Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

smile.gif Labai aciu uz informacija. Jore, Publisheris yra prie visu programu. Start-All programs- Microsoft Offis-Microsoft Publisher. Dar neissinagrinejau, reikia pritaikius minute pasinagrineti kaip ten dirbti. Tur but kazkas panasaus kaip Power Point g.gif . Kazi ar nera kur lietuvisko aprasymo kaip tuo Publicheriu naudotis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte03 @ 2007 02 16, 22:15)
As tokius daiktus darausi su Coreliu. Pradziai atrodo labai sunku, bet praktiskai tereikia geros valandeles paciu paprasciausiu tutorialu ir galima pasidaryt labai grazu, idomu lankstinuka ar ka nors panasaus. Paciai su daile , dizainu ir panasiai labai sunkiai einasi, bet sia programa perpratau labai greitai bei eina padaryt tikrai kokybiskus lankstinukus,  skrajutes.

Su coreliu ilgiau terliotis, ypač kas nelabai įpratęs, o su publisheriu raz dva i psio, pasirenki šabloną, foną, priedus, įsikeli paveiksliukus, pasidarai užrašus ir print.
Papildyta:
QUOTE(Gustalas @ 2007 02 16, 23:16)
... Tur but kazkas panasaus kaip Power Point  g.gif . Kazi ar nera kur lietuvisko aprasymo kaip tuo Publicheriu naudotis?  blush2.gif

Kažkiek, bet ten kitas dalykas. Užsiimk bandymais ir eisis, jeigu kas neaišku klausk.
Atsakyti
QUOTE(Gustalas @ 2007 02 16, 22:16)
smile.gif Labai aciu uz informacija. Jore, Publisheris yra prie visu programu. Start-All programs- Microsoft Offis

Jei yra Microsoft Office biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 19, 00:04)
Jei yra Microsoft Office biggrin.gif

Taigi va - ne visuose būna. Aš dabar 2007 offisą įsirašiau, tai yra visas komplektas.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 19, 00:33)
Taigi va - ne visuose būna. Aš dabar 2007 offisą įsirašiau, tai yra visas komplektas.

Katik darbe radau reklaminį bukletą 2007 offiso. Gal žinai kiek kainuoja ir ar tikrai ten trimatis vaizdas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliukas: 19 kovo 2007 - 09:27
QUOTE(jurguliukas @ 2007 03 19, 10:27)
Katik darbe radau reklaminį bukletą 2007 offiso. Gal žinai kiek kainuoja ir ar tikrai ten trimatis vaizdas?

biggrin.gif Computerbilde mačiau afišą - apie 1200 Lt. Na vaizdas, kaip vaizdas - nuo 2003 gerokai skiriasi. Pirmą kartą wordą pasileidęs truputį pasimečiau, bet dabar į 2003 žiūrėti nebesinori. Su 2007 labai smagu dirbti(bent jau man). Publisherio išvaizda nelabai skiriasi, labiausiai wordas pakeistas, exelį buhalterėms parodžiau tai labai patiko, sako daug patogesnis.

Na va čia wordo naujasis veidas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 19 kovo 2007 - 10:10
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 19, 09:48)
biggrin.gif Computerbilde mačiau afišą - apie 1200 Lt. Na vaizdas, kaip vaizdas - nuo 2003 gerokai skiriasi. Pirmą kartą wordą pasileidęs truputį pasimečiau, bet dabar į 2003 žiūrėti nebesinori. Su 2007 labai smagu dirbti(bent jau man). Publisherio išvaizda nelabai skiriasi, labiausiai wordas pakeistas, exelį buhalterėms parodžiau tai labai patiko, sako daug patogesnis.

Na va čia wordo naujasis veidas:

user posted image

Aš sumaišiau blush2.gif Trimatis vaizdas yra Windows Visata. Labai įdomūs tie 2007 wordai, o gal žinai kur nemokamai būtų galima gaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2007 03 19, 13:28)
... o gal žinai kur nemokamai būtų galima gaut  ax.gif

Taip
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 19, 14:14)

bigsmile.gif Ir kaip gražiai paprašyti, kad atskleistum paslaptį ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2007 03 19, 15:47)
bigsmile.gif Ir kaip gražiai paprašyti, kad atskleistum paslaptį ax.gif  smile.gif

biggrin.gif - skype mano tai žinai koks.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 19, 19:12)
biggrin.gif - skype mano tai žinai koks.

cray.gif jau nebeturiu, kai nemačiau, dukra prišoko prie klavetūros primaigė ir pusę adresų ištrynė. Gal gali pakartoti, labai jau noriu tos programos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2007 03 19, 23:11)
cray.gif jau nebeturiu, kai nemačiau, dukra prišoko prie klavetūros primaigė ir pusę adresų ištrynė. Gal gali pakartoti, labai jau noriu tos programos smile.gif

Šiaip tai ten yra darbo. Pirmiausia per RapidShare reikia susisiųsti 20 rar'ų po 30 MB, išskleisti, surašyti į CD, paskui instaliuoti. Instaliavimas labai ilgas, vienas mano kompas 2,5 val. perrašinėjo. Čia ne šiaip kokia 8 MB programikė.
Atsakyti