Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(liamuna @ 2008 07 20, 21:19)
gali but kad langas etsidaro pilnai, del to ir nesimato , tada gali but taip , reiketu spausti kaip pazymejau rodykle, tada turetu pasidaryti taip

oi tu jezau marija kaip aciu thumbup.gif o as tundra tiek prakaito isliejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2008 07 20, 21:31)
oi tu jezau marija kaip aciu thumbup.gif o as tundra tiek prakaito isliejau doh.gif


irnesakyk.gif smagu kad padejau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 20 liepos 2008 - 20:41
QUOTE(liamuna @ 2008 07 20, 08:30)
tai ten paleteje yra toks irankis i laistytuva panasus, spaudziam D (kad pagrindine spalva butu juoda, jei reikia juodos), ir uzdeje laistytuva ant pazymeto ploto bakstelti su pele, turetu pajuoduoti  4u.gif



Aciu. Isejo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 07 20, 21:46)
Aciu. Isejo  drinks_cheers.gif


thumbup.gif
Atsakyti
na vel problema, jau 2 valandas kisu foto i remeli, bet niekaip nesigauna panaikinti nuotraukos "likuciu" kurie lieka ant remelio doh.gif aktyvi tik remely esanti dalis man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2008 07 20, 22:57)
na vel problema, jau 2 valandas kisu foto i remeli, bet niekaip nesigauna panaikinti nuotraukos "likuciu" kurie lieka ant remelio doh.gif aktyvi tik remely esanti dalis man verysad.gif


Jei gerai suprantu problemą, tai reikia tik sukeisti rėmelio ir nuotraukos "layer'ius" vietomis (tame dešiniame šone, apačioj, kur matosi abu layer'iai), tempiant nuotraukos sluoksnį po rėmelio sluoksniu.
Atsakyti
O kodel, kai aš noriu rašyti tekstą ant nuotraukos, man tik brukšniukus deda ir teksto jokio nesimato... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aquilatel: 21 liepos 2008 - 12:23
Gal kas žinote kaip padaryti tokį efektą: 4u.gif
user posted image
Paveikslėlis pereina į raides ax.gif
Atsakyti
Kaip gražu. Ir aš norėčiau sužinoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 07 21, 13:29)
Gal kas žinote kaip padaryti tokį efektą:  4u.gif
user posted image
Paveikslėlis pereina į raides ax.gif



Aš kaip visada su "savamoksliškais patarimais" biggrin.gif Nu žodžiu, aš daryčiau taip smile.gif Pasidaryčiau užrašo "trafaretą", t.y. užrašyčiau "february" (ar bet kurį kitą žodį caps lock'u, pakoreguočiau dydį, raidžių storį ir t.t., nu kad būtų per visą nuotrauką jos apačioje biggrin.gif Tadu pajamčiau "lasso" ar bet kokį kitą įrankį, kuriuo apvesčiau tų raidžių apačią (tą dalį, kurios nereikia) ir ištrinčiau biggrin.gif cool.gif tadu "nuimčiau" raidžių rodymą ir liktų tik nuotraukytė, su "nukirptomis" raidžių formomis tongue.gif Nu žodžiu, primaliau čia biggrin.gif Bet gal ką pritaikysit. arba gal kas nors patars protingiau mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Vakare, kai vyrą paliksiu su dukrele, reikės prisėsti ir pabandyti padaryti smile.gif
Atsakyti
O su tuo lasso įrankiu kiekvieną raidę atskirai reiktų vedžioti? blush2.gif
Visai nebloga mintis thumbup.gif O aš taip nesugalvojau doh.gif Reiks išbandyti g.gif
Atsakyti