Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

nei viena pamokele neisejo g.gif ,kazkaip neaiskiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 07 16, 11:03)
nei viena pamokele neisejo g.gif ,kazkaip neaiskiai verysad.gif

tai kad ir man nesigauna doh.gif
Atsakyti
liamuna,gal galetum smulkiau aprasyti blush2.gif
(Ctrl +clik ant sluoksnio ir spaudziam Ctrl+E) tada 2x clik ant sluoksnio )
sito niekaip nesuprantu unsure.gif

Atsakyti
g.gif Nu bandau smile.gif

Žodžiu, turit rėmelį ir nuotrauką su sėdinčiu vaiku (ar kt.).

Sukeliat juos abu į vieną lapą (kad būtų du atskiri layer'iai, vienas - rėmelis, kitas - nuotrauka). Sureguliuojat dydžius taip, kad nuotrauka nebūtų išlindusi už rėmelio kraštų, geriau mažesnė tegu būna už rėmelį.

Jei rėmelyje "skylė" jau yra tam tikroje vietoje (nes mano atveju tai buvo lapas, kuriame "skylę" išsikirpau pati, bet rėmeliuose ji jau būna "gatava" smile.gif), tuomet su rodyklyte "patampykit" nuotrauką, kad sėdinčiojo "užpakalis" biggrin.gif būtų ant rėmelio krašto biggrin.gif

Dabar einat į nuotraukos layer'į (nuimat akutę nuo rėmelio, kad jo kol kas nesimatytų), pasirenkat lasso tool arba magnetic lasoo ar bet kurį kitą apvedimo ir kirpimo įrankį ir apvedat žmogų, kuris bus išlindęs.

Apvedus spaudžiat ctrl-j, tada apvestasis atsiranda naujam layer'į, visų layer'ių viršu. Dabar galit gražinti rėmelio matomumą (akutę paspaust). Ir turėtų gautis normaliai biggrin.gif

Jei norit, kad fonas už žmogaus būtų "paplaukęs", tada pasirenkat nuotraukos layer'į (kitų išjungti nebūtina, tiesiog pasirenkat ir tiek) ir einat į filter - blur - glausian blur ir paslankiojat rodyklytę tol, kol "išplaukimas" bus toks, kokio norite. Grįžtat ir viskas turėtų būti čiki smile.gif

Jei tarkim kažkuri vaiko ar kt žmogaus dalis yra išlindusi, bet jums to nereikia (mano pvz atveju tai buvo viena mano vaiko ranka ir dalis šono, kur remiasi į dešinį rėmelio kraštą), tuomet išsididinat tą vietą, pasiimat eraser'į (trintuką), atsistojat ant to layer'io, kuris atsirado iškirpus vaiką (viršutinis turėtų būti), nusistatot jums reikiamą trintuko dydį ir ištrinat nereikalingas detales.

Nu ir psio. Viskas turėtų gautis.

Kadangi rašau iš atminties, o dar ir pačios kūryba, tai galėjau ką nors ir neaiškiai parašyti. Jei kurioj nors vietoj nesigauna, rašykit, bendrom pajėgom kaip nors susitvarkysim biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Wyšnia @ 2008 07 15, 21:42)
Ačiū man taip ir jau gavosi  4u.gif  thumbup.gif  O gal žinot kaip taip padaryti?



O čia tai gražu wub.gif Bet aš jau įsivaizduoju kiek čia sluoksnių ir kie detalių doh.gif biggrin.gif

Einu pirma paieškot pamokėlės, kaip tas nuotraukas "lankstytas ir su šešėliais" padaryti, o paskui jau bandymu keliu viską biggrin.gif Jei ką rasiu, įmesiu.
Atsakyti
Merginos, gal kuri galite paaiškinti... blush2.gif Noriu pagražintas nuotraukas nunešt į foto atelje, ką daryti kad gautusi gero formato (10x15)? Bandžiau eiti per FILE-NEW ir pasirinkt 10x15, tada man atsiranda naujas stačias baltas langas.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 07 16, 11:36)
liamuna,gal galetum smulkiau aprasyti blush2.gif
1. (Ctrl +clik ant sluoksnio ir spaudziam Ctrl+E)

2. tada 2x clik ant sluoksnio )
sito niekaip nesuprantu unsure.gif


1. Laikai Ctrl ant klaviaturos ir su pele pažymi sluoksnius kuriuos nori sulieti (pasidarys melyni). Tada vel laikydama Ctrl spaudziam E ir sluoksniai susilies i viena, gal taip geriau g.gif

2. cia gali atsistojus ant sluoksnio tiesiog su pele desine klavisa viena karta paspausti, issoks lentele, pasirenki Blending options(jei du kart bakstelti kairiaja iskart issoks smile.gif )

QUOTE(linarija @ 2008 07 16, 11:55)
Merginos, gal kuri galite paaiškinti...  blush2.gif Noriu pagražintas nuotraukas nunešt į foto atelje, ką daryti kad gautusi gero formato (10x15)? Bandžiau eiti per FILE-NEW ir pasirinkt 10x15, tada man atsiranda naujas stačias baltas langas....  g.gif


Image->canvas size, parodys koki formata turi dabar, ir jei ronesi galesi ta lapa arba panazinti arba padidinti. 4u.gif
Atsakyti
na, vistiek kažkas ne taip...
dariau taip: atsidariau norima rėmelį tada Image Canvas size ir langeliuose pakeiciau 10x15. Ir man pasikeičia pats rėmelio pavidalas:

turėtu būti toks:

user posted image

o gaunasi:

user posted image


Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 07 16, 14:00)
na, vistiek kažkas ne taip...
dariau taip: atsidariau norima rėmelį tada Image Canvas size ir langeliuose pakeiciau 10x15. Ir man pasikeičia pats rėmelio pavidalas:

turėtu būti toks:

user posted image

o gaunasi:

user posted image


gal tada atvirksciai padidink. tik apskaiciuok santiki, tada matysi is kurios puses reiketu siek tiek apkirpti.

arba sukurk nauja dok. ir tada pertempk savo norima pav, ir istempk iki norimo formato (bet gali issitempti ir bendras vaizdas.) g.gif .

Net nezinau ka dar patart, gak kas kitas ka zino unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 16 liepos 2008 - 13:14
Kazkas gavosi blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 07 16, 18:29)
Kazkas gavosi blush2.gif


Kad aš taip mokėčiau g.gif blush2.gif Gražu thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(Giedrike X @ 2008 07 16, 18:29)
Kazkas gavosi blush2.gif



Liuksiškai clap.gif thumbup.gif

Klausimėlis - tas neva tai nuotraukytes polaroidines išmėtytas pati darei?
Papildyta:
QUOTE(astute_k @ 2008 07 16, 18:40)
Kad aš taip mokėčiau  g.gif  blush2.gif


Tereikia tik labai norėti ir bandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Klausimėlis - tas neva tai nuotraukytes polaroidines išmėtytas pati darei?


taip pati rolleyes.gif
oi,sory doh.gif siuos ne pati biggrin.gif
nu va buciau apsisaukusi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrike X: 16 liepos 2008 - 17:50