Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(LadyLina @ 2008 04 07, 23:10)
user posted image

Jei kas neaišku tai kreipkitės, pabandysiu patikslint.
o čia dar vienas galimas rezultatas pagal šią pamoką:
user posted image

nesuprantu ką ne taip darau viska teisingai paspaudžių bet nuotrauką nepasidaro nespalvota g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 01, 10:51)
nesuprantu ką ne taip darau viska teisingai paspaudžių bet nuotrauką nepasidaro nespalvota  g.gif


Paspauskite Shift+Ctrl+U - pasidarys nespalvota. Tai vienas iš būdų.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 01, 11:48)
Paspauskite Shift+Ctrl+U - pasidarys nespalvota. Tai vienas iš būdų.

ačiū labai jau gavosi thumbup.gif tik gal pkas dar pamokintu kaip perdarytas įkelt į kompą? nes jei išsaugau ir paskui noriu pažiūrėt tai tik per fotošopą ir atidaro ją doh.gif kaip išsaugot kad galėčiau peržiūrėt kaip ir visas nuotraukas? g.gif
Atsakyti
gal su šia programa galima karpyti fotoaparatu filmuotą medžiagą ir daryti nuotraukas? labai reikia.. jei ne, tai gal žinot su kokia programa g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 01, 12:49)
ačiū labai jau gavosi  thumbup.gif  tik gal pkas dar pamokintu kaip perdarytas įkelt į kompą? nes jei išsaugau ir paskui noriu pažiūrėt tai tik per fotošopą ir atidaro ją  doh.gif  kaip išsaugot kad galėčiau peržiūrėt kaip ir visas nuotraukas?  g.gif


Spaudi File - save as ir langelyje (sekančioje po tos, kur pavadinimą gali įrašyti) išsirenki iš sąrašo, kad saugotų JPEG formatu. Išsaugos kaip nuotrauką.

QUOTE(lilium @ 2008 09 01, 13:15)
gal su šia programa galima karpyti fotoaparatu filmuotą medžiagą ir daryti nuotraukas? labai reikia.. jei ne, tai gal žinot su kokia programa g.gif ?


Dėl šito tai nežinau... einu paieškot, bet jei nerasiu, gal kitos mergaitės ką patars smile.gif

Šiek tiek radau : "Filmuotą medžiagą tvarkyti galima ir su "Windows Movie Maker", spaudžiate "Start >> Programs >> Accessories >> Windows Movie Maker". Daugiau galimybių turi filmuotos medžiagos montažui skirta programa "Ulead Video Studio", deja ji nėra nemokama."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 01 rugsėjo 2008 - 13:19
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 01, 12:53)
Windows Movie Maker".


vat ją aš jau buvau nagrinėjus , bet nepavyko man sustabdyto kadro paversti į foto blush2.gif gal galėtum padėti?
Atsakyti
QUOTE(lilium @ 2008 09 01, 14:35)
vat ją aš jau buvau nagrinėjus , bet nepavyko man sustabdyto kadro paversti į foto blush2.gif  gal galėtum padėti?


Nu aš pati niekad nesu bandžiusi biggrin.gif tai net nežinau biggrin.gif
Galėsiu namie atsidaryt tą programą ir pažiūrėt, bet nieko nepažadu biggrin.gif

Čia tema apie programas kažkokia, bet mažai ten naudos

Atsakyti
Hmmm... ačiū tau
Atsakyti
QUOTE(lilium @ 2008 09 01, 14:15)
gal su šia programa galima karpyti fotoaparatu filmuotą medžiagą ir daryti nuotraukas? labai reikia.. jei ne, tai gal žinot su kokia programa g.gif ?

galima su move makeri ,bet foto tai nekokios kokybes bent jau man gavos schmoll.gif kai ziuri klipuka per ta mazyti langeli ,tai apacioje turi buti nupiestas fotoaparatukas ,tai vat ji paspaudus ir gaudai kadriukus mirksiukas.gif
sekmes kadru medziokleje ,,, dar pabandyk uzdejus pauze pagauti kadra ir tada fotkint - gal geriau bus smile.gif
Atsakyti
žinau kad ne į temą rašau bet reikiapagalbos ga l kas turit ArcSoft DVD Slidechow programą???????????
Atsakyti
Mergaites kas zino kaip daryti popieriukus saldainiams? Ar reikia kazkoki formata nustatyti jei spausdinsiu ant A4 lapo. Manau iseitu 6 poieriukai ant vieno lapo. As jau pasidarius nuotrauka su uzrasu, bet kaip padauginti, kad ant vieno lapo 6 is karto butu su photoshopu? O gal ir ja kazkaip reiketu dar pamazinti? Lauksiu jusu patarimu. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga3: 03 rugsėjo 2008 - 14:18
as tai Worde darau. nusikopijuoju paveiksliuka ir iklijuoju i wordo lapa. susimazinu kiek man reikia ir padarau 6 kopijas ant vieno lapo. stai ir viskas
Atsakyti