Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Kadais rasiau pamokele.

QUOTE(liamuna @ 2008 03 25, 12:56)
Nuotraukos ikelimas i remeli

Visu pirma reikia atidaryto remeli PS, paskui isitikinkit kad ta vieta kur turi but nutrauka yra permatoma, jei ne tada istrinkit/iskirpkit ja. Tada atidarom nuotrauka ir pertempiam ja i remelio sluoksni, pakisam nuotraukos sluoksni po sluoksniu su remeliu, aktyvus sluoksnis su nuotrauka, jei reikia ja sumazinti spaudziam Ctrl+T ir sumazinam iki norimo didzio. Issaugom norimu formatu. Viskas.

Mano rezultatas

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 08 06, 10:58)
as sumazinu nuotrauka, uztempiu ant remelio, bet ji vis tiek buna truputi didesne uz remeli, tada padarau merge down, bet man nesusilieja, ta nuotrauka kaip uzdedu ant virsaus, taip ir lieka  ax.gif


A kam tu tą Merge down darai kol viskas nesutvarkyta? g.gif

QUOTE(Ija27 @ 2008 08 06, 12:13)
atidarau remeli, atidarau nuotrauka, tada nukerpu nuotraukai sona, kad pagal remeli butu, toliau sumazinu dydi, nuotrauka padarau tokia, kad ilistu i skyle. tada uztempiu remeli, bet ji su free transform istempiu tik pagal nuotrauka, didesnio neleidzia. jei darau remeli su viena nuotrauka, tada viskas liuks, o su trim nesigauna ir gana  ax.gif tada bandziau sumazinti nuotrauka ir tempti ant remelio, bet ji uzsideda ir ant remelio krastu, nes jis pasvires, nemoku pakisti po apacia  doh.gif bandziau krastus nutrinti trintuku, bet remo krasto nesimato, tao be sansu graziai nutrinti  doh.gif



Nu gerai, bandau pamokėlę šiokią tokią padaryti smile.gif

Atsidarom rėmelį su "iškirptom" skylėm (aš čia pati išsikirpau bet kaip, nes tingėjau siųstis rėmelį biggrin.gif)

user posted image

Tada atskiram lange atsidarom nuotrauką, kurią norim įkelti (aš biški apkirpau bereikalingą foną, kad liktųkuo daugiau vaiko smile.gif)

user posted image
user posted image

tada perkeliam nuotrauką ant rėmelio.

Kadangi mano nuotrauka yra gerooooookai didesnė už rėmelį, tai su rodyklyte pasistumiu, kad matyčiau kraštą biggrin.gif

user posted image

ir ctrl_t, laikydama shif, susimažinu iki tokios, kad uždengtų rėmelio, į kurį dėsiu nuotrauką, kraštus.

user posted image
Kai pasidarau norimą dydį, spaudžiu enter smile.gif

Kadangi man reikia, kad nuotrauka būtų "po" rėmeliu, o ne ant jo, layerių meniu pertempiu nuotraukos sluoksnį po rėmelio sluoksniu ir vualia smile.gif

user posted image

Lygiai tą patį kartoju su "kita" nuotrauka (kadangi tingėjau ieškoti kitos, tai dedu tą pačią visur, bet principas tas pats wink.gif)
Uždedu ant rėmelio ir sumažinu kiek reikia:

user posted image

Tada pakišu nuotraukos sluoksnį po rėmelio sluoksniu:

user posted image

Tas pats ir su trečiaja:
Sumažinu kiek reikia:

user posted image

Pakišu sluoksnį:

user posted image

Nu ir vualia, rėmelis su trim nuotraukom.

Gal aiškiau bus mastau.gif Jei ne, nu tai aiškinsimės toliau biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 08 06, 12:13)
o kas tie 150 ir 300?  blush2.gif

tai - kiek taškų telpa į vieną paveikslėlio ploto vienetą. dažniausiai išreiškiama dydžiu dpi (dots per inch) – taškais colyje smile.gif
Atsakyti
nelabai supratau kaip toliau daryti,va šitoj vietoj:
Kadangi man reikia, kad nuotrauka būtų "po" rėmeliu, o ne ant jo, layerių meniu pertempiu nuotraukos sluoksnį po rėmelio sluoksniu ir vualia
ką ten kur spausti,nesuprantu,kur tas leyerių menių.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(drugys333 @ 2008 08 06, 14:27)
ką ten kur spausti,nesuprantu,kur tas leyerių menių.... doh.gif

va ten, kur raudonai papaišyta, yra layer'iai.. kur tamsiai mėlyna spalva matosi layer'is, tai kai ant jo stovi su pele gali slankioti aukštyn arba žemyn, nuo to ir priklauso sluosknių išsidėstymas mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
o kaip jais slankioti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drugys333 @ 2008 08 06, 15:21)
o kaip jais slankioti? blush2.gif

atsistoji ant to sluoksnio su pele, kurio tau reikia, jis pasidaro tamsiai mėlynas. laikai nuspaudusi pelę ant to sluoksnio ir tempi į viršų arba žemyn smile.gif
Atsakyti
Nu va čia "slenku" vieną sluoksnį po kitu smile.gif

user posted image
Gal aiškiau bus mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 06 rugpjūčio 2008 - 15:06
man dingo ta layers tool desineje puseje. kur ja vel rasti?
Papildyta:
jau raday biggrin.gif
Atsakyti
pas mane tos pamokeles be nuotrauku, bet bandysiu... aciu jums uz kantrybe ax.gif
Papildyta:
gavosi clap.gif
Hmmm... esu be galo ir krasto tau dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 08 07, 11:25)
gavosi  clap.gif
Hmmm... esu be galo ir krasto tau dekinga  ax.gif


Nu ir šaunu, kad gavosi thumbup.gif

Visada prašom biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit kas pasakyti kaip pakeisti, kad nuotrauka būtų į priešingą pusę nei yra. blush2.gif pvz. žmogus žiūri į dešinę, reikia kad žiūrėtų į kairę wub.gif
Atsakyti