Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Gal kas mokat dirbti su adobe illiustrator?Parsisiunciau bandomaja versija,bet nelbai iseina.O pamokeliu tokiu reik nelabai randu.Tik diagramas ismokau daryt,kuriu nereikia man. biggrin.gif
Atsakyti
Parsisiunciau is interneto toki juoda grazu fona. Ant jo man reikia uzdeti brushus su sirdutem... Visaip bandau, bet man neuzsideda. Ir spalvas bandau keisti, bet neiseina... Gal kas galetu padeti? smile.gif
Atsakyti
kur gauti photoshopa? ax.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=163656
cia tema is super mamu kur tikrai yra tikslus adresiukas tik reiks truputi paieskoti ax.gif si programele thumbup.gif clap.gif sekmes kuryboje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenbok: 19 rugpjūčio 2008 - 23:13
dekui thumbup.gif bandysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
merginos susiduriau stai su tokia problemyte - nezinau kokius parametrus reikia pasirinkti reminant foto i photoshopinius remelius - dariau jau nemazai foto ,tai vienos is ilgio prikirptos ,kitos is plocio arba is ilgio viskas gerai ,o is plocio suonuose tusti ruozai balti gaunasi ,,, atrodo remeli dedu ant skaitmenines foto ,tai turetu kaip ir neiskraipyti tos nuotraukos dydzio ,bet vis kas ne taip gaunasi man ,,, gal kuri zinote kokie tikslus parametriukai turetu buti ???????? blush2.gif ax.gif
dekoju is anksto 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 08 20, 14:23)
merginos susiduriau stai su tokia problemyte - nezinau kokius parametrus reikia pasirinkti reminant foto i photoshopinius remelius - dariau jau nemazai foto ,tai vienos is ilgio prikirptos ,kitos is plocio arba is ilgio viskas gerai ,o is plocio suonuose tusti ruozai balti gaunasi ,,, atrodo remeli dedu ant skaitmenines foto ,tai turetu kaip ir neiskraipyti tos nuotraukos dydzio ,bet vis kas ne taip gaunasi man ,,, gal kuri zinote kokie tikslus parametriukai turetu buti ???????? blush2.gif  ax.gif 
dekoju is anksto  4u.gif  wub.gif

parametrus reikia nusitatyti per IMAGE - CANVAS SIZE mirksiukas.gif as dazniausiai pasirenku mm (milimetrus) ir pasirenku 150 x100 arba 100x150 (matmenu eiliskumas priklauso nuo kokia nuotrauka darysi : gulscia ar stacia)
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 08 20, 16:09)
parametrus reikia nusitatyti per IMAGE - CANVAS SIZE mirksiukas.gif  as dazniausiai pasirenku mm (milimetrus) ir pasirenku 150 x100 arba 100x150 (matmenu eiliskumas priklauso nuo kokia nuotrauka darysi : gulscia ar stacia)

aciu 4u.gif butinai pasinaudosiu siuo patarimu ir labai tikiuosi ,kad viskas bus ciki piki lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar imanoma pakeisti brushu spalva? ax.gif
Atsakyti
aisku,kad imanoma,ten kur spalvu palete,nusistatyk kokia nori spalva ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas gali patarti kaip nuimti uzrasus nuo remeliu? ax.gif
Atsakyti
ir kaip reikia apjungti nuotraukas? ax.gif 4u.gif
Atsakyti