Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Giedrike X @ 2008 06 18, 10:15)
va butent,kad viena butu kitos tesinys


o fonas tas pats nuotraukose? t.y. fotkinta gal kaip panorama?
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 06 17, 21:39)
dar karteli paklausiu,nes niekas neatsake 4u.gif
kaip sulieti dvi nuotraukas,kad atrodytu kaip viena g.gif


Blyn, labai atsiprašau doh.gif Buvau aš prisižadėjusi, bet pašnekėjau ir tiek doh.gif

O Jums būtent tokio varianto reikia, kaip moniuxx nuorodoj pavaizduota? jei taip, tai kuri vieta (imant žingsnį po žingsnio) nesigauna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 18 birželio 2008 - 14:02
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 18, 14:01)
Blyn, labai atsiprašau doh.gif Buvau aš prisižadėjusi, bet pašnekėjau ir tiek doh.gif

O Jums būtent tokio varianto reikia, kaip moniuxx nuorodoj pavaizduota? jei taip, tai kuri vieta (imant žingsnį po žingsnio) nesigauna?

kur praso nukopinti viena i kita nuotrauka,kazkaip nesuprantu,kaip bebandyciau toliau dirbant gaunasi nesamone
Papildyta:
QUOTE(liamuna @ 2008 06 18, 13:48)
o fonas tas pats nuotraukose? t.y. fotkinta gal kaip panorama?

nebutinai turi buti toks pats
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 06 18, 15:24)
kur praso nukopinti viena i kita nuotrauka,kazkaip nesuprantu,kaip bebandyciau toliau dirbant gaunasi nesamone


Nu be PS gal nemokėsiu, bet pabandysiu paaiškinti. Atsidarai dvi nuotraukas tam pačiam PS, jos gaunasi kaip du atskiri langai, a ne. nu tai susimažini tas nuotraukas (taip kaip wrdinį dokumentą, ne iki minimumo, bet kad ne per visą ekraną būtų), tada patempi vieną langą taip, kad abi nuotraukas viename lange matytum. Nu tai vat, tada pasižymi vieną nuotrauką ir tempi ją su pele ant kitos, tada layeriuose tos nuotraukos, ant kurios tempi, atsiranda du layeriai (abiejų nuotraukų). Nu tai su tais layeriais ir dirbi. jei reikia, su ctrl-T (ar su kitais nustatymais) suvienodini dydžius. Iš pradžių matai tik vieną nuiotrauką (tą, kur užtempei), bet tai normalu. Svarbu, kad layeriuose abi būtų... Tą viršutinę gali su pele patraukti į šoną, tada matysi dalį vienos, dalį kitos nuotraukos ir pan.


Nu nežinau ar aiškiai, jei ne, rašyk, pabandysiu dabar pavyzdžių internete paieškoti.

Čia angliškai yra parašta, bet tai grubiai, nors gal irgi padės.

Nu va, dar radau, kad galima ir ne su pele tempti, bet atsidarius abi nuotraukas, vieną iš jų pasirenki, darai select-all, tada edit - copy. Tada atsistoji ant antros nuotraukos, darai edit - paste ir nusikopina.
Čia irgi angliška pamokėlė kaip sulieti dvi nuotraukas kiek kitokiu (sudėtingesniu gal truputį) būdu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 18 birželio 2008 - 14:40
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 18, 16:33)
Nu be PS gal nemokėsiu, bet pabandysiu paaiškinti. Atsidarai dvi nuotraukas tam pačiam PS, jos gaunasi kaip du atskiri langai, a ne. nu tai susimažini tas nuotraukas (taip kaip wrdinį dokumentą, ne iki minimumo, bet kad ne per visą ekraną būtų), tada patempi vieną langą taip, kad abi nuotraukas viename lange matytum. Nu tai vat, tada pasižymi vieną nuotrauką ir tempi ją su pele ant kitos, tada layeriuose tos nuotraukos, ant kurios tempi, atsiranda du layeriai (abiejų nuotraukų). Nu tai su tais layeriais ir dirbi. jei reikia, su ctrl-T (ar su kitais nustatymais) suvienodini dydžius. Iš pradžių matai tik vieną nuiotrauką (tą, kur užtempei), bet tai normalu. Svarbu, kad layeriuose abi būtų... Tą viršutinę gali su pele patraukti į šoną, tada matysi dalį vienos, dalį kitos nuotraukos ir pan.
Nu nežinau ar aiškiai, jei ne, rašyk, pabandysiu dabar pavyzdžių internete paieškoti.

Čia angliškai yra parašta, bet tai grubiai, nors gal irgi padės.

