Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

Sveikos mamos! 4u.gif

noriu sukurti gimtadienio tviruka, t.y. vaiko nuotrauka papuosti balionais, kepurelem, gelytem ar kt. Gal kas galetu patarti, kokia programele ar psl, kur galeciau visa tai padaryti, bet kad butu galima ta atviruka issisaugoti kompe, o ne tik siusti meilu rolleyes.gif
plyz, labai labai buciau dekinga blush2.gif
nekantriai laukiu...
Atsakyti
g.gif itariu su savo klausimu ne visai i tema pataikiau...
na tai gal nuoroda i tema, kur apie tai diskutuojama... blush2.gif
Atsakyti
namie turiu tokia programyte, teisingiau issisaugojus nuoroda, kur internete yra. Ten galima visaip nuotraukas "apipavidalinti". ir i meskiuka veida ideti ir i remeli su balionais ir pan. Bet dabar nepamenu. jei vis dar reikes ir jei nepamirsiu galiu vakare namie paziureti ir parasyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 06 kovo 2006 - 13:24
QUOTE(Elzė @ 2006 03 06, 14:23)
namie turiu tokia programyte, teisingiau issisaugojus nuoroda, kur internete yra. Ten galima visaip nuotraukas "apipavidalinti". ir i meskiuka veida ideti ir i remeli su balionais ir pan. Bet dabar nepamenu. jei vis dar reikes ir jei nepamirsiu galiu vakare namie paziureti ir parasyti


taip, vis dar reikia bigsmile.gif , rytoj atvirukas turetu buti pagamintas, taigi labai aciu jei nepamirstum!
Atsakyti
tik dabar prisiminiau doh.gif blush2.gif

http://www.frameshow.com

ten bent jau man labai gražių ir įdomių rėmelių ir apipavidalinimų galima rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2006 03 06, 23:41)
tik dabar prisiminiau  doh.gif  blush2.gif

http://www.frameshow.com

ten bent jau man labai gražių ir įdomių rėmelių ir apipavidalinimų galima rasti  mirksiukas.gif


aciu! smile.gif 4u.gif
kaip tik prie kompo uzsisedejau, isbandysiu ta puslapiuka..
Atsakyti
Gal kas zinote kaip reikia daryti lankstinuka? Ar reikia kokios specialios programos, ar uztenka Wordo?
Atsakyti
QUOTE(Gustalas @ 2007 02 16, 21:39)
Gal kas zinote kaip reikia daryti lankstinuka? Ar reikia kokios specialios programos, ar uztenka Wordo?

Geriausia tai su publisheriu daryti, worde mažai galimybių, o ten tai yra ir maketų.
Atsakyti
galima ir su wordu.dar neseniai dariau pasidarai gulscia lapa suskirstai i 3 stulpelius ir darai.na bent man iseina ir gan neblogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muriele @ 2007 02 16, 21:56)
galima ir su wordu.dar neseniai dariau pasidarai gulscia lapa suskirstai i 3 stulpelius ir darai.na bent man iseina ir gan neblogai smile.gif

Publisheryje gali iš karto pasirinkti į kiek dalių bus lankstomas:2, 3 ar 4. Yra maketai, atspalvių keitimas ir t.t. Aš tik juo naudojuos ir lankstinukams, ir padėkoms, ir skelbimams rašyti.
Atsakyti
As tokius daiktus darausi su Coreliu. Pradziai atrodo labai sunku, bet praktiskai tereikia geros valandeles paciu paprasciausiu tutorialu ir galima pasidaryt labai grazu, idomu lankstinuka ar ka nors panasaus. Paciai su daile , dizainu ir panasiai labai sunkiai einasi, bet sia programa perpratau labai greitai bei eina padaryt tikrai kokybiskus lankstinukus, skrajutes.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 16, 23:07)
Publisheryje gali iš karto pasirinkti į kiek dalių bus lankstomas:2, 3 ar 4. Yra maketai, atspalvių keitimas ir t.t. Aš tik juo naudojuos ir lankstinukams, ir padėkoms, ir skelbimams rašyti.


o iš kur gauti tą Publisheri? Ar jį galima parsisiųsti iš kur nors? g.gif
Atsakyti