Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 19, 16:47)
Nu kur jau toli gražu irnesakyk.gif Pabandysim kartu, jei ką biggrin.gif Dabar kaip tik ieškau kas ir kaip turėtų darytis biggrin.gif O paskui... mokysimės iš klaidų biggrin.gif


nuosirdziausiai aciu uz pagalba 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(hadulka @ 2008 06 19, 16:46)
Sveikos merginos, jūsų dėka susirgau photo shopo liga smile.gif  Iš anksto atsiprašau, jei parašysiu ne vietoj, ieškojau, bet niekaip nerandu ar nemoku rasti.Kai padarau kokia foto su rėmeliu ar dar kuo, man niekaip neišeina jos išsaugoti...Tie save ar save as lieka neaktyvūs.Gal kažko nepadariau iki galo?Ačiū.


kazkada man irgi taip buvo pasitaike ,tai tada buvau atlikusi kazkoki tai veiksma (pvz iklijavima) ir jo neuzfiksavusi -> uzfiksuoti renkuosi bet koki kita yranki nei pries tai ir tada ismeta tokia lentele ->pasirenku apple (ar panasiai ten raso) ir tada uzfiksuoja paskutinius veiksmus ,o tada jau turetu buti aktyvus ir save ir save as mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 19, 16:04)

kazkada man irgi taip buvo pasitaike ,tai tada buvau atlikusi kazkoki tai veiksma (pvz iklijavima) ir jo neuzfiksavusi -> uzfiksuoti renkuosi bet koki kita yranki nei pries tai ir tada ismeta tokia lentele ->pasirenku apple (ar panasiai ten raso) ir tada uzfiksuoja paskutinius veiksmus ,o tada jau turetu buti aktyvus ir save ir save as  mirksiukas.gif


galima tiesios paspausti enter mirksiukas.gif ir uzsifiksuos. 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū smile.gif Bandysiu, gal pavyks
Atsakyti
QUOTE(neraj @ 2008 06 19, 15:16)
labai daug pamokliu galite mergytes, rasti cia tikiuosi rasti ko ieskote, ten tikrai verta uzsukti  smile.gif  patinka man photoshopas  thumbup.gif

Neatidaro man to puslapio... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥ Monika ♥~ @ 2008 06 19, 16:47)
Neatidaro man to puslapio...  verysad.gif

Todėl, kad jame reikia registruotis. Be registracijos ten nepateksi. 4u.gif Puslapis tikrai naudingas, bet yra apribojimų ir, kol nesurinksi tam tikro skaičiaus žinučių, negalėsi naudotis visomis pamokėlėmis ir pan,
Atsakyti
merginos sos verysad.gif
nezinau ka paspaudziau , bet man atidarius new dokumenta atsirado is karto rodiklytes vietoj rankyte - su kuria negaliu pasiimti nei vieno irankio ,,, doh.gif ant tos rankytes yrankiu juostoje tikrai nespaudziau schmoll.gif ,,,
gal kas zinot ka pridirbau ir kaip atstatyti visa tai ? blink.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
labutis foto grazintojos mirksiukas.gif senai cia nebuvau bet kai padare foto atelje krikstynu nuotraukas doh.gif nusprendziau pati jas dar pakoreguot nes jos istikro siaubingos schmoll.gif taigi gal kas man primintu kaip reikia i PS sudet briusus blush2.gif zinau ankssciau raset bet kaskaip ant greicio perverciau ir neradau verysad.gif ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 06 20, 22:13)
labutis foto grazintojos mirksiukas.gif senai cia nebuvau bet kai padare foto atelje krikstynu nuotraukas doh.gif nusprendziau pati jas dar pakoreguot nes jos istikro siaubingos schmoll.gif taigi gal kas man primintu kaip reikia i PS sudet briusus blush2.gif  zinau ankssciau raset bet kaskaip ant greicio perverciau ir neradau verysad.gif ACIU 4u.gif


my compiuter-> disk C->programe files->Adobe->Adobe photoshop CS..->brushes

atrodo taip. ax.gif
Atsakyti
as cia gal biski ne i tema pati esu na pusiau pradedancioji bet galeciau ir turiu kantrybes pamokinti visai "zalias" pradmenu!t.y. pasijungsiu prie jusu kompiuterio jus viska matysit per skipe (geriau butu kad turetumet ausines) bendrausim!manau paskutinio sakinio nelabai supratot tad uzekit i mano temele kuri yra parase smile.gif o del kainos susitarsim biggrin.gif va idesiu savo darbeli user posted image remelis tai su kita programa padarytas bet moku ir su photoshopu padaryt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukute28: 21 birželio 2008 - 08:01
QUOTE(almara @ 2008 06 20, 23:13)
labutis foto grazintojos mirksiukas.gif senai cia nebuvau bet kai padare foto atelje krikstynu nuotraukas doh.gif nusprendziau pati jas dar pakoreguot nes jos istikro siaubingos schmoll.gif taigi gal kas man primintu kaip reikia i PS sudet briusus blush2.gif  zinau ankssciau raset bet kaskaip ant greicio perverciau ir neradau verysad.gif ACIU 4u.gif

o as tai paprasbiausiai atsisiunciu brusus ant desctopo ir paprastai atidarau ta failiukai kaip perziurejimui -juos man automatiskai sukelia i photoshopa ,o tada juos nuo desctopo susikeliu kur man reikia,,,
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Nu, kaip žadėjau, bandžiau rėmelius daryti. Kol kas elementarius, tai ten nesunku, tik tingėjau siųstis visokius paveiksliukus, tai nerodysiu biggrin.gif Bet jei kam nesigauna, klauskit, bandysiu paaiškinti kas ir kaip ten smile.gif

O čia šiaip... mano tokie bišk primityvūs bandymai kitomis temomis smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 26 birželio 2008 - 14:44
sveikutes.gal as cia i tema blush2.gif bet norejau jusu paklausti kaip suvienodimt didzius remelio ir nuotraukos.man niekaip nesigauna arba remelis arklinis o nuotraukos nesimato arba atviksciai ax.gif .aciu
Atsakyti