Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Hmmm... @ 2008 07 16, 11:53)
g.gif Nu bandau smile.gif

Žodžiu, turit rėmelį ir nuotrauką su sėdinčiu vaiku (ar kt.).

Sukeliat juos abu į vieną lapą (kad būtų du atskiri layer'iai, vienas - rėmelis, kitas - nuotrauka). Sureguliuojat dydžius taip, kad nuotrauka nebūtų išlindusi už rėmelio kraštų, geriau mažesnė tegu būna už rėmelį.

Jei rėmelyje "skylė" jau yra tam tikroje vietoje (nes mano atveju tai buvo lapas, kuriame "skylę" išsikirpau pati, bet rėmeliuose ji jau būna "gatava" smile.gif), tuomet su rodyklyte "patampykit" nuotrauką, kad sėdinčiojo "užpakalis" biggrin.gif būtų ant rėmelio krašto biggrin.gif

Dabar einat į nuotraukos layer'į (nuimat akutę nuo rėmelio, kad jo kol kas nesimatytų), pasirenkat lasso tool arba magnetic lasoo ar bet kurį kitą apvedimo ir kirpimo įrankį ir apvedat žmogų, kuris bus išlindęs.

Apvedus spaudžiat ctrl-j, tada apvestasis atsiranda naujam layer'į, visų layer'ių viršu. Dabar galit gražinti rėmelio matomumą (akutę paspaust). Ir turėtų gautis normaliai biggrin.gif

Jei norit, kad fonas už žmogaus būtų "paplaukęs", tada pasirenkat nuotraukos layer'į (kitų išjungti nebūtina, tiesiog pasirenkat ir tiek) ir einat į filter - blur - glausian blur ir paslankiojat rodyklytę tol, kol "išplaukimas" bus toks, kokio norite. Grįžtat ir viskas turėtų būti čiki smile.gif

Jei tarkim kažkuri vaiko ar kt žmogaus dalis yra išlindusi, bet jums to nereikia (mano pvz atveju tai buvo viena mano vaiko ranka ir dalis šono, kur remiasi į dešinį rėmelio kraštą), tuomet išsididinat tą vietą, pasiimat eraser'į (trintuką), atsistojat ant to layer'io, kuris atsirado iškirpus vaiką (viršutinis turėtų būti), nusistatot jums reikiamą trintuko dydį ir ištrinat nereikalingas detales.

Nu ir psio. Viskas turėtų gautis.

Kadangi rašau iš atminties, o dar ir pačios kūryba, tai galėjau ką nors ir neaiškiai parašyti. Jei kurioj nors vietoj nesigauna, rašykit, bendrom pajėgom kaip nors susitvarkysim biggrin.gif
Papildyta:
O čia tai gražu  wub.gif Bet aš jau įsivaizduoju kiek čia sluoksnių ir kie detalių doh.gif biggrin.gif

Einu pirma paieškot pamokėlės, kaip tas nuotraukas "lankstytas ir su šešėliais" padaryti, o paskui jau bandymu keliu viską biggrin.gif Jei ką rasiu, įmesiu.

supatau gaosi tik apdailinti rikia ir vaikui koja kaip nukirpta gavosi o gal ten is foto taip nu zodziu bet gavosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 07 16, 18:29)
Kazkas gavosi blush2.gif

Labai faina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 07 16, 18:29)
Kazkas gavosi blush2.gif
user posted image

laaabai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 07 16, 18:42)
Tereikia tik labai norėti ir bandyti mirksiukas.gif


Tai aš po trupučiuką ir mokausi, bandau ax.gif Tik iki tokio lygio dar reikia mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 07 16, 18:46)
oi,sory  doh.gif siuos ne pati  biggrin.gif
nu va buciau apsisaukusi blush2.gif


biggrin.gif aisq biggrin.gif klausiau, nes planuoju kaip tik mokytis biggrin.gif

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 16, 21:49)
supatau gaosi tik apdailinti rikia ir vaikui koja kaip nukirpta gavosi o gal ten is foto taip nu zodziu bet gavosi drinks_cheers.gif


Nu va ir šaunu thumbup.gif

QUOTE(astute_k @ 2008 07 17, 08:11)
Tai aš po trupučiuką ir mokausi, bandau  ax.gif Tik iki tokio lygio dar reikia mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis....  doh.gif


Taip tik atrodo irnesakyk.gif Reikia tik išmokti ką pagrindiniai mygtukai daro, pagrindines komandas ir kaip sluoksniai veikia irnesakyk.gif Tik atrodo sudėtinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 07 16, 11:55)
Merginos, gal kuri galite paaiškinti...  blush2.gif Noriu pagražintas nuotraukas nunešt į foto atelje, ką daryti kad gautusi gero formato (10x15)? Bandžiau eiti per FILE-NEW ir pasirinkt 10x15, tada man atsiranda naujas stačias baltas langas....  g.gif


Na, gal dar kas patarsite? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 07 17, 23:49)
Na, gal dar kas patarsite?  blush2.gif  g.gif

Prašau tokie yra išmatavimai (mm) fotoshopo paveiksliuko ir atspausdintos nuotraukos
9х13 127х89
10х15 152х102
13х18 127х183
15х20 152х216
20х30 203х305
O šitą radau internete wink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dirsė: 18 liepos 2008 - 07:40
QUOTE(linarija @ 2008 07 17, 23:49)
Na, gal dar kas patarsite?  blush2.gif  g.gif


Nu žinok patarsiu aš dabar "iš lempos", bet gal pabandžius išeis. Jei jau nesigautų čia pasiųlytais variantais, tuomet atsidaryčiau tą "naują stačią baltą langą" (kaip sakei, pagal reikiamus išmatavimus biggrin.gif), užkelčiau ant jo norimą nuotrauką (kurios dydį reikia keisti), o tadu ctrl-t ir laikydama shift'ą rankiniu būdu "datempčiau" iki reikiamo dydžio ax.gif
Atsakyti
Kai bandau isiinstaliuoti adobe photoshop cs2 manes praso Serial Number,,,gal zinot koks tai kodaS? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drugys333 @ 2008 07 18, 09:30)
Kai bandau isiinstaliuoti adobe photoshop cs2 manes praso Serial Number,,,gal zinot koks tai kodaS?  4u.gif

kiekvienam skirtingas, jei parsisiuntei su nulaužimu, tai ten ir susigeneruok, nes dar prašys po to kito kodo.
Atsakyti
QUOTE(drugys333 @ 2008 07 18, 09:30)
Kai bandau isiinstaliuoti adobe photoshop cs2 manes praso Serial Number,,,gal zinot koks tai kodaS?  4u.gif

visuose skirtingi tie kodai nebuna ienodu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drugys333 @ 2008 07 18, 09:30)
Kai bandau isiinstaliuoti adobe photoshop cs2 manes praso Serial Number,,,gal zinot koks tai kodaS?  4u.gif


Jei parsisiuntėt "nukrakintą" biggrin.gif tai viename iš failiukų turėtų būti kodas arba paaiškinimas kaip jį "apeiti", o jei ne, tai... nežinau tada smile.gif Parašykit į temą "Photoshopas - norim, bet neturim" ar kažkaip panašiai, ten mergaitės mačiau dalinasi turimais kodais mirksiukas.gif

Vo, kol parašau jau ir kiti parašė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 18 liepos 2008 - 08:50