Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Aciu uz greitus atsakymus drinks_cheers.gif bandysiu daryti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 07 29, 17:57)
gal sita pamokele siek tiek pades  4u.gif



O tu bandei daryti ta pamokele su rutuliais? Nes man ten vienoj vietoj neaisku g.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 07 30, 12:16)
O tu bandei daryti ta pamokele su rutuliais? Nes man ten vienoj vietoj neaisku  g.gif


kadaise bandziau. Bet dabar negaleciau nieko patart, bet atrodo kazka dariau savaip, nes nelabai tiko. blush2.gif Tiesiog is pamokeliu mokausi ka kokia funkcija gali padaryti, nebutina aklai kiekviena zingsni atlikti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dij@n@ @ 2008 05 01, 20:35)
Sveikutes gal zinote kaip man padaryti su photoshopu banknota ir ideti kito zmogaius veida? ar taip galima padaryti? pvz kaip cia  g.gif user posted image



Sveikos smile.gif

Visu pirma tai aciu uz milijona nuostabiu pamokeliu ir nuorodu smile.gif

Pabandziau ir as kazka panasaus padaryti...vestuvems reikia...
Naudojausi sita pamokele:

pamokele

baisiai neteiskit, dar tik mokausi.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Demesio19ta @ 2008 07 30, 14:49)

baisiai neteiskit, dar tik mokausi.

user posted image


grazu, tik as dar siek tiek pasukciau moters galva ir pabandyciau veidus tokiu pat rastu padengti, kaip ir visa kupiura. tada butu idealiausiai. 4u.gif
Atsakyti
nu jo del moters galvos tai jo...ir as ziurejau kad kazkas nelabai smile.gif o rasta kaip toki uzdeti? as bandziau su "film grain" berods...per daug man sudetinga dar idealiai padaryti smile.gif bet bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Demesio19ta @ 2008 07 30, 17:27)
nu jo del moters galvos tai jo...ir as ziurejau kad kazkas nelabai smile.gif o rasta kaip toki uzdeti? as bandziau su "film grain" berods...per daug man sudetinga dar idealiai padaryti smile.gif bet bandysiu smile.gif


geriausiai PSe pasirinkti Filter->artistic->... atidaro langa, kuriame yra ivairiausiu teksturu, gal ten ka tinkamo rasi
Atsakyti
Aš vėl su savo burbulais rolleyes.gif Sugalvojau, kaip lengviau juos padaryti. Ant fono išdėliojau savo nuotraukas, prieš tai iškirpau rutulius. Atsisiunčiau iš interneto burbulinių brush'ų ir ant nuotraukyčių uždėjau po burbulą. Dar padarysiu nuotraukas ne tokias ryškias ir išeis taip, kaip ir norėjau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 07 31, 11:44)
Aš vėl su savo burbulais  rolleyes.gif  Sugalvojau, kaip lengviau juos padaryti. Ant fono išdėliojau savo nuotraukas, prieš tai iškirpau rutulius. Atsisiunčiau iš interneto burbulinių brush'ų ir ant nuotraukyčių uždėjau po burbulą. Dar padarysiu nuotraukas ne tokias ryškias ir išeis taip, kaip ir norėjau  thumbup.gif

juk taip ir sakiau daryt blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ane? blush2.gif Aš tada gal kažkaip ne taip supratau ax.gif Velnias. O jau galvojau, kad protingėju po truputį blink.gif
Atsakyti
dziugu kad jum sekas
o mano spalvos taip ir neatsiranda verysad.gif verysad.gif verysad.gif
hellp verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
sveikos. visos temos neskaiciau ir nezinau gal jau buvo atsakymas i mano klausima, bet jei ir buvo gal galetumete pakartoti arba duoti nuorodele. o klausimas toks- sakykime turiu paveiksliuka kur kaireje puseje yra kokia gelyte, o man reikia kad ta gelyte taptu desineje puseje. na, kazkas panasaus kaip veidrodzio atspindys.. niekaip nesugebu surasti, nors zinau kad tikrai taip galima padaryti
Atsakyti