Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

verysad.gif na tai tada as pati jo tikriausiai nesusireguliuosiu...
Atsakyti
Labas vakaras , mergaitės, gal kur matėt pamokėlę,kaip reikia padaryti nuotrauką,kad ji būtų kaip be fono,Na kad būtų vien tik kokia detalė, o fonas tos vietos ,kurioje ta detalė yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitulia_Fai @ 2008 04 14, 18:22)
Į pirmą klausimo dalį neatsakysiu  schmoll.gif
O dėl bazinės pensijos, jei įsiregistruosit indiv. veiklą, tai 0,5 bazinės pensijos dydžio įmoką mokėti privalėsite, jei nepatenkat į tą kategoriją asmenų, kurie gali nemokėti . Čia neturi reikšmės spėsite stažą sukaupti ar ne, įmoka yra privaloma.



atsidarai nuotrauka
spaudi ctrl+J(dublikuoji layeri)desinej pamatysi atsiradusi sluoksni
tada pasirenki ta sluoksni ir tada trini aplink ta detale.o pagrindini(apatini) sluoksni pasidarai nematoma arba istrini.

tada lieka tik detale kai viska aplink ja istrini.na bent jau as taip darau mirksiukas.gif

gal kiek aiskiau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wyšnia @ 2008 08 28, 21:58)
Labas vakaras , mergaitės, gal kur matėt pamokėlę,kaip reikia padaryti nuotrauką,kad ji būtų kaip be fono,Na kad būtų vien tik kokia detalė, o fonas tos vietos ,kurioje ta detalė yra?  4u.gif

doh.gif nesuprantau ko klausi unsure.gif ar kaip viska istrinti ir tik palikti pvz zmogu? g.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti,kaip padaryti,kad gautųsi paveiksliukas be fono,na kaip būna detalės photoshopui,na nemoku kitaip paaiškinti, bet jau nesvarbu-išmokau:bigsmile: 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wyšnia: 29 rugpjūčio 2008 - 17:31
reiktu pamokeles kaip padaryti pereinanciu spalvu teksta ir brushus.... blush2.gif nezinau kaip ivardinti angliskai todel nerandu niekaip doh.gif

buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 08 29, 20:25)
reiktu pamokeles kaip padaryti pereinanciu spalvu teksta ir brushus.... blush2.gif  nezinau kaip ivardinti angliskai todel nerandu niekaip doh.gif

buciau dekinga 4u.gif

Gradient tool (G) mirksiukas.gif
Atsakyti
gradient tool tai zinau.bet as kai su juo darau tai gaunasi kad visas fona pereinantis tiesiog.o man reikia kad pvz su brushu uzdedu gelyte ir kad ji ne visa vietisos spalvos butu o perejimais nuo geltonos i zalia tarkim.bet nesigauna va sitas dalykas unsure.gif


Papildyta:
o katik profesionalas atejo paaiskino thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 08 29, 22:11)
o katik profesionalas atejo paaiskino thumbup.gif

gal pasidalinsi ziniomis? ax.gif
Atsakyti
reikia pazymeti ta laieri ir tada tik su gradient tool spaust thumbup.gif
Atsakyti
Gal galite man kas pasakyti, kaip padidinti pvz inner glow spinduli? Man ji padaro vos matoma, o jokios lenteles, kur butu galima ji padidinti man nerodo...
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 08 30, 12:59)
reikia pazymeti ta laieri ir tada tik su gradient tool spaust thumbup.gif

vakar bandziau taip,bet nesigavo.visvien visa sluoksni uzspalvino doh.gif
Atsakyti