Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 09:53)
bet nejaugi nėra jokių "pagreitintu" budu kokia nos smulkmena kaip spalvų koregavimas reikalauja tiesk darbo  doh.gif o kartais reikia virš 100 foto pakoreguot tai čia puse metų turbūt reikėtu paaukot  unsure.gif


g.gif Na priklauso nuo to, ką Jūs laikote smulkmena unsure.gif Jei reikia tik visą nuotrauką patamsint/pašviesint ar spalvas kiek pakoreguoti, tai nieko sudėtingo - patampyti curves, levels galima pabandyti arba brightness/contrast arba color balance pareguliuot ir psio. Bet jei reikia išgauti spec efektus ar koreguoti tam tikrus, konkrečius objektus, tai darbo natūraliai daugiau.

Bet taip "apie viską" tikrai sunku parašyti. Geriau būtų jei konkrečią pamokėlę bandytumėt ir rašytumėt kas nesigauna, tai mažu ir bendrą sprendimą ar lengvesnį kelią rastumėm kartu smile.gif Arba jei suformuluotumėt aiškiai, ką konkretaus norit su nuotrauka padaryti, tada irgi paprasčiau bandyti atrasti lengvesnį ar suprantamesnį būdą kaip tai padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
na va kaip pvz radau lengviausia efekta šita dariau viskas tip top žingsnis po žingsnio nesigavo nieko cray.gif rašo o dabar turėjo maždaug gautis taip o man kažkokia "razmaznia" gavosi , toliau net nebandau test nes jau matau kad nesigauna , tada bandau dar atidžiau viska daryt iš naujo bet vel ir vėl ir vėl tas pats, tas pats su akių pakeitimais ir pan nesigauna nieko verysad.gif nemokša kažkokia aš verysad.gif
Atsakyti
Kaip saunu,tiek geru pamokeliu ismokau.
Aciu visoms!
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 07 23, 20:10)
aaa.Zinok as masciau laaaaaabai ilgai kol ismasciau pagaliau kaip ... biggrin.gif Darau kalendoriu per exeli.Tada nukopinu, atsidarau photoshope nauja lapa.ten iskart kai paspaudi file-new nereik keist jokiu ismatavimu tik ok paspaust.kai atsiranda naujas lapas spaudziat paste ir atsiranda visas kalendorius.tik vat su baltu fonu.Ji iskirpt reik su burtu lazdele.Ir viskas.tik tolerance nustatyt reik nedaugiau 10.aisku darbo daug.bet kitaip kaip neismasciau. rolleyes.gif

QUOTE(Dirsė @ 2008 07 23, 21:29)
Tai gali nustatyti, kad butu ne baltas wink.gif nustatyk ne White o Transparent wink.gif nereikes nieko karpyti

QUOTE(Dirsė @ 2008 07 24, 09:14)
Va idesiu savo kalendoriuka nuo 2008 rugsejo ir 2009 metai
gal kam pravers, dariau ant greicio tai gali buti kad kur kokiu smulkmenu neistaisiau  mirksiukas.gif
user posted image
P.S pamirsau pasakyti PNG formate  4u.gif


sakykite prasau, o ka toliau su tuo kalendorium PNG formate daryti? kaip ji ikelti i fotomontaza, kad jo fonas butu ne baltas o permatomas? ar uzteks kazkur padaryti transparent?
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 11:06)
na va kaip pvz radau lengviausia efekta šita dariau viskas tip top žingsnis po žingsnio nesigavo nieko cray.gif rašo o dabar turėjo maždaug gautis taip o man kažkokia "razmaznia" gavosi , toliau net nebandau test nes jau matau kad nesigauna , tada bandau dar atidžiau viska daryt iš naujo bet vel ir vėl ir vėl tas pats, tas pats su akių pakeitimais ir pan nesigauna nieko  verysad.gif nemokša kažkokia aš  verysad.gif


Nu jau irnesakyk.gif Tik nereikia pergyventi mirksiukas.gif

6 žingsnio nepraleidot? biggrin.gif Man kažkada su gradientais kai dariau buvo, kad niekaip nesupratau ką panašioj vietoj turėčiau daryti blush2.gif hihihi.gif

