Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

pasirodo viskas tvarkoj su tuo gif formatu pas mane ,bet kvaisa pamirsau ,kad paveiksliuku ziurejimo programa pas mane po kompo perrasymo kitokia ,kuri ir nerodo man butent to formato doh.gif
labai aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
na su issaugojimu siaip ne taip susidorojau ,o vat dabar dar vienas klausimelis man iskylo doh.gif kodel kai atidarau issaugota failiuka pazeti (jau nebe photoshope) ir jis man klazkaip idomiai prigesta -na nemoku paaiskinti kaip ten gaunas ,,,na tarkim puse paveiksliuko uzgesta - palieka juoda ir vel uzsidega ,o kita puse mirksi taip kaip priklauso ,,,
ka ne taip vel darau ? g.gif blush2.gif ax.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 17, 15:35)
na su issaugojimu siaip ne taip susidorojau ,o vat dabar dar vienas klausimelis man iskylo  doh.gif  kodel kai atidarau issaugota failiuka pazeti (jau nebe photoshope) ir jis man klazkaip idomiai prigesta -na nemoku paaiskinti kaip ten gaunas ,,,na tarkim puse paveiksliuko uzgesta - palieka juoda ir vel uzsidega ,o kita puse mirksi taip kaip priklauso ,,,
ka ne taip vel darau ? g.gif  blush2.gif  ax.gif  doh.gif  verysad.gif


nelabai supratau, bet patikrink ar gerai sudejau fona, bekuriant judesi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 06 17, 17:04)
nelabai supratau, bet patikrink ar gerai sudejau fona, bekuriant judesi. g.gif

daraiu pagal super mamose rasta pamokele -viska taip kaip ir nurodo ,bet gal ten tada gali but isivelusi klaida g.gif gal kas turit kokia pamokele su tais mirksiukais (animacija) - kaip reiktu taisiklingai juos padaruyti ir issaugoti rolleyes.gif
labai reikia man- noriu mazosios savo albumeliui titulini toki padaryti blush2.gif ax.gif wub.gif ,bet vat ,kad kasnors vis nesigauna man doh.gif
Atsakyti
Jei supranti rusiskai paziurek cia mirksiukas.gif
Atsakyti
dar karteli paklausiu,nes niekas neatsake 4u.gif
kaip sulieti dvi nuotraukas,kad atrodytu kaip viena g.gif
Atsakyti
Tai kad matyt nieks nezino g.gif

O gal galetum imesti nuotraukytes kurias nori sulieti, pagalvotume kartu. Ir dar : sulieti kad viena butu kitos tesinys?
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2008 06 09, 10:01)
trintukas nepadeda  verysad.gif ten tas užrašas yra baltame fone t.y. kur nuotrauka turi įsidėti, o ne ant paveiksliukų  ax.gif
niekaip nesugalvoju kaip ištrinti  doh.gif

Jeigu tas užrašas yra tiesiog baltame fone, gali nueiti į peintą ir lengvai su trintuku ištrinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wyšnia: 17 birželio 2008 - 23:53
QUOTE(liamuna @ 2008 06 17, 22:08)
Tai kad matyt nieks nezino  g.gif

O gal galetum imesti nuotraukytes kurias nori sulieti, pagalvotume kartu. Ir dar : sulieti kad viena butu kitos tesinys?

va butent,kad viena butu kitos tesinys
Atsakyti
QUOTE(Giedrike X @ 2008 06 18, 11:15)
va butent,kad viena butu kitos tesinys

kazkur turejau issisaugojus nuorodele butent tai ko tau reikia - pasistengsiu siandien atrasti tau butinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 18, 13:46)
kazkur turejau issisaugojus nuorodele butent tai ko tau reikia - pasistengsiu siandien atrasti tau butinai  mirksiukas.gif


tikiuosi ,kad tai butent tai ko tau reikejo ax.gif sekmes ,,,jei darysi, parasyk kaip sekesi ,nes as bandziau ,tai man nesigavo kazko blush2.gif http://www.ifreal.co...torial/194.html
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 18, 12:02)
tikiuosi ,kad tai butent tai ko tau reikejo  ax.gif  sekmes ,,,jei darysi, parasyk kaip sekesi ,nes as bandziau ,tai man nesigavo kazko  blush2.gif  http://www.ifreal.co...torial/194.html

niu zinokis nesigauna niekaip verysad.gif neiseina man ju apjungti doh.gif ,kazkaip neaiskiai aprasyta pamoka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrike X: 18 birželio 2008 - 12:43