Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Dėkui visoms 4u.gif Bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
gėda kad jau taip seniai čia pas jus nebuvau užsukusi blush2.gif kiek čia daug visokių grožybių pridarėte man dar mokytis ir mokytis viso šito rolleyes.gif

turiu prašymą 4u.gif gal esate kuri nors dariusi etiketes pvz vestuvėm ant degtinės ar šampano butelių? artėja pažystamų vestuvės o ir gimtadienių nusimato tai reik padaryt etiketes tik nežinau kaip jos yra daromos?nuo ko pradėt nelabai suprantu unsure.gif didelis dėkui jei galėsite padėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 07 18, 20:10)
reik padaryt etiketes tik nežinau kaip jos yra daromos?nuo ko pradėt nelabai suprantu  unsure.gif didelis dėkui jei galėsite padėti  4u.gif

pasidairyk kokių formų būna etiketės ir išsirink tau patinkančią.. susigalvok spalvų kombinacijas, gal kokius šūkius norėsi parašyti ar foto įdėti.. susirink visą medžiagą, o tada jau dėliokis atskiruose sluoksniuose etiketės formą, foną, pagražinimus, tekstą, foto.. ar tu nori paaiškinimo paeiliui funkcijomis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestta @ 2008 07 18, 15:59)
naudojant šią funkciją, paprasčiausiai apvers visą foto, bet nepakeis jos matmenų.. jei foto bus su namo vaizdu, o tu ją rotate canvas 180 laipsnių, tai namas bus aukštyn kojom.. 4u.gif

Tai kame bedos juk idejau kokios turi buti matmenys paprasciausiai tada eini ne rotate canvas o image size nustatai pagal viska pagal tai koko dydzio nori kad butu atspausdinta nuotrauka ir visos bedos doh.gif arba as nesuprantu ko jai reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestta @ 2008 07 18, 20:34)
pasidairyk kokių formų būna etiketės ir išsirink tau patinkančią.. susigalvok spalvų kombinacijas, gal kokius šūkius norėsi parašyti ar foto įdėti.. susirink visą medžiagą, o tada jau dėliokis atskiruose sluoksniuose etiketės formą, foną, pagražinimus, tekstą, foto.. ar tu nori paaiškinimo paeiliui funkcijomis? smile.gif

supratau,tik ar neįmanoma pačiam išsipiešti formas kokiu nors budu g.gif nes kiek bandžiau kokių etikečių pavizdžių ieškoti tai nelabai kas gero yra unsure.gif arba aš jau visai nebemoku ieškoti doh.gif
šiaip jei gu galima būtų gerai kad išsamiau paaiškintumėt kaip tai daroma,nes jei paimu aš kažkokį pavidį jis jau buna su kokiu nors piešiniu tai kaip man viską ištrinti ir naujai sukelti spalvas ir užrašus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 18 liepos 2008 - 20:51
QUOTE(Rituxx @ 2008 07 18, 21:49)
supratau,tik ar neįmanoma pačiam išsipiešti formas kokiu nors budu  g.gif nes kiek bandžiau kokių etikečių pavizdžių ieškoti tai nelabai kas gero yra  unsure.gif arba aš jau visai nebemoku ieškoti  doh.gif
šiaip jei gu galima būtų gerai kad išsamiau paaiškintumėt kaip tai daroma,nes jei paimu aš kažkokį pavidį jis jau buna su kokiu nors piešiniu tai kaip man viską ištrinti ir naujai sukelti spalvas ir užrašus  g.gif

aš turiu šampano psd formatu, ten galima keisti viską sluoksniuose

parašyk kokį adresiuką persiųsiu
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 07 18, 22:00)
aš turiu šampano psd formatu, ten galima keisti viską sluoksniuose

parašyk kokį adresiuką persiųsiu

parašiau į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 07 18, 13:36)
O "pavertus" tą naują lapą horizontaliai? Nes jei paveiksliuko formatas iš principo nepritaikomas reikalingam formatui (pagal proporcijas), tai nieko čia ir neprigalvosi, nebent atitaikius maximaliai dydį apkarpyti "netelpančias" dalis.


drinks_cheers.gif nes kai buvo idetas pvz, tai ten kvadratas kie supratau tai nieko ir nebepakeisi.

QUOTE(linarija @ 2008 07 18, 14:18)
Aha, turėjau ir aš šia mintį, ne nuotraukos tai dauguma horizontalios. O kaip tą lapą apverst?


As tai verciu su Microsoftu.
O siaip tai galima dar (cia butu notraukos apvertimui) su canvas size padaryti nauja lapa lygiais krastais pagal dydesni krasta (pvz. buvo 640*480->640*640) tada pertempti foto i ta lapa ir ctrl+t, paemus uz kampo ir apsukti, tada enter, tada su crop apkirpti lisnas baltas dalis.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 07 18, 09:11)
kai pirmą kartą paleisi programą, reikės dar vieno kodo
parašyk tada į AŽ, koks pas tave aktyvacijos numeris, atsiųsiu kitą kodą

Labuka. Pas mane irgi praso kazkokio aktyvacijos numeriuko. blush2.gif Buvau parsisiuntus gal bandomaja versija, bet taip ir neturejau progos prisesti ir pasimokinti. Aisku , kai pasibaige, tai jau ir prireike doh.gif Prase serialo numerio, tai youtube radau, dabar turiu ADOBE PHOTOSHOP CS3 EXTENDED. Bet raso, kad galios tik 30dienu verysad.gif O pabandziau, tai labai patiko wub.gif Super programyte, buvo fotikas sugedes, tai nuotraukos negrazios gavosi, bet va su Photoshopo pagalba thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 07 19, 09:40)
Labuka. Pas mane irgi praso kazkokio aktyvacijos numeriuko.  blush2.gif  Buvau parsisiuntus gal bandomaja versija, bet taip ir neturejau progos prisesti ir pasimokinti. Aisku , kai pasibaige, tai jau ir prireike doh.gif  Prase serialo numerio, tai youtube radau, dabar turiu ADOBE PHOTOSHOP CS3 EXTENDED.  Bet  raso, kad galios tik 30dienu  verysad.gif  O pabandziau, tai labai patiko wub.gif  Super programyte, buvo fotikas sugedes, tai nuotraukos negrazios gavosi, bet va su Photoshopo pagalba  thumbup.gif  wub.gif


Jei CS3 galiu padet sugeneruot, mirksiukas.gif tik nezinau ar turi reiksmes tas EXTEND g.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 07 19, 09:20)
Jei CS3 galiu padet sugeneruot, mirksiukas.gif  tik nezinau ar turi reiksmes tas EXTEND g.gif

Gal ir neturi, nes ten kur ta numeriuka radau tai nerase, kad extended mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 07 19, 10:31)
Gal ir neturi, nes ten kur ta numeriuka radau tai nerase, kad extended mirksiukas.gif


prisizadejau, o generatorius man š... ismete, jau nebeveikia cray.gif baigesi galiojimas. ar gali taip but? g.gif
Atsakyti