Sutariam taip - aš grįžusi namo pabandysiu pagal šitą pamokėlę padaryti ir jei gausis, tai parašysiu žingsniukas po žingsniuko čia, o paskui po biški išsaiškinsim kas čia ne taip mirksiukas.gif Garantuoju, kad kokia nors smulkmena neįrašyta ir dėl to niekas nesigauna. Taip jau yra su tom pamokėlėm, kai neįrašo ko nors, nes neva tai turėtų būti savaime suprantama biggrin.gif

QUOTE(Kaktuke @ 2008 09 08, 14:27)
sakykite prasau, o ka toliau su tuo kalendorium PNG formate daryti?


Jei parsisiųsta tikrai png formate, tai atsidarius su photoshopu jau viskas turėtų būti be jokio balto fono.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 08 rugsėjo 2008 - 13:42
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 08, 13:39)
Jei parsisiųsta tikrai png formate, tai atsidarius su photoshopu jau viskas turėtų būti be jokio balto fono.

aciu labai, jau supratau, aciu

o kokioj programoj galima susikurti kalendoriaus sablona ir uzsaugoti tuo PNG? norisi grazesniu sriftu pasidaryti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktuke: 08 rugsėjo 2008 - 14:14
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 08, 14:39)
Nu jau irnesakyk.gif Tik nereikia pergyventi  mirksiukas.gif

oki bigsmile.gif lauksiu tavo bandymu bigsmile.gif

nu vat kad juk aš dar žalia žalia , o gal pamokelese ir yra dalyku tipo turi suprast, o aš gi nesuprantu tai nieko ir nesigauna , dar pabandyk pakeist akis ir plaukų spalva man irgi aktualu cool.gif
Papildyta:
beja 6 žingsnelio tikrai nepraleidau aš ties ji sustojau biggrin.gif nes ten parašyta "o dabar turėjo gautis taip" , o pas mane viskas kažkokiu oranžiniu fonu užsitraukė ir vsio unsure.gif toliau net nesikankinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 09:53)
bet nejaugi nėra jokių "pagreitintu" budu kokia nos smulkmena kaip spalvų koregavimas reikalauja tiesk darbo  doh.gif o kartais reikia virš 100 foto pakoreguot tai čia puse metų turbūt reikėtu paaukot  unsure.gif


as atidarau foto, ir tada Ctrl+J (cia kaip visur, pirmas zingsnis), tada pakoreguoju arba image->adjusment->curves, ir galima dar pasharpinti siek tiek, file->sharpen->smart sharpen, (gal ir kuria raide ir praleidau, bet tingiu PS krauti), cia butu tiesiog ryskuma ir sviesos parametrus pakoreguoti.

O jei pilnai reikai keisti kazkokio tai daikto spalva, galima panaudoti kauke. (anksciau rasiau pamokele, ji nera sunki)

Dar galima pastumdyti layerius (image->adjusment->layer).

Yra gi dar funkcija tokia kaip brightnes/contrast.... Bandyk tiesiog. mirksiukas.gif
Papildyta:
nemaciau kad jau atsakyta, bet gal ir mano pravers.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 15:35)
beja 6 žingsnelio tikrai nepraleidau aš ties ji sustojau biggrin.gif nes ten parašyta "o dabar turėjo gautis taip" , o pas mane viskas kažkokiu oranžiniu fonu užsitraukė ir vsio  unsure.gif  toliau net nesikankinau  verysad.gif


Nea, ten parašyta "6. Протяните градиент от верхнего левого угла к правому нижнему" biggrin.gif O tai žmonių kalba reiškia, kad pasirinkus visus nurodytus nustatymus, reikia paspaudus kairį pelės klavišą "brėžti" rodyklę ant nuotraukos iš viršutinio kairiojo kampo į apatinį dešinį biggrin.gif

Bandau iliustruoti
user posted image
taip brėžiasi linija biggrin.gif


Taip gaunasi vaivorykštė ir spalvos išsidėsto atitinkama spalva mirksiukas.gif
user posted image
(čia sugalvojau vėliau "iliustruoti", tai ant žaliaakio pademonstravau biggrin.gif)

