Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Dirsė @ 2008 07 18, 21:16)
Tai kame bedos juk idejau kokios turi buti matmenys  paprasciausiai tada eini ne rotate canvas o image size nustatai pagal viska pagal tai koko dydzio nori kad butu atspausdinta nuotrauka ir visos bedos  doh.gif arba as nesuprantu ko jai reikia  g.gif

niu tai ir rašiau, kad rotate canvas apvers foto, bet nepakeis jos aukščio su pločiu.. o va image size funkcija padarys tai, ko jai ir reikia 4u.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rituxx @ 2008 07 18, 21:49)
supratau,tik ar neįmanoma pačiam išsipiešti formas kokiu nors budu  g.gif

tokius dalykus (formas ir pan.) geriausiai daryti su illustrator'iumi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rituxx @ 2008 07 18, 21:49)
jei paimu aš kažkokį pavidį jis jau buna su kokiu nors piešiniu tai kaip man viską ištrinti ir naujai sukelti spalvas ir užrašus  g.gif

tai su PS ir koreguoji ką nori, pratrini ko tau nereikia ir dedi savo fantazijas į ten 4u.gif nebūtinai radusi kokią etiketę turi ją visą naudoti, gi gali paimti tik formą, o visą vaizdą savo susikurti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestta @ 2008 07 19, 12:16)
niu tai ir rašiau, kad rotate canvas apvers foto, bet nepakeis jos aukščio su pločiu.. o va image size funkcija padarys tai, ko jai ir reikia 4u.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:

tokius dalykus (formas ir pan.) geriausiai daryti su illustrator'iumi mirksiukas.gif
Papildyta:

tai su PS ir koreguoji ką nori, pratrini ko tau nereikia ir dedi savo fantazijas į ten 4u.gif nebūtinai radusi kokią etiketę turi ją visą naudoti, gi gali paimti tik formą, o visą vaizdą savo susikurti mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif bet pasakykite kas tas iliustratorius ir kur jis randasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 07 19, 13:53)
ačiū  4u.gif bet pasakykite kas tas iliustratorius ir kur jis randasi  g.gif

tai adobe programa.. yra adobe illustrator, adobe indesign, adobe photoshop ir kt. programų, skirtų maketavimui mirksiukas.gif illustrator'ių reikia parsisiųsti ir susiinstaliuoti kaip ir PS'ą smile.gif
Atsakyti
Gal gali man kas nors pasakyti, kaip juodai nuspalvinti tam tikra nuotraukos dali? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 07 19, 22:53)
Gal gali man kas nors pasakyti, kaip juodai nuspalvinti tam tikra nuotraukos dali? 4u.gif


arba su teptuku arba, jei reikia kokios tai figuros, tai nupiesi su lasso tool, ir uzpili juodais dazais. 4u.gif
Atsakyti
Tai va, kad as uzpilti nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 07 19, 23:32)
Tai va, kad as uzpilti nemoku  blush2.gif


tai ten paleteje yra toks irankis i laistytuva panasus, spaudziam D (kad pagrindine spalva butu juoda, jei reikia juodos), ir uzdeje laistytuva ant pazymeto ploto bakstelti su pele, turetu pajuoduoti 4u.gif
Atsakyti
gal zinote, kaip padaryti, kad nuotraukas rodytu viename lape g.gif nezinau ar aiskiai klausiu blush2.gif
user posted image
stai cia nuotraukos matosi puslapy abi, o pas mane rodo tik po viena, negaliu nieko daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2008 07 20, 20:33)
gal zinote, kaip padaryti, kad nuotraukas rodytu viename lape g.gif nezinau ar aiskiai klausiu blush2.gif
user posted image
stai cia nuotraukos matosi puslapy abi, o pas mane rodo tik po viena, negaliu nieko daryt doh.gif

susimažink langus, t.y. paspausk ten dešiniam viršutiniam kampe du kvadračiukus
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2008 07 20, 18:33)
gal zinote, kaip padaryti, kad nuotraukas rodytu viename lape g.gif nezinau ar aiskiai klausiu blush2.gif
user posted image
stai cia nuotraukos matosi puslapy abi, o pas mane rodo tik po viena, negaliu nieko daryt doh.gif

Sveikutė. Nelabai supratau - tu atsidarai abi nuotr., bet matai tik vieną? Ar jos atsistoja viena ant kitos, ir negali pasiekti tos , kuri apačioj?
Aš, kai būnu atsidariusi nuotraukas, kad labai neklaidžioti, nuleidžiu tas, kurias nenaudojamos, į apačia, bet jos atsiranda ne meniu juostoje, o šiek tiek aukščiau. Ir kurios tuo metu prireikia, tą pasididinu. Arba truputį susimažink nuotr. ir pasistumdyk jas į šonus, kad laisvai pasiektum apatinę..... Aišku, jei problema tame, gal aš ne taip supratau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AV @ 2008 07 20, 20:48)
Sveikutė. Nelabai supratau - tu atsidarai abi nuotr., bet matai tik vieną? Ar jos atsistoja viena ant kitos, ir negali pasiekti tos , kuri apačioj?
Aš, kai būnu atsidariusi nuotraukas, kad labai neklaidžioti, nuleidžiu tas, kurias nenaudojamos, į apačia, bet jos atsiranda ne meniu juostoje, o šiek tiek aukščiau. Ir kurios tuo metu prireikia, tą pasididinu.  Arba truputį susimažink nuotr. ir pasistumdyk jas į šonus, kad laisvai pasiektum apatinę..... Aišku, jei problema tame, gal aš ne taip supratau.... blush2.gif

butent sita problema doh.gif ir tos anksciau atidarytos nuotraukos niekur nerandu paskui schmoll.gif nei virsuj nei apacioj nesimato g.gif jau pirmaja nuotrauka atidarius nera tu mygtuku virsutiniam desiniam kampe close, restore down ir minimize unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 20 liepos 2008 - 20:06
QUOTE(egliosha @ 2008 07 20, 21:04)
butent sita problema doh.gif ir tos anksciau atidarytos nuotraukos niekur nerandu paskui schmoll.gif nei virsuj nei apacioj nesimato g.gif jau pirmaja nuotrauka atidarius nera tu mygtuku virsutiniam desiniam kampe close, restore down ir minimize unsure.gif


gali but kad langas etsidaro pilnai, del to ir nesimato , tada gali but taip user posted image, reiketu spausti kaip pazymejau rodykle, tada turetu pasidaryti taip user posted image
Atsakyti