Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Giedrike X @ 2008 07 15, 17:34)
clap.gif kitos pamokeles visai kitas reikalas,pagaliau gavosi bigsmile.gif

o man nesigauna unsure.gif parodyk kaip padarei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 15, 17:46)
o man nesigauna unsure.gif parodyk kaip padarei mirksiukas.gif


Nu pvz. pagal šitą labai paprasta

QUOTE(Hmmm... @ 2008 07 15, 14:45)



Aš padariau taip:

user posted image

Naudojasi tik Magnetic lasso (arba paprastas lasso) tool ir Image - Adjustments - Hue/Saturation. Jei kas neaišku, gali klausti.

Tiesa, dar pažaidžiau su Image - adjustments - color balance šalia Hue/Saturation
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 15 liepos 2008 - 18:05
QUOTE(liamuna @ 2008 07 15, 06:14)
gal tada sita pamokele pades?  g.gif

Labai ačiū už pagalbą 4u.gif bet pagal tą pamokėlę man nesigauna , kaip noriu .Aš noriu, kad gautųsi kaip šioje nuotraukoje mergaitė user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wyšnia @ 2008 07 15, 19:49)
Labai ačiū už pagalbą 4u.gif  bet pagal tą pamokėlę man nesigauna , kaip noriu .Aš noriu, kad gautųsi kaip šioje nuotraukoje mergaitė




Na, be pamokėlės man gavosi taip:

user posted image

Jei taip tinka, galėčiau pabandyti aprašyti kaip dariau (nieko mandro, greit pasidaro, tik reikia netingėti pasižaisti).

P.S.: Tai ne meno kūrinys, tiesiog pabandymas, todėl į kompoziciją ir kt. nežiūrėkit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 15 liepos 2008 - 19:42
QUOTE(Hmmm... @ 2008 07 15, 18:39)
Na, be pamokėlės man gavosi taip:

user posted image

Jei taip tinka, galėčiau pabandyti aprašyti kaip dariau (nieko mandro, greit pasidaro, tik reikia netingėti pasižaisti).

P.S.: Tai ne meno kūrinys, tiesiog pabandymas, todėl į kompoziciją ir kt. nežiūrėkit biggrin.gif

Ačiū man taip ir jau gavosi 4u.gif thumbup.gif O gal žinot kaip taip padaryti?
user posted image
Atsakyti
neiko sau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labailabai: 15 liepos 2008 - 21:00
VAU, rolleyes.gif ,paskutine tai super
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 07 15, 20:39)
Na, be pamokėlės man gavosi taip:

user posted image

Jei taip tinka, galėčiau pabandyti aprašyti kaip dariau (nieko mandro, greit pasidaro, tik reikia netingėti pasižaisti).

P.S.: Tai ne meno kūrinys, tiesiog pabandymas, todėl į kompoziciją ir kt. nežiūrėkit biggrin.gif

labai butu šaunu kad aprašytum jai gali ax.gif
Papildyta:
geras kaip super atrodo bigsmile.gif norėčiau ir aš taip 4u.gif
Atsakyti
Radau daugiau tokių išlipusių grožybių wub.gif čia
ir čia
ir dar pora pamokėlių kaip pasidaryti tarsi išlipusią iš rėmų detalę 4u.gif čia ir čia
čia dar viena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wyšnia: 15 liepos 2008 - 22:06
QUOTE(Wyšnia @ 2008 07 15, 19:49)
Labai ačiū už pagalbą 4u.gif  bet pagal tą pamokėlę man nesigauna , kaip noriu .Aš noriu, kad gautųsi kaip šioje nuotraukoje mergaitė user posted image


pabandysiu keliais zodziais, nes tikrai nera sudetinga,

paemi nuotrauka, Ctrl+J (trumpinsiu funkcijas kad greiciau rasytusi), tada paemi Iranki M, padarai remeli, tada vel Ctrl+J, tada pereiti prie background sluoksnio ir apvedi su L ta dali kuri bus issikisusi is nuotraukos, vel Ctrl+J , tada vel prie pagrindinio sluoksnio, uzliejam norima tekstura/spalva, Tuos sluoksnius kurie uz nuotraukos ir remelyje galim apjungti (pazimim laikydami Ctrl +clik ant sluoksnio ir spaudziam Ctrl+E) tada 2x clik ant sluoksnio apsiras lentele blending options, ten galim pazaisti su seseliais ir kt nustatymais. Tikiuosi kazkiek aiskiau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 15, 22:24)
labai butu šaunu kad aprašytum jai gali ax.gif
Papildyta:
geras kaip super atrodo bigsmile.gif norėčiau ir aš taip 4u.gif



Nu va, keletas pavyzdžių jau yra, pradėti galima biggrin.gif

Aš dariau savo išgalvotu būdu (sugalvojau bedarydama biggrin.gif)

Jei jau šitie, kur aprašyti, pasirodys per sudėtingi, tai rašyk, aiškinsiu aš tadu mirksiukas.gif

QUOTE(Wyšnia @ 2008 07 15, 22:57)
ir dar pora pamokėlių kaip pasidaryti tarsi išlipusią iš rėmų detalę  4u.gif  čia ir čia
čia dar viena



QUOTE(liamuna @ 2008 07 15, 23:10)
pabandysiu keliais zodziais, nes tikrai nera sudetinga,



Atsakyti
dėkui dėkui mėginsime thumbup.gif
Atsakyti