Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

thumbup.gif pagaliau gavosi,bet nesupratau ka ne taip dariau,dabar taip pat viska vykdziau
o ten kur parasyta,kad turi buti foreground to background,pakeiciau i black white ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 06 19, 14:10)
thumbup.gif pagaliau gavosi,bet nesupratau ka ne taip dariau,dabar taip pat viska vykdziau
o ten kur parasyta,kad turi buti foreground to background,pakeiciau i black white ax.gif


nu va kaip šaunu thumbup.gif biggrin.gif


Kokią pamoką dabar jamsim? biggrin.gif

Gal iš nuotraukos piešinuką padarom? biggrin.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 19 birželio 2008 - 13:25
gavosi ir man, ikelsiu nuotraukyte
kur raudona rodykle tempiu i ta puse
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neraj @ 2008 06 19, 14:22)
gavosi ir man,  ikelsiu nuotraukyte
kur raudona rodykle tempiu i ta puse
user posted image


thumb_yello.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 19, 13:34)
video pamokėlė. trumpa, nu bet gal irgi padės kam smile.gif


si pamokele man labai padejo - viskas puikiausiai gavosi is pirmo karto dabar jau, bet nesupratau kodel man pirmai to laer mask neuzdejo ? blush2.gif kai eini per meniu uzdeda ,o vat per ta spartuji mygtuka ir nedejo -uztai ir nesigavo niekas man ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=Hmmm...,2008 06 19, 15:21]
Kokią pamoką dabar jamsim? biggrin.gif

gal kuri mokat remelius grazius dayti ? maciau buna vaikisku labai graziu pridarytu ,bet nemoku nei nuo ko pradeti blush2.gif
tarkim is kokio paveiksliuko iskerpu skyle foto ideti ,bet kaip ja padaryti grazia ? - buna ,kad krastus tai banguotus ,tai vingiuotus ,tai gelytem padaro - na gal atsiras mokanciu , labai tkiuosi blush2.gif 4u.gif wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 19, 15:05)
gal kuri mokat remelius grazius dayti ? maciau buna vaikisku labai graziu pridarytu ,bet nemoku nei nuo ko pradeti  blush2.gif 
tarkim is kokio paveiksliuko iskerpu skyle foto ideti ,bet kaip ja padaryti grazia ? - buna ,kad krastus tai banguotus ,tai vingiuotus ,tai gelytem padaro - na gal atsiras mokanciu , labai tkiuosi  blush2.gif  4u.gif  wub.gif  rolleyes.gif


Šiaip rėmelių visokeliausių yra internete. Bet juos ir padaryti turėtų būti nesunku, tik tiek, kad jei norit, kad gražūs būtų ir su įvaidiausiom detalėm, tai vis tiek reikės parsisiųsti visokiausių fonų, scrap'ų ir pan. smile.gif

nu tuoj paieškosiu kokios pamokėlės smile.gif Jei šiandien nespėsiu, tai ryt, nes namie internetas ko tais blūdija.

Nu pvz čia mergaitės jau įdėjusios rėmelių, kuriuos tik parsisiųsti reikia ir nuotraukas įdėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 19 birželio 2008 - 14:12



labai daug pamokliu galite mergytes, rasti cia tikiuosi rasti ko ieskote, ten tikrai verta uzsukti smile.gif patinka man photoshopas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 19, 16:09)
Šiaip rėmelių visokeliausių yra internete. Bet juos ir padaryti turėtų būti nesunku, tik tiek, kad jei norit, kad gražūs būtų ir su įvaidiausiom detalėm, tai vis tiek reikės parsisiųsti visokiausių fonų, scrap'ų ir pan. smile.gif

nu tuoj paieškosiu kokios pamokėlės smile.gif Jei šiandien nespėsiu, tai ryt, nes namie internetas ko tais blūdija.

Nu pvz čia mergaitės jau įdėjusios rėmelių, kuriuos tik parsisiųsti reikia ir nuotraukas įdėti smile.gif

sitai tai puikiai zinau ,kad galima perklijuoti savo foto i jau sukurta remeli -taip ir darau ,bet taip noriu ismokti pati juos daryti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(neraj @ 2008 06 19, 15:16)
labai daug pamokliu galite mergytes, rasti cia tikiuosi rasti ko ieskote, ten tikrai verta uzsukti  smile.gif  patinka man photoshopas  thumbup.gif


Tikrai taip smile.gif Čia ir rėmelių pamokėlė kaip tik yra mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 19, 15:28)
sitai tai puikiai zinau ,kad galima perklijuoti savo foto i jau sukurta remeli -taip ir darau ,bet taip noriu ismokti pati juos daryti  rolleyes.gif


Pažiūrėk prieš tai duotoj nuorodoj mirksiukas.gif Pradžią išmoksi tikrai, o paskui galėsma ieškoti kaip patobulinti žinias biggrin.gif Aš šiandien vakare irgi pabandysiu padaryti (jei internetas neblūdys cool.gif )
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 19, 16:30)
Tikrai taip smile.gif Čia ir rėmelių pamokėlė kaip tik yra mirksiukas.gif
Papildyta:
Pažiūrėk prieš tai duotoj nuorodoj mirksiukas.gif Pradžią išmoksi tikrai, o paskui galėsma ieškoti kaip patobulinti žinias biggrin.gif Aš šiandien vakare irgi pabandysiu padaryti (jei internetas neblūdys cool.gif )


kaip perklijuoti tai as moku puikiai mirksiukas.gif ,bet vat nemoku graziu krasteliu padaryti ,na kur visokie israitymai buna ,arba tarkim kazkaip nupiesia remeli ir is jo padaro tarkim kokiais karoliukais apklijuotas , ar blizguciais kokiais - na net nezinau arba remelis padarytas is kokiu geles lapeliu - aijau leidau isisiubuoti savo vaizduotei per daug lotuliukas.gif - toli grazu man dar iki tokio meno blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, jūsų dėka susirgau photo shopo liga smile.gif Iš anksto atsiprašau, jei parašysiu ne vietoj, ieškojau, bet niekaip nerandu ar nemoku rasti.Kai padarau kokia foto su rėmeliu ar dar kuo, man niekaip neišeina jos išsaugoti...Tie save ar save as lieka neaktyvūs.Gal kažko nepadariau iki galo?Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 19, 15:43)
kaip perklijuoti tai as moku puikiai  mirksiukas.gif  ,bet vat nemoku graziu krasteliu padaryti ,na kur visokie israitymai buna ,arba tarkim kazkaip nupiesia remeli ir is jo padaro tarkim kokiais karoliukais apklijuotas , ar blizguciais kokiais - na net nezinau arba remelis padarytas is kokiu geles lapeliu - aijau leidau isisiubuoti savo vaizduotei per daug  lotuliukas.gif - toli grazu man dar iki tokio meno  blush2.gif


Nu kur jau toli gražu irnesakyk.gif Pabandysim kartu, jei ką biggrin.gif Dabar kaip tik ieškau kas ir kaip turėtų darytis biggrin.gif O paskui... mokysimės iš klaidų biggrin.gif
Atsakyti