O tada jau viskas turėtų gautis. Sumažinsi Opacity (kad permatoma vaivorykštė gautųsi ir nuotrauka matytųsi), pratrinsi tas vietas, kur efekto nereikia (akis ir dar ką tik nori) ir psio - bus rezultatas mirksiukas.gif

Mano toks:
user posted image

Dėl spalvų pakeitimo. Čia jau sakė, kad yra pamokėlė su quick mask, ji tikrai nesudėtinga, bet aš kažkodėl darau kiek kitaip (nežinau kodėl, neklauskit biggrin.gif). Atsidarau nuotrauką, pasididinu kiek reikia ties akim (kad akies kontūrai būtų aiškiai matyti), tada apvedu vieną su "Magnetic lasso tool", paslenku langą kad matyčiau kitą akį, nuspaudžiu ir laikau Shift kol apvedu antrą akį - gaunasi kad abi akys pažymėtos smile.gif Tada spaudžiu ctrl-j, po ko apvestos akys "atsiranda" naujame sluoksnyje smile.gif Tada nuimu apatinio layerio matymą (to, kur visa nuotrauka) tam, kad matyčiau tik naujam layer'į esančias akis ir su Paint bucket tool (G) "užspalvinu" tas akis kokia noriu spalva (čia pasirinkau žalią smile.gif). Tada įjungiu nuotraukos rodymą (ant akutės) ir atsistojus ant "akių" layerio sumažinu tą patį opacity iki tol, kol mane tenkina rezultatas (matosi akies raštas ir natūraliau atrodo). Nu o tada jei reikia su trintuku pratrinu kur tos spalvos nereikia (ant to "juodulio - pamiršau pavadinimą biggrin.gif ar jei kur ant baltymo netyčia užsispalvino).
Nu ir gaunu tokį maždaug rezultatą:

user posted image

Žinau, kad painiai surašiau, bet jei bent ką atrinksi iš šitos rašliavos, o kažko nesuprasi, tai klausk, pabandysiu tada su pavyzdžiais konkretaus veiksmo biggrin.gif Bet šiaip pradžioj rimtai gal susirask šitoj temoj tą pamokėlę su quick mask", ten gal paprasčiau smile.gif

Naudotos nuotraukos orginalas:
user posted image


P.S. Sorry už nemažas nuotraukas doh.gif nu bet labai tingiu dabar mažinti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 08 rugsėjo 2008 - 18:27
Hmmm... tu nuostabi , aš tai rusiškai suprantu bet nesigauna man schmoll.gif dabar bandysiu vėl parodysiu savo košmarus unsure.gif

o klausyk "Magnetic lasso tool" čia kur randasi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 08, 19:28)
o klausyk "Magnetic lasso tool" čia kur randasi?  unsure.gif



Va čia smile.gif

user posted image

Šitas įrankis automatišbando gaudyti objekto kontūrus, todėl reikia atsargiai palei kraštus vesti, kad jis "pagautų tinkamai" ypač tose vietose, kur kontūras neryškus (nu pvz ten, kur blakstienos). Pabandyk kelis kartus, jei iš karto nepavyks, kol suprasi kokiu principu jis veikia. Apvesti galima ir su lasso tool (tik ten jau tu turėsi paspaudimais urodyti, kuriuos taškus pasirinkti. arba su pencil tool. Nu žodžiu, išbandyk, kuris tau patogesnis. Jei kartais gautųsi ne visai tiksliai, t.y. išeitų biški tas apvedimas "už ribų", tai nieko tokio - paskui su trintuku gale galima viską aptrinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 08 rugsėjo 2008 - 18:34
žodžių su ta vaivorykšte tai tragedija vistiek gavosi doh.gif gavosi spalvota nuotrauka t.y su vaivorykšte ir "išpjautos " akis nu monstriškas vaizdas doh.gif nemokša aš reikia pripažint einu akis bandysiu unsure.gif
Papildyta:
user posted image

aš pas save tokio nematau atrodo g.gif unsure.gif

jau radau ale man kažkokios tada linijos braižosi kuriu paskui negaliu atsikratyt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 08 rugsėjo 2008 - 18:57