Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Bebandant Photoshop'ą iškilo keletas klausimų. Gal kas pasidalintų savo patirtimi? 4u.gif
1. Rašant tekstą, nerašo lietuviškų raidžių. Įsijungiu lietuvišką klaviatūrą, pasirenku lietuvišką šriftą (kur Worde viskas rašosi), bet ŽČĘĖĮ vistiek nerašo. Ką galima būtų pareguliuoti?
2. Kai pasidarius pavaikslėlį su keliasi sluoksniais reikia jį nukopijuoti į kitą paveikslėlį, tai būtinai reikia sluoksnius apjungti? Nes kitaip man nenukopijuoja. O apjungus sluoksnius paskui jau negaliu layer koreguoti... Kaip išsisukti iš šitos padėties?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 08 05, 08:18)

2. Kai pasidarius pavaikslėlį su keliasi sluoksniais reikia jį nukopijuoti į kitą paveikslėlį, tai būtinai reikia sluoksnius apjungti? Nes kitaip man nenukopijuoja. O apjungus sluoksnius paskui jau negaliu layer koreguoti... Kaip išsisukti iš šitos padėties?
g.gif


o nebandei apjungti->NUKOPIJUOTI->PANAIKINTI APJUNGIMA g.gif tiesiog istrinti paskutinia komanda history paleteje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(inesad @ 2008 08 01, 19:07)
dziugu kad jum sekas
o mano spalvos taip ir neatsiranda  verysad.gif


Gal gali čia print screen'ą pagrindinio PS lapo įkelti? g.gif Nes aš nerandu kas galėtų būti mastau.gif

QUOTE(astute_k @ 2008 08 05, 08:18)
Bebandant Photoshop'ą iškilo keletas klausimų. Gal kas pasidalintų savo patirtimi?  4u.gif

2. Kai pasidarius pavaikslėlį su keliasi sluoksniais reikia jį nukopijuoti į kitą paveikslėlį, tai būtinai reikia sluoksnius apjungti? Nes kitaip man nenukopijuoja. O apjungus sluoksnius paskui jau negaliu layer koreguoti... Kaip išsisukti iš šitos padėties?
g.gif


Gal geriau tą "kitą paveikslėlį" kopijuoti į koreguotąjį? g.gif Tada layer'ių nereikia apjungti, o "įkopijuotą" layer'į galima įdėti toje vietoje, kurioje reikia smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Rudaakė @ 2008 08 04, 23:09)
man stringa ties ta vieta, kur padarai blur ir reikia su teptuku isryskint reikiams vietas  g.gif    ten pvz matau kaip trys sluoksniais sukurti, o man iki tos vietos ko tai du gaunas tik, ir ta kauke kai padarau, tai man niekas nesipesia, nezinau ar as cia aiskiai paaiskinu...
praktiskai nuo 5 zingsnio jau man utiu tiu  unsure.gif


Nu pabandžiau šitą pamokėlę, tai man viskas gavosi. trys layer'iai gaunasi, nes ten neparašyta, kad atsidarius nuotrauką reikia daryti "duplicate layer" dar prieš pradedant dėti visus filtrus. O naudojant "brush'ą" (būtinai kad balta spalva būtų", trinasi viršutinis layer'is ir tose vistose, kuriose brush'ą naudoji, atsidengia sluoksnis, kuriame naudoti visi filtrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 05 rugpjūčio 2008 - 10:11
Sveikutes 4u.gif As irgi susidomejau Photoshopu...
QUOTE(liamuna @ 2008 08 03, 18:31)
gal sita pamokele pades  4u.gif

Gal kur nors sita pamokele yra EN ar LT? Nes rusiskai nepanimaju biggrin.gif (net nezinau ar sita zodi gerai uzrasiau... Turetu reiksti "nesuprantu" biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2008 08 04, 23:09)
man stringa ties ta vieta, kur padarai blur ir reikia su teptuku isryskint reikiams vietas  g.gif    ten pvz matau kaip trys sluoksniais sukurti, o man iki tos vietos ko tai du gaunas tik, ir ta kauke kai padarau, tai man niekas nesipesia, nezinau ar as cia aiskiai paaiskinu...
praktiskai nuo 5 zingsnio jau man utiu tiu  unsure.gif


Pirmas sluoksnis background, jame nieko nedaroma, per pirma zingsni dubluojam, ir paskui antram, tai ir gaunasi jau trys sluoksniai. 4u.gif
Atsakyti
liamuna, viskas taip paparasta? Vakare išbandysiu wub.gif Ačiū thumbup.gif
Hmmm..., ačiū už patarimą, bet kartais kopijuoti atvirkščiai irgi sudėtinga. Prireikus, pasinaudosiu drinks_cheers.gif

O dėl lietuviškų raštmenų niekas nežinot? Ar pas jus rašant žodžius, rašo sulietuviškomis raidėmis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 08 05, 11:17)
O dėl lietuviškų raštmenų niekas nežinot? Ar pas jus rašant žodžius, rašo sulietuviškomis raidėmis? g.gif

tai gal tavo pasirinktas šriftas neturi LT raidžių, todėl vietoj jų rašo kvadratėlius ar kokius kitus simbolius. nes ne visi šriftai turi LT raides smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 08 05, 11:17)
O dėl lietuviškų raštmenų niekas nežinot? Ar pas jus rašant žodžius, rašo sulietuviškomis raidėmis? g.gif


Dėl rašymo nežinau - dabar atsidariau PS ir parašiau (šrifto nesirinkai, automatinis koks buvo, tokiu), tai pasirašė su visom lietuviškom raidėm. Gal rimtai tai šrifto problema? g.gif
Papildyta:
QUOTE(~♥ Monika ♥~ @ 2008 08 05, 11:13)
Gal kur nors sita pamokele yra EN ar LT? Nes rusiskai nepanimaju  biggrin.gif (net nezinau ar sita zodi gerai uzrasiau... Turetu reiksti "nesuprantu"  biggrin.gif )


Šiaip tokios pat tai tingiu ieškoti, bet angliškai pilna įvairiausių, skirtų odos "patobulinimui, išlyginimui" ir kitiems nuotraukų redagavimo "navarotams" pamokėlių smile.gif

pvz

per 5 psl smile.gif

dar vienas

Nu ir dar n pamokėlių, reikia tik google pasinaudoti paieška smile.gif Jei kas neaišku (šitose ar kitose rastose pamokėlėse, galit paklausti, pabandysim kartu biggrin.gif)
Atsakyti
[quote=Hmmm...,2008 08 05, 10:58]
Gal gali čia print screen'ą pagrindinio PS lapo įkelti? g.gif Nes aš nerandu kas galėtų būti mastau.gif

gal galetumet man blondinei parasyti kaip ikelti paveiksliukus blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inesad @ 2008 08 05, 12:01)
gal galetumet man blondinei parasyti kaip ikelti paveiksliukus blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Šitoje temoje gan smulkiai paaiškinta kaip įkeliami paveiksliukai į daugelį forumo temų 4u.gif
Atsakyti
http://images40.fotk...2027/CG1-vi.jpg
sitaip pasidaro kai atsidarau nauja langa
turbut pavyko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesad: 05 rugpjūčio 2008 - 11:56

http://images39.fotk...2027/CG1-vi.jpg
Atsakyti