Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(bumbasi @ 2008 07 23, 21:10)
aaa.Zinok as masciau laaaaaabai ilgai kol ismasciau pagaliau kaip ... biggrin.gif Darau kalendoriu per exeli.Tada nukopinu, atsidarau photoshope nauja lapa.ten iskart kai paspaudi file-new nereik keist jokiu ismatavimu tik ok paspaust.kai atsiranda naujas lapas spaudziat paste ir atsiranda visas kalendorius.tik vat su baltu fonu.Ji iskirpt reik su burtu lazdele.Ir viskas.tik tolerance nustatyt reik nedaugiau 10.aisku darbo daug.bet kitaip kaip neismasciau. rolleyes.gif

Tai gali nustatyti, kad butu ne baltas wink.gif nustatyk ne White o Transparent wink.gif nereikes nieko karpyti
Atsakyti
QUOTE(Dirsė @ 2008 07 23, 22:29)
Tai gali nustatyti, kad butu ne baltas wink.gif nustatyk ne White o Transparent wink.gif nereikes nieko karpyti

blush2.gif o kur ten nustatyti?paciam exelyje nerandu kur.o jei photoshope tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 07 23, 19:18)
kaip sukurti kalendoriu kad fonas butu nuotrauka? unsure.gif  niekaip nesugalvoju doh.gif

as tai esu dariusi stai taip ax.gif :
1. atsidarau worda ir ten ikeliu nukopinta foto
2. ja issitampau iki reikiamo dydzio
3. tada spaudziu du kart greitai ant foto ir pasirenku ,kad paveiksleli rodytu uz teksto (cia tam ,kad po to kalendoriukas neuzsistotu uz foto)
4. tuomet exselyje susikuriu kalendoriuka ir ji nukopinus ikeliu i worda ant foto
5. issitampau kokio man reikia dydzio ,jei reikia uzdedu paryskinta remeli , o jei reikia be remelio tai tada ji is vis nuimu
6. stai ir turime nauja orginalu kalendoriuka su asmenine foto mirksiukas.gif
o vat su photo shopu tai net neisivaizduoju kaip reiktu padaryti g.gif
p.s. dar esu kazkada bandziusi kalendoriuka kurti paciame worde ,tai tikrai nepatariu ,nes ir eilutes nesigauna labai jau tiesios ir vargo tai ojojoj doh.gif . dar esu girdejus ,kad kaskas yra kopines kalendoriuka menesiukais is pacio kompiuteryje esancio kalendoriuko r suklijave i worda - nebandziau ,tai negaliu pasakyti ar kas is to iseina blush2.gif
ka tik kilo dar viena mintis ax.gif o jei padarisu kalendoriuka worde su foto ir paciu jau kalendoriuku ir tada pabandzius nupaveiksluoti visa ekraniuka su prt scr sysrq mygtuku ? - tuomet juk galima isisaugoti jpg formatu ir tada jau nesunkiai apdailai galima isikelti i photoshopa ,o ten jau papuosti padailinti kaip tik fantazija isnesa mirksiukas.gif rolleyes.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 07 23, 23:06)
neturiu excel verysad.gif  buciau ir [pati darius taip jei tureciau.mazdaug viska taip ir isivaizdavau kad turetu pavykt 4u.gif

o gal kartais turi spausdintuva nemie? - juk prie spausdintuvo buna mini programike su sabloniukais kalendoriukams ,ivairioms foto kompozicijoms kurti mirksiukas.gif
na jei nieko neturi ir tikrai labai reikia ,tai parasyk man i az ,pasistengsiu tau padeti ir su exseliu padarysiu tau kalendoriuka ,iklijuosiu i worda ir permesiu tolesniam darbeliui jau paciai tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 24 liepos 2008 - 07:42
QUOTE(moniuxx @ 2008 07 24, 08:46)
o gal kartais turi spausdintuva nemie? - juk prie spausdintuvo buna mini programike su sabloniukais kalendoriukams ,ivairioms foto kompozicijoms kurti mirksiukas.gif 
na jei nieko neturi ir tikrai labai reikia ,tai parasyk man i az ,pasistengsiu tau padeti ir su exseliu padarysiu tau kalendoriuka ,iklijuosiu i worda ir permesiu tolesniam darbeliui jau paciai tau  mirksiukas.gif

Vatt spausdintuvo kolkas neturiu,bet netrukus ketinu jau isigyti.
Na nevarginsiu jusu.Kolkas kursiu kaip kurus kalendoriuku sablonus.gerai iseina tik tiek kad darbo dvigubai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 07 23, 23:00)
blush2.gif o kur ten nustatyti?paciam exelyje nerandu kur.o jei photoshope tai  schmoll.gif

as ne taip supratau tada nes jei persikelia baltas lapas tai tada reikia su lasso tool iskirpti as tai darau worde ir perkeliu ant tuscio lapo wink.gif
Atsakyti
Va idesiu savo kalendoriuka nuo 2008 rugsejo ir 2009 metai
gal kam pravers, dariau ant greicio tai gali buti kad kur kokiu smulkmenu neistaisiau mirksiukas.gif
user posted image
P.S pamirsau pasakyti PNG formate 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dirsė: 24 liepos 2008 - 09:14
QUOTE(Dirsė @ 2008 07 24, 10:14)
Va idesiu savo kalendoriuka nuo 2008 rugsejo ir 2009 metai
gal kam pravers, dariau ant greicio tai gali buti kad kur kokiu smulkmenu neistaisiau  mirksiukas.gif

Tai daba papasakokit kaip padaret png formatu? blush2.gif su wordu?
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 07 24, 12:25)
Tai daba papasakokit kaip padaret png formatu? blush2.gif su wordu?


man atrodo su bet kokia programa darant galima, tiesiog issaugota PNG formatu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 07 24, 12:32)
man atrodo su bet kokia programa darant galima, tiesiog issaugota PNG formatu. 4u.gif

su exeliu negalima ,ar as nemoku g.gif
Atsakyti
Tai padariau worde ir ikeliau i photoshopa issaugojau PNG formate ir viskas rolleyes.gif kas konkreciai domina kaip issaugojau PNG formate radikale ar photoshope?
Atsakyti
QUOTE(Dirsė @ 2008 07 24, 23:21)
Tai padariau worde ir ikeliau i photoshopa issaugojau PNG formate ir viskas  rolleyes.gif kas konkreciai domina kaip issaugojau PNG formate radikale ar photoshope?

Ir nereikejo nieko karpyti? g.gif

Vat kai as saugau idejimui i interneta per keep4.ru tai issisaugo kazkodel jpg formatu ten g.gif nors kompe png yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 07 25, 00:03)
Ir nereikejo nieko karpyti? g.gif

Vat kai as saugau idejimui i interneta per keep4.ru tai issisaugo kazkodel jpg formatu ten g.gif nors kompe png yra doh.gif

Karpyti reikejo, ir dar suderinti dydzius dariau 2500x2500 kad paskui sumazintas graziau atrodytu o as saugau radikale ten yra papildomos funkcijos ir kai nuemi varnele nuo "optimizuoti paveiksliuka" jis saugo tokiu formatu koki ikeli wink.gif
Atsakyti