Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

be galo susidomejau photoshopu ir tikiuosi mamytes nesupyksite, jei pasidalinsiu tuom, ka turiu radusi apie shia programa 4u.gif


photoshopo pamokos IFREAL.COM puslapyje

Adobe_PhotoShop_7 knyga pdf formate



4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytele @ 2008 08 02, 14:17)
sveikos. visos temos neskaiciau ir nezinau gal jau buvo atsakymas i mano klausima, bet jei ir buvo gal galetumete pakartoti arba duoti nuorodele. o klausimas toks- sakykime turiu paveiksliuka kur kaireje puseje yra kokia gelyte, o man reikia kad ta gelyte taptu desineje puseje. na, kazkas panasaus kaip veidrodzio atspindys.. niekaip nesugebu surasti, nors zinau kad tikrai taip galima padaryti


ctrl+t tada desine peles klavisa Flip horizontal
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 08 02, 15:55)
ctrl+t tada desine peles klavisa Flip horizontal

nuosirdziai dekoju 4u.gif
Atsakyti
mergytes, o su kuo yra padaromas lygus veidas, portretu 4u.gif as su demiu salinimo irankiu biski pakoreguoju, nuimu spuogelius ir kt, bet taip lygiai nesigauna kaip kad kiti padaro, ten kazkaip vientisa viskas g.gif

ir kaip uzdeti seselius, kai fona pvz nuimi, kad naturaliai atrodytu, reikia seseliu biski blush2.gif

aciu smile.gif

tikiuos cia paklausiau i tema, ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2008 08 03, 18:10)
mergytes, o su kuo yra padaromas lygus veidas, portretu  4u.gif  as su demiu salinimo irankiu biski pakoreguoju, nuimu spuogelius ir kt, bet taip lygiai nesigauna kaip kad kiti padaro, ten kazkaip vientisa viskas  g.gif 

ir kaip uzdeti seselius, kai fona pvz nuimi, kad naturaliai atrodytu, reikia seseliu biski  blush2.gif

aciu smile.gif

tikiuos cia paklausiau i tema, ar ne  g.gif 



gal sita pamokele pades 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 08 03, 17:31)
gal sita pamokele pades  4u.gif

aciu labai, taip sita butu, bet nesigauna man ko tai.... iki 5 zingsnio tai lengva, o va toliau.... ar ten dar kopija trecia padaryta, kur kauke sukurta?

ir ka reiskia Кисть blush2.gif as kzka ne taip darau, nes jau ir su viena pamoka bandziau, man su ta kauke nesigauna, neina ko tai piest, na ryskint detaliu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2008 08 04, 16:22)

ir ka reiskia Кисть  blush2.gif   


teptukas 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, pas mane jauciu paskutines kelios dieneles Photoshopo bandomai versijai liko. Kas bus , kai baigsis? Jeigu is kur nors kita parsisiusciau ar veiks?
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 08 04, 19:22)
Mergaites, pas mane jauciu paskutines kelios dieneles Photoshopo bandomai versijai liko. Kas bus , kai baigsis? Jeigu is kur nors kita parsisiusciau ar veiks?

šiaip kažkada seniai ir aš turėjau try versiją, bet kai galiojimas pasibaigė, tai kai siunčiausi iš naujo, tai atpažįsta IP ir rašo, kad baigėsi galiojimas. nebent nusikrekintum.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 08 04, 16:44)
teptukas  4u.gif

va man iki to teptuko viskas ok, o su juo paskui snipstas, nieko neina isryskint, kazko nedadarau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2008 08 04, 22:38)
va man iki to teptuko  viskas ok, o su juo paskui snipstas, nieko neina isryskint, kazko nedadarau  g.gif


Tai gal isversti reikia padet? koki zingsni? 4u.gif tingiu daryti visa pamokele.
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 08 04, 22:05)
Tai gal isversti reikia padet? koki zingsni?  4u.gif tingiu daryti visa pamokele.

man stringa ties ta vieta, kur padarai blur ir reikia su teptuku isryskint reikiams vietas g.gif ten pvz matau kaip trys sluoksniais sukurti, o man iki tos vietos ko tai du gaunas tik, ir ta kauke kai padarau, tai man niekas nesipesia, nezinau ar as cia aiskiai paaiskinu...
praktiskai nuo 5 zingsnio jau man utiu tiu unsure.gif
Atsakyti