Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

1045-1086-3087-6778-3839-2242
bandyk vesti šitą, o paskui, jei neturi crako, parašyk, koks bus duotas aktyvacijos numeris, pabandysiu sugeneruot dar ir autorizacijos kodą.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 07 18, 10:54)
1045-1086-3087-6778-3839-2242
bandyk vesti šitą, o paskui, jei neturi crako, parašyk, koks bus duotas aktyvacijos numeris, pabandysiu sugeneruot dar ir autorizacijos kodą.

na jusu kodas susivede ir liktais db.isiinstaliuoja,,,,,tuoj paziuresiu.beja labai jum aciu,kurios pagelbejot wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugys333: 18 liepos 2008 - 09:06
QUOTE(drugys333 @ 2008 07 18, 10:05)
na jusu kodas susivede ir liktais db.isiinstaliuoja,,,,,tuoj paziuresiu.beja labai jum aciu,kurios pagelbejot wub.gif

kai pirmą kartą paleisi programą, reikės dar vieno kodo
parašyk tada į AŽ, koks pas tave aktyvacijos numeris, atsiųsiu kitą kodą
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 07 18, 09:13)
Nu žinok patarsiu aš dabar "iš lempos", bet gal pabandžius išeis. Jei jau nesigautų čia pasiųlytais variantais, tuomet atsidaryčiau tą "naują stačią baltą langą" (kaip sakei, pagal reikiamus išmatavimus biggrin.gif), užkelčiau ant jo norimą nuotrauką (kurios dydį reikia keisti), o tadu ctrl-t ir laikydama shift'ą rankiniu būdu "datempčiau" iki reikiamo dydžio ax.gif


as ta pati siuliau, bet tokiu budu deformuojasi paveiksliukas, issitempia. 4u.gif
Atsakyti
user posted image
man toki ismeta ir viskas,neiseina niekaip baikti instaliuoti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 07 18, 11:46)
as ta pati siuliau, bet tokiu budu deformuojasi paveiksliukas, issitempia.  4u.gif



Na, įdomu kaip tada iš tikro reikia daryt, kad gautusi normalios nuotraukos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 07 18, 11:46)
as ta pati siuliau, bet tokiu budu deformuojasi paveiksliukas, issitempia.  4u.gif


O "pavertus" tą naują lapą horizontaliai? Nes jei paveiksliuko formatas iš principo nepritaikomas reikalingam formatui (pagal proporcijas), tai nieko čia ir neprigalvosi, nebent atitaikius maximaliai dydį apkarpyti "netelpančias" dalis.
Atsakyti
QUOTE(drugys333 @ 2008 07 18, 12:39)
user posted image
man toki ismeta ir viskas,neiseina niekaip baikti instaliuoti. doh.gif

rašyk až padėsiu
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 07 18, 13:36)
O "pavertus" tą naują lapą horizontaliai? Nes jei paveiksliuko formatas iš principo nepritaikomas reikalingam formatui (pagal proporcijas), tai nieko čia ir neprigalvosi, nebent atitaikius maximaliai dydį apkarpyti "netelpančias" dalis.



Aha, turėjau ir aš šia mintį, ne nuotraukos tai dauguma horizontalios. O kaip tą lapą apverst?
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 07 18, 14:18)
Aha, turėjau ir aš šia mintį, ne nuotraukos tai dauguma horizontalios. O kaip tą lapą apverst?


g.gif Kadangi niekad nesu to dariusi, tai dabar nelabai padėsiu (darbe PS nėr), bet jei iki vakaro niekas neparašys, tai namie pabandysiu pažiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Image> Rotate canvas ir apverciat taip kaip jums reikia
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 07 18, 14:18)
Aha, turėjau ir aš šia mintį, ne nuotraukos tai dauguma horizontalios. O kaip tą lapą apverst?

tiesiog sukeisk lapo matmenis, tarkim jei width 640, o heigt 480, tai čia gaunasi horizontali foto. tai tu surašyk atvirkščiai mirksiukas.gif
QUOTE(Dirsė @ 2008 07 18, 15:22)
Image> Rotate canvas ir apverciat taip kaip jums reikia

naudojant šią funkciją, paprasčiausiai apvers visą foto, bet nepakeis jos matmenų.. jei foto bus su namo vaizdu, o tu ją rotate canvas 180 laipsnių, tai namas bus aukštyn kojom.. 4u.gif
Atsakyti