Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(MAILUTE @ 2008 06 27, 13:27)
sveikutes.gal as cia i tema  blush2.gif bet norejau jusu paklausti kaip suvienodimt didzius remelio ir nuotraukos.man niekaip nesigauna arba remelis arklinis o nuotraukos nesimato arba atviksciai ax.gif  .aciu

spaudi įrankių juostoje Image, tada Image Size ir nusistatai vienodus.
Atsakyti
Arba Transform pagalba sumazini/padidini tempdama. 4u.gif
Atsakyti
draugei padariau foto su jos mergyte ax.gif
user posted image

tai norejau paklausti... kaip cia yra kad galutine nuoraukos kokybe sumazeja (maziau per puse kb palieka) doh.gif lyg ant pacios foto darau pakeitimus ir nemazinu nuotraukos g.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 26, 15:43)

gali parasyti sios foto pamokele? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 06 27, 15:36)
tai norejau paklausti... kaip cia yra kad galutine nuoraukos kokybe sumazeja (maziau per puse kb palieka)  doh.gif lyg ant pacios foto darau pakeitimus ir nemazinu nuotraukos  g.gif

Koreguojant foto kartais keiciama spalvine informacija tenkanti vienam taskeliui.Pvz visada uzims maziau vietos nespalvota foto negu foto su didelia raiska.Dar priklauso, kokiu foormatu isaugai.
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 06 27, 14:36)
gali parasyti sios foto pamokele?  4u.gif


Priklausomai nuo to, ar labai detaliai reikia (nu kiekviną žingsnį smile.gif) ar tik bendrai biggrin.gif Nu žodžiu, parašysiu, tik paakykit kokio detalumo reikia, tadu bus aiškiau biggrin.gif

Šiaip tai čia tikrai nėra labai sunku wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 27 birželio 2008 - 23:12
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 28, 00:06)
Priklausomai nuo to, ar labai detaliai reikia (nu kiekviną žingsnį smile.gif) ar tik bendrai biggrin.gif Nu žodžiu, parašysiu, tik paakykit kokio detalumo reikia, tadu bus aiškiau biggrin.gif

Šiaip tai čia tikrai labai nesunku wink.gif

nu panašiai tokio detalumo, kad naujokės sugebėtų įsikirsti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 06 28, 00:07)
nu panašiai tokio detalumo, kad naujokės sugebėtų įsikirsti  blush2.gif



Aisq biggrin.gif Nu tai tadu reiks truputį palaukti smile.gif Esu atostogose, tai turėsiu laiko, bet tik po savaitgalio smile.gif Nenoriu prisižadėti per anksti biggrin.gif Bet jei išeis anksčiau, tai padarysiu anksčiau wink.gif O jei ne, tai labai nepykit biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras.. noriu parodyt savo naktinejimo rezultata biggrin.gif user posted image

aisku, tobuleti dar yra kur verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meta2007: 28 birželio 2008 - 00:01
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 28, 00:13)
Aisq biggrin.gif Nu tai tadu reiks truputį palaukti smile.gif Esu atostogose, tai turėsiu laiko, bet tik po savaitgalio smile.gif Nenoriu prisižadėti per anksti biggrin.gif Bet jei išeis anksčiau, tai padarysiu anksčiau wink.gif O jei  ne, tai labai nepykit biggrin.gif

tikrai palauksim, atostogauk ir gerai pailsėk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 06 27, 14:36)


gali parasyti sios foto pamokele?  4u.gif


panasi pamokele yra 1 psl, mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 06 28, 07:47)
panasi pamokele yra 1 psl,  mirksiukas.gif


Nu va ir aš ją pamačiau biggrin.gif Šiaip kai kuriom nuotraukom tikrai neblogai gaunasi (ką tik pabandžiau biggrin.gif) ir paprasta tokia smile.gif Tik joje spalvos visai prarandamos, bet kartais tai tik į gerą biggrin.gif

Nu palyginimui įdedu tą pačią foto, kur buvo anam psl šituo metodu ir dar vieną, kitokią biggrin.gif Mažu patiks ir kas nors dar pabandys pasidaryti biggrin.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
blush2.gif hmmmm, man labai vis adr reikia remeliu darymo pamokeles ,,, labai noriu ismokti kaip iskirpta vieta foto galeciau graziai pagrazinti ,kad neatrodytu tik iskirpta skyle -juos ten padaro vingiuotus ,visokiais karoliukais ,gelytem ir t.t. nusagstytus ,,, ivairiu formu ir liniju (tarsi kokiom vijoklinem gelytem apvesti ir panasiia ) ,,, niu labai reikai ,jei kas mokat prasau pagalbos ,,, ax.gif g.gif rolleyes.gif
Atsakyti