Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(inesad @ 2008 08 05, 13:04)

tai tu aktyvavus color, o aktyvuok swatches.. ten turi rodyk daug spalvų kavdratėlių. rodo tau?
Atsakyti
QUOTE(inesad @ 2008 08 05, 13:04)


patikrink ar image->mode-> varniuke ant RGB color , gal cia kas nors? g.gif
Atsakyti

kol nieko neatidarau buna stai taip

http://images38.fotk...2027/CGD-vi.jpg
Papildyta:
QUOTE(liamuna @ 2008 08 05, 13:13)
patikrink ar image->mode-> varniuke ant RGB color , gal cia kas nors?  g.gif




nors ir kiek kartu spaudziau bet kaip visada sakoma bandyk ir 101-ma karta
aciu aciu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
dabar vel galiu dirbti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inesad @ 2008 08 05, 13:15)
kol nieko neatidarau buna stai taip

http://images38.fotk...2027/CGD-vi.jpg


tai spalvas gali pati koreguoti gi. Paprasciausiai jei nori nustatyti juoda/balta spaudi D arba X. Dar gali but toks variantas kad paveikslelis yra uzprogramuotas tik tokiom spalvom, dazniausiai parsiustiems is neto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inesad @ 2008 08 05, 13:19)
kol nieko neatidarau buna stai taip

niu pas mane ir taip būna g.gif
Atsakyti
QUOTE(inesad @ 2008 08 05, 13:19)

nors ir kiek kartu spaudziau bet kaip visada sakoma bandyk ir 101-ma karta
aciu aciu  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif 
dabar vel galiu dirbti  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 08 05, 09:58)
Nu pabandžiau šitą pamokėlę, tai man viskas gavosi. trys layer'iai gaunasi, nes ten neparašyta, kad atsidarius nuotrauką reikia daryti "duplicate layer" dar prieš pradedant dėti visus filtrus.


jau geriau thumbup.gif aciu!
dar klausimas.... su tais sluoksniais man neaisku buna, kaip reikia sulieti visus? Cia 9 zingsnis 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
prisisiunciau remeliu, juose po tris ar net dvylika nuotrauku galima sudeti, beda tik, kad niekaip nesigauna... kiek internete ziurejau, tai visur aiskina kaip viena ideti, o kaip tris ir dar pasuktas skirtinkai? aciu blush2.gif
Atsakyti
Dar dėl lietuvių kalbos... ax.gif
Pas mane šitame paveikslėlyje neduoda pasirinkti Lithuanian.
user posted image
Sakau gal dėl to nerašo lietuviškai? g.gif Ar pas jus galima ten rinktis?
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2008 08 05, 14:02)
jau geriau  thumbup.gif  aciu!
dar klausimas.... su tais sluoksniais man neaisku buna, kaip reikia sulieti visus? Cia 9 zingsnis  4u.gif    blush2.gif


pazimi visus sluoksnius (laikai ctrl ir su pele pazimek, sluoksniu paleteje, jie pasitarys melyni) ir tada ctrl+E
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 08 05, 14:44)
prisisiunciau remeliu, juose po tris ar net dvylika nuotrauku galima sudeti, beda tik, kad niekaip nesigauna... kiek internete ziurejau, tai visur aiskina kaip viena ideti, o kaip tris ir dar pasuktas skirtinkai? aciu  blush2.gif


Tai įsikeli kitą nuotrauką atskirale sluoksnyje Layer ir viską darai kaip su pirmąja. Man viskas pavyksta. Pabandyk thumbup.gif
Atsakyti
aciu, reikes pastudijuoti, juk ne vienu budu galima remeli uzdeti.... g.gif
Atsakyti