Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(skaistė @ 2008 06 08, 18:21)
Sveikos  4u.gif

norėjau paklausti, kaip reikia ištrinti iš rėmelio autoriaus vardą blush2.gif noriu įsidėti nuotrauką, užrašas nuotraukos vietoje trukdo  ax.gif

Su trintuku gali ištrint.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 06 08, 18:23)
Su trintuku gali ištrint.

va va ir mane sitas klausimas domino g.gif bet kaskaip trinant su trintuku man issitrins ''kiaurai'' g.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 06 08, 22:10)
va va ir mane sitas klausimas domino  g.gif bet kaskaip trinant su trintuku man issitrins ''kiaurai'' g.gif


Tai gal pasinaudoti stamp tool g.gif
Atsakyti

trintukas nepadeda verysad.gif ten tas užrašas yra baltame fone t.y. kur nuotrauka turi įsidėti, o ne ant paveiksliukų ax.gif
niekaip nesugalvoju kaip ištrinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2008 06 09, 10:01)
trintukas nepadeda  verysad.gif ten tas užrašas yra baltame fone t.y. kur nuotrauka turi įsidėti, o ne ant paveiksliukų  ax.gif
niekaip nesugalvoju kaip ištrinti  doh.gif

imesk parodyk ta remeli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2008 06 09, 11:01)
trintukas nepadeda  verysad.gif ten tas užrašas yra baltame fone t.y. kur nuotrauka turi įsidėti, o ne ant paveiksliukų  ax.gif
niekaip nesugalvoju kaip ištrinti  doh.gif

o tu trini atsistojusi ant to sluoksnio, kur reikia, t.y. Background? Arba susidubliuok ir trink Background copy. Man visada trinasi, jei nuotraukos vietoj, tai tik trintuką ir naudoju.
Atsakyti
blush2.gif sveikos merginos ,man labai reikia jusu pagalbos ,,,
gal kuri zino kaip reikia issaugoti gift formatu su pfotochopu padaryta paveiksliuka ,,,padaryt padarau ,bet vat issaugoti nemoku -atrodo issaugodama pasirenku gift formata ,bet kai issisaugo paveiksliukas tai visvien jis buna kaip paprastas ir ne krust nejuda ,,, aciu labai is anksto 4u.gif mano 3 versija photochopo cs3,bet gal nera didelio skirtumo ,manau issaugojimo principas toks pat
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 12, 14:14)
blush2.gif sveikos merginos ,man labai reikia jusu pagalbos ,,,
gal kuri zino kaip reikia issaugoti gift formatu su pfotochopu padaryta paveiksliuka ,,,padaryt padarau ,bet vat issaugoti nemoku -atrodo issaugodama pasirenku gift formata ,bet kai issisaugo paveiksliukas tai visvien jis buna kaip paprastas ir ne krust nejuda ,,, aciu labai is anksto  4u.gif  mano 3 versija photochopo cs3,bet gal nera didelio skirtumo ,manau issaugojimo principas toks pat


o tai PS kai padarai juda?

nu as atrodo saugau JPEG formatu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 12, 14:14)
blush2.gif sveikos merginos ,man labai reikia jusu pagalbos ,,,
gal kuri zino kaip reikia issaugoti gift formatu su pfotochopu padaryta paveiksliuka ,,,padaryt padarau ,bet vat issaugoti nemoku -atrodo issaugodama pasirenku gift formata ,bet kai issisaugo paveiksliukas tai visvien jis buna kaip paprastas ir ne krust nejuda ,,, aciu labai is anksto  4u.gif  mano 3 versija photochopo cs3,bet gal nera didelio skirtumo ,manau issaugojimo principas toks pat

tai daryk kaip animaciją, tada judės
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 06 12, 17:52)
o tai PS kai padarai juda?

nu as atrodo saugau JPEG formatu. g.gif


na as ir darau kaip animacija ,,, sudedu tuos kadrelisu ,viska padarau kaip reikia ,,, paleidziu su play pacioje programoje veikia puikiausiai ,bet vat kaip issaugoti man ji ?
saugau taip : file->save as-> tada parasau pavadinima ir pasirenku gif formata .bet kai issaugo jo man ji rodo kaip paprasta paveiksliuka ir nekruta nei kiek ,,, ka ne taip padarau saugodama ? gal pro kitur kur reikia saugoti ,o ne per save as? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2008 06 17, 11:10)
na as ir darau kaip animacija ,,, sudedu tuos kadrelisu ,viska padarau kaip reikia ,,, paleidziu su play pacioje programoje veikia puikiausiai ,bet vat kaip issaugoti man ji ?
saugau taip : file->save as-> tada parasau pavadinima ir pasirenku gif formata .bet kai issaugo jo man ji rodo kaip paprasta paveiksliuka ir nekruta nei kiek ,,, ka ne taip padarau saugodama ? gal pro kitur kur reikia saugoti ,o ne per save as? blush2.gif


o nebandei Ctrl+Alt+Shift+S (save for web&devise)
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 06 17, 13:03)
o nebandei Ctrl+Alt+Shift+S (save for web&devise)


nebandziau -butinai isbandysiu tuojaus pat -aciu rolleyes.gif o ten gif formata rinktis reikia ? o kokiu varneliu niekur nereikia sudelioti ? g.gif tokia buka jauciuosi ,kad net geda doh.gif
Atsakyti