paspaudus dešinį pelės mygtuką išsiskleidžia kiek jų yra smile.gif

O dėl įvairių pažymėjimo įrankių, tai šioje vietoje yra tikrai neblogai ir išsamiai berods paaiškinta, aš tikrai nesugebėsiu geriau biggrin.gif

Ir dar - nu toks tas jau PS, kad nu reikia prie jo pasėdėti kol bent pagrindus "įkerti". O tada jau viskas lengviau einasi. Bet pradžia gali būti sunkoka. Jei to neišsigasi, o bandysi, bandysi ir bandysi, vėliau paprasti veiksmai tikrai neužims daug laiko. Tai vat biggrin.gif Tereikia noro ir pastangų ir viskas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
Tada nuimu apatinio layerio matymą (to, kur visa nuotrauka) tam, kad matyčiau tik naujam layer'į

aš taip nemokuuuuu nesuprantu ką čia reikia padaryt/?????? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 20:08)
Tada nuimu apatinio layerio matymą (to, kur visa nuotrauka) tam, kad matyčiau tik naujam layer'į

aš taip nemokuuuuu nesuprantu ką čia reikia padaryt/?????? unsure.gif


Dešiniam apatiniam kampe, kur matosi visi sluoksniai (layers), prie kiekvieno iš jų yra kairiam krašte po "akutę" (akis nupiešta mažytė biggrin.gif), tai vat spaudžiant ant tos akutės sluoksnį galima padaryti matomą arba nematomą smile.gif pabandyk mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 08, 19:18)


Nu va čia gerai matosi layeriai ir matosi, kad ant kai kurių jų akutės yra (2 ir 3 jei nuo viršutinio sluoksnieo skaičiuojant), o ant kitų (1 ir 4) nėra, t.y. šitie sluoksniai padaryti "nematomais".
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 20:14)
padariau . o kas turi pasidaryt po tokios procedūros?  unsure.gif  nematau pasikeitimu  schmoll.gif


smile.gif Akis apvestas iškėjei į naują sluoksnį? (ctrl-j)
Turi būti minimum du sluoksniai - nuotraukos ir "akių". Nuėmus akutę nuo nuotraukos sluoksnio, jos turi nebesimatyti. Turi matytis tik akys kvadratukų fone.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 08, 20:11)
Dešiniam apatiniam kampe, kur matosi visi sluoksniai (layers), prie kiekvieno iš jų yra kairiam krašte po "akutę" (akis nupiešta mažytė biggrin.gif), tai vat spaudžiant ant tos akutės sluoksnį galima padaryti matomą arba nematomą smile.gif pabandyk mirksiukas.gif

padariau . o kas turi pasidaryt po tokios procedūros? unsure.gif nematau pasikeitimu schmoll.gif

o tas paint bucket tool (G) kur yra? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 08 rugsėjo 2008 - 19:17
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 08, 20:16)
Turi matytis tik akys kvadratukų fone.

nesidaro taip unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 20:19)
nesidaro taip  unsure.gif

jau gavosi biggrin.gif matai kaiop aš lietai įkertu??? lotuliukas.gif

dabar reikia tik sužinot kur yra paint bucket tool (G) kur yra?

o paskui nutrini su paprastu trintuku? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 08 rugsėjo 2008 - 19:24
QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 20:23)
nesidaro taip  unsure.gif
Papildyta:

jau gavosi biggrin.gif matai kaiop aš lietai įkertu???  lotuliukas.gif

dabar reikia tik sužinot kur yra paint bucket tool (G) kur yra?


Toj pačioj įrankių juostoj, kur magnetic lasso, kairėj juostoj šeštas nuo viršaus biggrin.gif Paspaudi dešinį pelės klavišą ir atsidaro du pasirinkimai - Gradient tool ir Paint bucket tool smile.gif

Taip, nutrini su trintuku nereikalingas vietas (tik pažiūrėk, kad trinant pažymėtas (mėlynai) būtų būtent alių sluoksnis - tas su kvadratukais smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 08 rugsėjo 2008 - 19:26
viska darau teisingai bet akis kaip uždažiau tai jie ir atrodo kaip su akvarele užmazuoti , ką daryt??? jau 32 kart net kompas pakibo nuo mano nervu lotuliukas.gif blin tuoj reikės temą nauja kurt vadinsis padėkim lerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 20:39)
viska darau teisingai bet akis kaip uždažiau tai jie ir atrodo kaip su akvarele užmazuoti , ką daryt??? jau 32 kart net kompas pakibo nuo mano nervu  lotuliukas.gif  blin tuoj reikės temą nauja kurt vadinsis padėkim lerai  lotuliukas.gif


Opacity mažinti reikia biggrin.gif Lygiai taip, kaip anoj pamokėlėj su vaivorykšte parodyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 08, 20:52)
Opacity mažinti reikia biggrin.gif Lygiai taip, kaip anoj pamokėlėj su vaivorykšte parodyta smile.gif

bet kad nesumažina nieko nesidaro doh.gif jau mane net prakaitas pyla unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 20:57)
bet kad nesumažina nieko nesidaro  doh.gif  jau mane net prakaitas pyla  unsure.gif


Ant akių sluoksnio atsistojus turi sumažinti mastau.gif Opacity permatomumą duoda - kuo mažesnis, tuo labiau persimato g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 08, 21:12)
Ant akių sluoksnio atsistojus turi sumažinti mastau.gif Opacity permatomumą duoda - kuo mažesnis, tuo labiau persimato g.gif

nu nieko nesuprantu aš ir taip ir anaip nu niekaip nesigauna , pažiūrėk čia reikia mažint? kur pažymėjau? jei taip tai nepadeda unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 08 rugsėjo 2008 - 20:18
QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 21:18)
nu nieko nesuprantu aš ir taip ir anaip nu niekaip nesigauna , pažiūrėk čia reikia mažint? kur pažymėjau? jei taip tai nepadeda  unsure.gif

user posted image


g.gif Nu gal iš ryto daugiau merginų prisijungs, bet taip kaip tu parodei, tai aš įjungiu "akutę" ant nuotraukos sluoksnio (kad matyčiau viską,. tada pažymiu šitą sluoksnį, kurį tu čia pažymėjusi ir mažinu Opacity. Labai aiškiai matosi efektas g.gif

Ai, ir dar pastebėjau dabar - nežinau ar tai ką nors keičia, bet Opacity visuomet mažinu ne tą, kur viršuje (šito niekad nebandžiau po teisybei biggrin.gif blush2.gif ), o tą, kur virš layer'ių yra - ten kur fill 100 proc. ir virš jo yra Opacity 100 proc. Tai vat apspaudus ant šito atsiranda tokia juostelė su slankiojančiu žymekliu, tai tuo žymekliu slankiojant keičiasi permatomumas. Tikrai nesu garantuota, kad tavo pažymėtasis daro tą patį mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 09 rugsėjo 2008 - 06:49