Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(astute_k @ 2008 07 21, 13:29)
Gal kas žinote kaip padaryti tokį efektą:  4u.gif
user posted image
Paveikslėlis pereina į raides ax.gif


Kaip as daryciau: padaryti nauja sluoksni, nubrezti remeli ir uzpilti ji norima spalva, tada vel naujajame sluoksnyje parasyciau zodzius, tada atsistojus ant sluoksnio su tekstu spaudziam desini klavisa ir pasirenkam Rasterize Type, tada Ctrl+T ir koreguojam teksta pagal musu anksciau nubraizyta remeli, spaudziam enter, tada apjungiam sluoksnius su remeliu ir tekstu (pazimeti sluoksniu paleteje su pele, laikant ctrl ant klavituros, abu sluoksniai turi but melyni, ir spaudziam Ctrl+E), tada paimam stebuklingaja lazdele ir jos pagalba pazimeti kiekviana raide, spaudziam Del, viskas, vietoj raideliu matysis nuotraukos dalys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 07 21, 13:45)
O su tuo lasso įrankiu kiekvieną raidę atskirai reiktų vedžioti?  blush2.gif


kadangi realiai nebandžiau daryti, tai priklausytų nuo situacijos - kaip būtų patogiau, taip ir vedžiočiau smile.gif Ir šiaip, darant lengviau matyti kaip patogiau mirksiukas.gif

Jei išeis, šiandien ir aš pati pabandysiu kokiu nors būdu smile.gif
Atsakyti
Ačiū liamuna ir Hmmm už operatyvius atsakymus drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal zinot kaip padaryt vandenzenkli uzrasa ant nuotraukos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 07 21, 15:45)
gal zinot kaip padaryt vandenzenkli uzrasa ant nuotraukos? blush2.gif


Yra kazkur pamokele kaip daryti vandens lasus, tuo remiantis daryciau ir uzrasa. 4u.gif
Pasijieskok, gal tiks. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Magnolija_ @ 2008 07 21, 15:45)
gal zinot kaip padaryt vandenzenkli uzrasa ant nuotraukos? blush2.gif


Radau kelias pamokėles angliškai, jei tiks smile.gif

viena,
vyriškio video pamokėlė biggrin.gif

dar viena video


tekstinė

čia daug susijusių pamokėlių, galima panaršyti ir visokių rasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 07 21, 13:23)
O kodel, kai aš noriu rašyti tekstą ant nuotraukos, man tik brukšniukus deda ir teksto jokio nesimato...  g.gif

pasirink tinkamą sluoksnį,matyt parinktas ne tas, ant kurio nori rašyti
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 07 21, 13:40)
Aš kaip visada su "savamoksliškais patarimais" biggrin.gif Nu žodžiu, aš daryčiau taip smile.gif


Nu gavosi man biggrin.gif Gaila, photobucket'as užlūžęs, įkelčiau parodyti kas gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, įdedu smile.gif

user posted image

Bišk be reikalo ant raidžių rėmelį uždėjau ir iškirpimas vietomis "grybauja", nu bet esmė tokia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 21 liepos 2008 - 19:48
Teksta parasyti isejo. Aciu labai mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos help.gif nebepamenu kaip padariau kad vaikas šioje nuotraukoje išsilietų toks permatomas būtų doh.gif ieškojau pamokėlės bet neradau pagelbėkite labai reikia 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 07 22, 10:38)
merginos  help.gif nebepamenu kaip padariau kad vaikas šioje nuotraukoje išsilietų toks permatomas būtų  doh.gif ieškojau pamokėlės bet neradau pagelbėkite labai reikia  4u.gif
user posted image


cia uzdetas kazkoks gradientas nuo permatamo iki..., arba tiesiog sumazintas opasity. 4u.gif
kazkur visai nesenai atrodo nuoroda buvo ideje merginos ax.gif
Atsakyti