Nu va, dar radau, kad galima ir ne su pele tempti, bet atsidarius abi nuotraukas, vieną iš jų pasirenki, darai select-all, tada edit - copy. Tada atsistoji ant antros nuotraukos, darai edit - paste ir nusikopina.
Čia irgi angliška pamokėlė kaip sulieti dvi nuotraukas kiek kitokiu (sudėtingesniu gal truputį) būdu.


viena ant kitos gali pertemti labai paprastai :
atsidarai dvi foto vienam lange ,tada yrankiu juostoje yra rodiklyte tokia -pasiimi ja ir su ja neatleidus foto pertempi ant kitos foto ,,, jei yrankiu juosta dviejuose stulpeliuose tai tada ji rasi pirmoje eiluteje is desines ,o jei eina vienoje eileje ,tai turetu buti antras irankiukas ,,,sekmes,,,
man tai nesigauna toj vietoj kur reikia ta gradienta pasirinkti -turbut vis ne ta paimu ,kad man to perejimo nepadaro doh.gif bet dar rimtai ir nebuvau p[risedus prie sios pamokeles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 18, 20:53)
man tai nesigauna toj vietoj kur reikia ta gradienta pasirinkti -turbut vis ne ta paimu ,kad man to perejimo nepadaro  doh.gif  bet dar rimtai ir nebuvau p[risedus prie sios pamokeles blush2.gif


Aš vakar namie kaip tik pabandžiau, tai viskas labai gerai gavosi smile.gif Gradientas turi būti foreground to background (arba atvirkščiai, tik tuomet rodyklę į kitą pusę vesti reikia). O šiaip, ant gradiento ženkliuko porą kartų paspaudus atsidaro lentelė su parametrais, tai ten aiškiai parašyta koks gradientas ir vienas iš tų standartinių yra tas, kurio reikia.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 19, 10:29)
Aš vakar namie kaip tik pabandžiau, tai viskas labai gerai gavosi smile.gif Gradientas turi būti foreground to background (arba atvirkščiai, tik tuomet rodyklę į kitą pusę vesti reikia). O šiaip, ant gradiento ženkliuko porą kartų paspaudus atsidaro lentelė su  parametrais, tai ten aiškiai parašyta koks gradientas ir vienas iš tų standartinių yra tas, kurio reikia.

na reikes ir man pasibandyti ,nes man irgi nerealiai grazu pereinancios foto ,,,, ax.gif wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 19, 10:40)
na reikes ir man pasibandyti ,nes man irgi nerealiai grazu pereinancios foto ,,,,  ax.gif  wub.gif  rolleyes.gif


nesigauna man is vis - atrodo darau viska kaip parasyta ,bet kai uzdedu ta gradienta ,tai man pertempia per visa ta foto tarkim juodai balta nepersvieciama (na priklauso nuo to kokia spalva pasirinkta yra),o foto nesulieja doh.gif ka ne taip darau?
jauciu toj vietoj negerai darau kur reik foto pertemti ant kitos - ra reik ,kad dengtu vissa apatine foto ,ar tik puse jos (kaip pamokoj parodyta?) ir dar ten neaisku kur reik pazymeti ta virsutini sluoksni ,tai jei puse tos puse tos matos tai reik tik ta dali kur virsutine matosi ,ar viska kas matos zymeti ?
na ir blonde as lotuliukas.gif n jau ant saves pykta daros
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moniuxx: 19 birželio 2008 - 09:19
moniuxx,man tas pats kaip ir tau
kai tempiu,tai tik balta fona uzlieja lotuliukas.gif


Gradientas turi būti foreground to background (arba atvirkščiai, tik tuomet rodyklę į kitą pusę vesti reikia)

o kur sita dalyka rasti,kaip ji nustatyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrike X: 19 birželio 2008 - 10:30
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 19, 10:14)
nesigauna man is vis - atrodo darau viska kaip parasyta ,bet kai uzdedu ta gradienta ,tai man pertempia per visa ta foto tarkim juodai balta nepersvieciama (na priklauso nuo to kokia spalva pasirinkta yra),o foto nesulieja  doh.gif  ka ne taip darau?
jauciu toj vietoj negerai darau kur reik foto pertemti ant kitos - ra reik ,kad dengtu vissa apatine foto ,ar tik puse jos (kaip pamokoj parodyta?) ir dar ten neaisku kur reik pazymeti ta virsutini sluoksni ,tai jei puse tos puse tos matos tai reik tik ta  dali kur virsutine matosi ,ar viska kas matos zymeti ?
na ir blonde as lotuliukas.gif n jau ant saves pykta daros



QUOTE(Giedrike X @ 2008 06 19, 11:22)
moniuxx,man tas pats kaip ir tau
kai tempiu,tai tik balta fona uzlieja lotuliukas.gif


Ar gradientas "foreground to background" (arba atvirkščiai)? Ar layerių meniu, kuriame bandot pritaikyti efektą yra du layeriai su abiem nuotraukom? Nuotraukos gali būti tiek viena ant kitos, taip pat gali dengti ir tik pusę nuotraukos, priklausomai nuo to, kaip jums norisi padaryti.

aš bandžiau variantą, kai nuotraukos visiškai dengia viena kitą. Manau, kai jei nuotrauka dengia tik pusę, tuomet reikia žymėti tą dalį, kur viršutinė matosi , bet nesu tikra.

Pamoka kaip sulieti (mano nuomone lengviau) dvi prasikeičiančias nuotraukas.
Papildyta:
Čia gradiento pasirinkimo paveiksliukai yra, gal aiškiau bus - pažiūrėkit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 19 birželio 2008 - 10:37
taip du layer,nu nesigauna ir viskas,dabar bandziau,tai vos patempi gaunasi viena nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 06 19, 11:39)
taip du layer,nu nesigauna ir viskas,dabar bandziau,tai vos patempi gaunasi viena nuotrauka


g.gif Tada kažkas gradiento nustatymuose ne taip mastau.gif Tuoj, pabandysiu paieškot kokie ten tiksliai nustatymai turi būti. O kai patempi viršutinė nuotrauka iš viso nebesimato? "add layer mask" prieš tai paspaudėt?
Atsakyti