Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(liamuna @ 2008 08 02, 14:55)
ctrl+t tada desine peles klavisa Flip horizontal


mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 07 rugpjūčio 2008 - 20:55
Sveikutės norėčiau papasakoti apie savo problemėlę.
Į lapą sukėliau sumažinusi kelias nuotraukas ir norėjau pasidaryti nuotrauką 10x15 Tačiau nuotraukos gavosi neryžkios. Ką daryti? Gal didinti kokius nors taškus ar ką gal yra kokia pamokėlė nes nežinau net kur ką ieškoti.
Atsakyti
4u.gif sveikutės 4u.gif , esu pradedančioji, todėl dar labai daug kas neaišku...tikiuosi jūsų pagalbos ir iš anksto dėkoju.
Noriu pasidaryti foto montažą, tačiau nuotraukų dyžiai skiriasi, kaip čia su tais dydžiais susitvarkyti? kad galva nebūtų už visą kūną didesnė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2008 08 08, 20:59)
4u.gif sveikutės 4u.gif , esu pradedančioji, todėl dar labai daug kas neaišku...tikiuosi jūsų pagalbos ir iš anksto dėkoju.
Noriu pasidaryti foto montažą, tačiau nuotraukų dyžiai skiriasi, kaip čia su tais dydžiais susitvarkyti? kad galva nebūtų už visą kūną didesnė doh.gif

tada galva iskirpusi tempk prispaudus shift uz kampo ir sumazinsi iki reikiamo dydzio mirksiukas.gif
Atsakyti
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif kuo dideliausias ačiū
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 08 06, 17:03)
Nu va čia "slenku" vieną sluoksnį po kitu smile.gif

user posted image
Gal aiškiau bus mastau.gif

o man taip nesitempia blush2.gif doh.gif
Atsakyti
uzdeta vernele "show bounding box"? virsuj cia
Atsakyti
merginos padekit ax.gif ,neberandu pamokeles kur reikia uzdeti zmogaus galva ant kito kuno 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Ar imanoma pataisyti nuotrauka, jei zmogus apsviestas saules, galima kaip nors ta apsvietima nuimti ar jau nelabai? Turiu nuotrauku, kai fotoaparatas buvo sugedes, norciau pataisyti. Labai daug apsviestu ir pasiliejusiu yra. Ar neapsimoka vargti jau man? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
kaip padaryti nuotraukos remeli pacioje nuotraukoje kad butu isplauke krastai arba 3d bet krastuose nebutu pasaliniu spalvu.o pereitu i trasparent? labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 08 11, 15:46)
Sveikutes  4u.gif
Ar imanoma pataisyti nuotrauka, jei zmogus apsviestas saules, galima kaip nors ta apsvietima nuimti ar jau nelabai? Turiu nuotrauku, kai fotoaparatas buvo sugedes, norciau pataisyti. Labai daug apsviestu ir pasiliejusiu yra. Ar neapsimoka vargti jau man?  blush2.gif  ax.gif


Šiaip priklauso nuo to kas ten liko iš tos nuotraukos. aš pabandyčiau su kontrastu, šviesumu, curves ir levels pasižaisti. Gal kas ir išeitų. Bet viskas priklauso nuo nuotraukos. Kitų būdų nežinau smile.gif

QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 08 11, 20:03)
kaip padaryti nuotraukos remeli pacioje nuotraukoje kad butu isplauke krastai arba 3d bet krastuose nebutu pasaliniu spalvu.o pereitu i trasparent? labai aciu 4u.gif


Jei turima omeny kažkas panašaus į šitą (nu čia ant greito paveiksliuką, ne nuotrauką paėmiau, bet tai ne esmė smile.gif):

user posted image

tai lengva, bet jei kas nors kita - tai pavyzduko reiktų ką norit padaryti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 11 rugpjūčio 2008 - 20:00

user posted image

gal kas gales man padet ax.gif
kodel pas mane ““ Layers dežuteje„„nerodo kas yra kiekvienam sluoksnije na kaip cia matosi kur yra nuotraukos ,kuriam sluoksni kuri
gal yra kokie nustatymai o tai labai nepatogu kiekviena kart ieskant reikiamo sluoksnio spaust ant akies
Atsakyti