Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

na mergikes,kas dar pasiulys kokiu idomiu pamokeliu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 07 26, 13:16)
na mergikes,kas dar pasiulys kokiu idomiu pamokeliu? ax.gif

internete ju laaabai daug per google pajieškok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2008 04 07, 23:10)
user posted image

Jei kas neaišku tai kreipkitės, pabandysiu patikslint.
o čia dar vienas galimas rezultatas pagal šią pamoką:
user posted image

sveikutes gal galit man kvailai paaiskinti doh.gif bandau daryti viska pagal sia pamoka bet kai pradedu trinti nespalvota nuotrauka su trintuku man pasimato ne tikra detales spalva o su oranziniu atspalviu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 26 liepos 2008 - 21:19
help help labai dziugu kad galiu ir as pasinaudoti jusu pamokelemis bet zaidziau zaidziau kol prisizaidzia mano photoshopo programoje dingo spalvos dabar liko tik juoda balta na ir visos pilkos verysad.gif
zinau kad kazkur paspaudziau bet net pati nebezinau kur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 07 26, 22:15)
sveikutes gal galit man kvailai paaiskinti  doh.gif bandau daryti viska pagal sia pamoka bet kai pradedu trinti nespalvota nuotrauka su trintuku man pasimato ne tikra detales spalva o su oranziniu atspalviu g.gif


g.gif Kvailas klausimas - o ar tikrai trintuką naudojat? biggrin.gif Nu man pačiai kažkada buvo, kad pasiėmiau ne paprastą trintuką, o kažką kitą netyčia, tai irgi nesąmonės gavosi kol susivokiau biggrin.gif

QUOTE(inesad @ 2008 07 28, 13:22)
dingo spalvos dabar liko tik juoda balta na ir visos pilkos verysad.gif 
zinau kad kazkur paspaudziau bet net pati nebezinau kur ax.gif


Kaip suprasti "dingo"? Iš kurios vietos? unsure.gif
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(Hmmm... @ 2008 07 28, 14:56)
g.gif Kvailas klausimas - o ar tikrai trintuką naudojat? biggrin.gif Nu man pačiai kažkada buvo, kad pasiėmiau ne paprastą trintuką, o kažką kitą netyčia, tai irgi nesąmonės gavosi kol susivokiau biggrin.gif
Kaip suprasti "dingo"? Iš kurios vietos?  unsure.gif


va taip ir suprast dariau kazkuria pamokele ir turbut per klaida neten paspaudziau ir kai norejau pasirinkt spalva ( na pasmane ten yra desinej iskeltos lenteles) lentele kur yra color, swatches ir styles. tai kur yra color liko tik vienas tokia juostele su spalvom nuo juoda iki balta na ir kaip sakiau su visais pilkais atspalviais verysad.gif
turbut aiskai parasiau aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(inesad @ 2008 07 28, 17:15)
verysad.gif

va taip ir suprast dariau kazkuria pamokele ir turbut per klaida neten paspaudziau ir kai norejau pasirinkt spalva ( na pasmane ten yra desinej iskeltos lenteles) lentele kur yra color, swatches ir styles. tai kur yra color liko tik vienas tokia juostele su spalvom nuo juoda iki balta na ir kaip sakiau su visais pilkais atspalviais verysad.gif
turbut aiskai parasiau aciu is anksto


Supratau smile.gif Jei mergaitės per dieną čia nepaaiškins, tai vakare parašysiu ką daryti mirksiukas.gif nes darbe PS neturiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inesad @ 2008 07 28, 17:15)
verysad.gif

va taip ir suprast dariau kazkuria pamokele ir turbut per klaida neten paspaudziau ir kai norejau pasirinkt spalva ( na pasmane ten yra desinej iskeltos lenteles) lentele kur yra color, swatches ir styles. tai kur yra color liko tik vienas tokia juostele su spalvom nuo juoda iki balta na ir kaip sakiau su visais pilkais atspalviais verysad.gif
turbut aiskai parasiau aciu is anksto


gal pabanyk nuejus i window uzdeti pauksciukus ant swatches ir style
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 29 liepos 2008 - 08:03
QUOTE(liamuna @ 2008 07 29, 09:03)
gal pabanyk nuejus i window uzdeti pauksciukus ant swatches ir style
user posted image

nepadeda kai uzdedu tik atsidro viens ar kits bet nors ir psirenku koki nors splva vistiek dazo pilkai
nedgi bandziu perinstliuot visvien taspts verysad.gif
Atsakyti
Ir man reikia pagalbos ax.gif

Turiu paveikslelį su kriokliu. Noriu padaryti kažką panašaus i burbulus ir į juos įdėti nuotraukas. (mačiau viena mamytė taip daro 4u.gif ).

Aš iškirpau apskritimus, įdėjau nuotraukas, bet labai tikroviškai neatrodo... Gal žinot, kaip burbulų kraštus padūmavusius padaryti ar su kokiu blizgesiuku?
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 07 29, 16:25)
Ir man reikia pagalbos  ax.gif

Turiu paveikslelį su kriokliu. Noriu padaryti kažką panašaus i burbulus ir į juos įdėti nuotraukas. (mačiau viena mamytė taip daro  4u.gif ).

Aš iškirpau apskritimus, įdėjau nuotraukas, bet labai tikroviškai neatrodo... Gal žinot, kaip burbulų kraštus padūmavusius padaryti ar su kokiu blizgesiuku?

Bandyk pacia foto pakist po burbulu ir ja aptrinti su svelniu trintuku.Dar gali foto isgaubti siektiek; ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 07 29, 16:25)
Ir man reikia pagalbos  ax.gif

Turiu paveikslelį su kriokliu. Noriu padaryti kažką panašaus i burbulus ir į juos įdėti nuotraukas. (mačiau viena mamytė taip daro  4u.gif ).

Aš iškirpau apskritimus, įdėjau nuotraukas, bet labai tikroviškai neatrodo... Gal žinot, kaip burbulų kraštus padūmavusius padaryti ar su kokiu blizgesiuku?


gal sita pamokele siek tiek pades 4u.gif
Atsakyti