Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(moniuxx @ 2008 06 30, 09:29)
blush2.gif hmmmm, man labai vis adr reikia remeliu darymo pamokeles ,,, labai noriu ismokti kaip iskirpta vieta foto galeciau graziai pagrazinti ,kad neatrodytu tik iskirpta skyle -juos ten padaro vingiuotus ,visokiais karoliukais ,gelytem ir t.t. nusagstytus ,,,  ivairiu formu ir liniju (tarsi kokiom vijoklinem gelytem apvesti ir panasiia ) ,,, niu labai reikai ,jei kas mokat prasau pagalbos ,,, ax.gif  g.gif  rolleyes.gif


Nu gerai, kai vaikas pietų miego užmigs, pabandysiu parašyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 30, 09:29)
blush2.gif hmmmm, man labai vis adr reikia remeliu darymo pamokeles ,,, labai noriu ismokti kaip iskirpta vieta foto galeciau graziai pagrazinti ,kad neatrodytu tik iskirpta skyle -juos ten padaro vingiuotus ,visokiais karoliukais ,gelytem ir t.t. nusagstytus ,,,  ivairiu formu ir liniju (tarsi kokiom vijoklinem gelytem apvesti ir panasiia ) ,,, niu labai reikai ,jei kas mokat prasau pagalbos ,,, ax.gif  g.gif  rolleyes.gif


Dabar taip smile.gif Visų pirma, visi karoliukai, gėlytės, vijokliai, žvaigždutės, angeliukai ir t.t. - juos reikia parsisiųsti iš interneto ir kiekvieną atskirai uždėti, pakoreguoti dydį, pasirinkti vietą ant tos "skylės" biggrin.gif ir pan.

user posted image

Čia padarytas rėmelis iš trijų atsitiktinių mano kompe rastų "vaizdelių" - foninas (geltonas su zuikiu), vijoklis (atsisiųstas kažkur iš google smile.gif) ir gėlė (irgi atsisiųsta iš ten pat smile.gif). Į suderinamumą jokį prašau nežiūrėti, čia tik pvz, nepretenduojantis į jokį meniškumą ar grožį biggrin.gif

Tai vot, o darbas tai labai paprastas - atsidarai foną, iškerpi "skylę" smile.gif Tada atsidarai vijoklį, padarai duplicate layer, iškerpi jį su magnetic laso tool, (apvedi, tada darai select - inverse, tada delete ir lieka tik vijoklis. Tada tą vijoklį su rodyklyte "tempi" ant foninio sluoksnio. Užtempus spaudi ctrl - T ir koreguoji dydį, formą, padėjimo vietą ir t.t. ir pan. Kai atrandi norimą poziciją, spaudi enter ir turi sau vijoklį ant rėmelio biggrin.gif Tą patį ir su gėle - iškirpau, tada užtempiau ant fono, tada koregavau dydį (smarkiai sumažinau) ir taip tris kartus, nes matosi, kad ant kampo trys tokios pačios gėlytės smile.gif Tokiu pačiu principu deami visi pageidaujami rėmelio papuošimai.

Nu čia paprasta, reikia tik pabandyti wink.gif Jei kas neaišku, rašyk smile.gif O aš einu aiškintis kaip ten tos banguotos linijos pasidaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 30, 14:32)
Dabar taip smile.gif Visų pirma, visi karoliukai, gėlytės, vijokliai, žvaigždutės, angeliukai ir t.t. - juos reikia parsisiųsti iš interneto ir kiekvieną atskirai uždėti, pakoreguoti dydį, pasirinkti vietą ant tos "skylės" biggrin.gif ir pan.

Nu čia paprasta, reikia tik pabandyti wink.gif Jei kas neaišku, rašyk smile.gif O aš einu aiškintis kaip ten tos banguotos linijos pasidaro biggrin.gif

visokie paraitymai ir pan gaunami taip: kai jau išsikerpi vetą nuotraukai, eini į pvz į Filter>Liquify ir tada su žymekliu gali stumdyti kraštelius kaip nori. Galima nusistatyti dydį rutulio, galima pasirinkti variantą, kokio nori, tada spaudi OK, ir grįžti atgal į pagrindinį langą.
Pvz gauname taip:
user posted image

toliau galime paryškinti pačio iškirpimo kraštus, einame į Layer>Layer stile>Stroke.Paspaudę ant spalvoto kvadratėlio, pasirenkame spalvą, nusistatome norimo pločio juostelę. Spaudžiame Ok viską padarę.
Gausime pvz. taip
user posted image

Toliau galime padaryti kraštelius kaip spygliukus. Einame į Filter>Distort>Ripple, pasižymime, kokį norime dydį ir spaudžiame OK
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 30 birželio 2008 - 13:55
QUOTE(zinulė @ 2008 06 30, 14:46)
visokie paraitymai ir pan gaunami taip: kai jau išsikerpi vetą nuotraukai, eini į pvz į Filter>Liquify ir tada su žymekliu gali stumdyti kraštelius kaip nori. Galima nusistatyti dydį rutulio, galima pasirinkti variantą, kokio nori, tada spaudi OK, ir grįžti atgal į pagrindinį langą.
Pvz gauname taip:
user posted image


