Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Hmmm... @ 2008 08 11, 21:00)

Jei turima omeny kažkas panašaus į šitą (nu čia ant greito paveiksliuką, ne nuotrauką paėmiau, bet tai ne esmė smile.gif):



tai lengva, bet jei kas nors kita - tai pavyzduko reiktų ką norit padaryti smile.gif


na tarkim ir toki... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 08 11, 22:50)
kodel pas mane ““ Layers dežuteje„„nerodo kas yra kiekvienam sluoksnije na kaip cia matosi kur yra nuotraukos  ,kuriam sluoksni kuri 
gal yra kokie nustatymai o tai labai nepatogu kiekviena kart ieskant reikiamo sluoksnio spaust ant akies


Bet vietoj tų nuotraukų yra kvadratukai "neutralūs", a ne? (nu pas mane kai nuimu rodymą teptukus ten kažkokius rodo biggrin.gif), tai vat, paspaudus dešinį ant to esančio paveiksliuko layer'ių meniu, reikia pasirinkti "small thumbnails" (arba medium arba large, pagal pageidavimą smile.gif) Ir turėtų matytis smile.gif

QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 08 12, 01:18)
na tarkim ir toki... ax.gif


Dubliuojam sluoksnį. Paimam eliptical marquee tool, apvedam norimo dydžio, tada select - inverse ir nusistatom kokį reikia Feather skaičių (kuo didesnis, tuo labiau "išplaukę" kraštai). Nu ir kai jau pasirenkam kiek reikia, spaudžiam Delete. Ir viskas... (nuimam akutę nuo pirmo sluoksnio ir matom galutinį rezultatą). Saugoti png formatu.
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 08 10, 19:56)
merginos padekit ax.gif ,neberandu pamokeles kur reikia uzdeti zmogaus galva ant kito kuno 4u.gif

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 08 13, 09:36)


Aš tai pamokėlės nežinau, bet bandyčiau taip - iškepu žmogaus veidą iš vieno, tada iš kito ir reikiamą uždedu, o tada pažaisčiau su dydžiu (kad atitiktų), kontrastais, spalvom, leveliais, kad padaryti panašius atspalvius... Ar taip nesigauna? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 13 rugpjūčio 2008 - 08:45
nelabai,reiketu tikslios pamokeles rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 08 13, 13:59)
nelabai,reiketu tikslios pamokeles rolleyes.gif

Kazkada kazkur maciau tokia pamokele,bet nieko gero ten nera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 08 13, 13:59)
nelabai,reiketu tikslios pamokeles rolleyes.gif

Radau pamokėlę per google:
Photoshop tutorial change head
Change head

Ir šiaip gali dar google panaršyti, tikrai yra daug pamokėlių.
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 08 13, 13:12)
Radau pamokėlę per google:
Photoshop tutorial change head
Change head

Ir šiaip gali dar google panaršyti, tikrai yra daug pamokėlių.

kazkaip spalvu neina suderinti,nerealiai atrodo g.gif
Atsakyti
yra ta pamokele studijuok.lt wink.gif
Atsakyti
o kaip padaryti ivairias formas remeliu, na kai buna paveikslelyje iskirpta sideles, visoki trikampiai ar dar kitokios formos?
Atsakyti
[quote=Hmmm...,2008 08 12, 10:06]
Bet vietoj tų nuotraukų yra kvadratukai "neutralūs", a ne? (nu pas mane kai nuimu rodymą teptukus ten kažkokius rodo biggrin.gif), tai vat, paspaudus dešinį ant to esančio paveiksliuko layer'ių meniu, reikia pasirinkti "small thumbnails" (arba medium arba large, pagal pageidavimą smile.gif) Ir turėtų matytis smile.gif
aciu dabar viskas tvarkoi smile.gif
Atsakyti