Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

ar galima su fotošopu padaryt vizitines korteles? jei taip norėčiau pamokeles blush2.gif

tai niekas neturit ArcSoft DVD Slidechow programytės? verysad.gif aš ja turiu bet man iškilo keleta klausymu apie ja ax.gif
Atsakyti
sweikos,

pasisiuntus esu photoshopa cs3 extendet 10.0.1 versija reikia serialo number, gal kuri galit padet? i az prasau
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 03, 21:33)
ar galima su fotošopu padaryt vizitines korteles? jei taip norėčiau pamokeles blush2.gif

tai niekas neturit  ArcSoft DVD Slidechow programytės?  verysad.gif  aš ja turiu bet man iškilo keleta klausymu apie ja  ax.gif


g.gif Nugi reikia kaip suprantu tik tinkamą dydį nusistatyti (nežinau vizitkės tikslių išmatavimų) ir psio, o tada dėlioji dėlioji... foną, užrašus, stumdai juos, žiūri kas ir kur geriau žiūrisi. Nugi vizitinė iš principo nėr sudėtingas daiktas, tai ir navarotų ten ne ką prigalvosi mastau.gif

Aš neturiu.
Atsakyti
gal galit pasakyt kaip nuotraukoj pakeist fona su photoshopu
Atsakyti
QUOTE(funnygirl- @ 2008 09 04, 15:56)
gal galit pasakyt kaip nuotraukoj pakeist fona su photoshopu


Pačiam pirmam puslapy šitos temos yra pamokėlė (apie vidurį). Tai vienas iš būdų.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 04, 18:07)
Pačiam pirmam puslapy šitos temos yra pamokėlė (apie vidurį). Tai vienas iš būdų.


Aciu 4u.gif
Atsakyti
gal galit idet kokiu pamokelius su brushais blush2.gif
Atsakyti
merginos ką daryt jei viska darai tip top pagal instrukciją o vistiek nieko nesigauna ??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 07, 17:49)
merginos ką daryt jei viska darai tip top pagal instrukciją o vistiek nieko nesigauna  ??? blink.gif


bandyti nukripti nuo instrukcijos mirksiukas.gif ir savo jiegomis pasiekti rezultato.

O kas konkreciai nesigauna? kartais buna kad praleistas paprasciausiai zingsnis ir del to nesigauna. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 09 07, 20:16)
bandyti nukripti nuo instrukcijos  mirksiukas.gif  ir savo jiegomis pasiekti rezultato.

O kas konkreciai nesigauna? kartais buna kad praleistas paprasciausiai zingsnis ir del to nesigauna. 4u.gif

viska darau pagal šias instrukcijas jau keletas dienų bandau bet neįveikiau nei vienos pamokėles blink.gif nesigauna nieko , ir kodėl viskas taip sudėtingai turi būti? verysad.gif o gal aš neskirta dirbt su tokia programą? unsure.gif labai jau viskas sudėtinga net tai kas atrodytu neturėtu būti unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 07, 20:55)
viska darau pagal šias instrukcijas jau keletas dienų bandau bet neįveikiau nei vienos pamokėles  blink.gif  nesigauna nieko , ir kodėl viskas taip sudėtingai turi būti?  verysad.gif  o gal aš neskirta dirbt su tokia programą?  unsure.gif  labai jau viskas sudėtinga net tai kas atrodytu neturėtu būti  unsure.gif


Man tai gaudavosi, kai dariau.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 09 07, 21:23)
Man tai gaudavosi, kai dariau.

bet nejaugi nėra jokių "pagreitintu" budu kokia nos smulkmena kaip spalvų koregavimas reikalauja tiesk darbo doh.gif o kartais reikia virš 100 foto pakoreguot tai čia puse metų turbūt reikėtu paaukot unsure.gif
Atsakyti