Nu va biggrin.gif Ačiū mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 30, 14:32)
Dabar taip smile.gif Visų pirma, visi karoliukai, gėlytės, vijokliai, žvaigždutės, angeliukai ir t.t. - juos reikia parsisiųsti iš interneto ir kiekvieną atskirai uždėti, pakoreguoti dydį, pasirinkti vietą ant tos "skylės" biggrin.gif ir pan.


Visokių paveiksliukų nuorodų yra kitoj temelėj - Viskas photoshopui, čia visokių grožybių pridėta, reikia tik netingėti pasiieškoti ir parsisiųsti smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Gal kuri galėtų patarti - kaip reikėtų sutvarkyti įvairius "brushes" parsisiustus iš interneto, kad veiktų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 30, 15:51)
Nu va biggrin.gif Ačiū mirksiukas.gif
Papildyta:
Visokių paveiksliukų nuorodų yra kitoj temelėj - Viskas photoshopui, čia visokių grožybių pridėta, reikia tik netingėti pasiieškoti ir parsisiųsti smile.gif


aciu jums merginos uz pagalba 4u.gif na jus tokios nerealios ,net nezinau kaip ir atsidekoti blush2.gif
Atsakyti

1.Atsidarykite norimą nuotrauką (CTRL+O)
2. Sudubliuokite 'background' sluoksnį. (Layer > Duplicate layer)
3. Įsirinkite Pen (P) įrankį. Jo nustatymuose pažymėkite Paths.
4. Apveskite norimą nuotraukos dalį.
user posted image (as apvesiu dinsini sarafana)

5. Nueikite į 'Paths' dežutę (window > paths)
6. Pažymėkite 'Work path' ir kontekstiniame meniu pasitinkite 'Make selection'. Nurodykite reikiamus parametrus.
user posted image

7. Įjunkite sluoksnių (layers) dėžutę, pažymėkite 'background copy' sluoksnį.
8. Layer > Add Layer Mask > Reveal Selection
9. Layer > New Adjustment Layer > Color Balance. Nustatykite parametrus, kurie parodyti paveiksliuke > OK.
user posted image

10. Atsidariusiame sekančiame lange pasirinkite jums tinkamiausia atspalvį > OK.
user posted image

11. Norėdami pakeisti kitas nuotraukos detales, kartokite veiksmus nuo 2 punkto.
user posted image
Papildyta:
Klonuota dalis


sveikutes norejau paklausti kodel man keicia spalva tik photoscope o kai issaugau nebe ax.gif
PADEKIT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2008 07 06, 10:57)
sveikutes norejau paklausti kodel man keicia spalva tik photoscope o kai issaugau nebe ax.gif
PADEKIT  4u.gif

Saugokite taip : ctrl+alt+shift+s smile.gif Turėtų išsisaugoti su pakeitimu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wyšnia: 06 liepos 2008 - 12:24

SVEIKUTES, PABANDZIAU PADARYTI KAD PASIKEISTU TAM TIKROS DALIES SPALVA, BET KODEL MAN NEKEICIA SPALVU PO ISSAUGOJIMO, KOL PROGRAMOJ TAI VISKAS OK O KAI ISSAUGAU NIEKO g.gif
Atsakyti
QUOTE(motorela @ 2008 07 06, 13:25)
SVEIKUTES, PABANDZIAU PADARYTI KAD PASIKEISTU TAM TIKROS DALIES SPALVA, BET  KODEL MAN NEKEICIA SPALVU PO ISSAUGOJIMO, KOL PROGRAMOJ TAI VISKAS OK O KAI ISSAUGAU NIEKO g.gif


O kokiu formatu saugai? Pasiziurek kad butu JPEG,. g.gif
Atsakyti
Prašau pagalbos 4u.gif
Turiu paveikslėlį baltame fone. Niekaip neišeina jį išsaugoti be fono, tik patį paveikslėlį. Aš darau taip: Photoshope trintuku ištrinu foną ir išsaugau paveikslėlį, bet atsidarius jis vistiek su fonu. Kaip jį panaikinti? blush2.gif Help verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 07 10, 08:41)
Prašau pagalbos 4u.gif
Turiu paveikslėlį baltame fone. Niekaip neišeina jį išsaugoti be fono, tik patį paveikslėlį. Aš darau taip: Photoshope trintuku ištrinu foną ir išsaugau paveikslėlį, bet atsidarius jis vistiek su fonu. Kaip jį panaikinti? blush2.gif Help  verysad.gif

issaugok png formatu 4u.gif
Atsakyti