Įkraunama...
Įkraunama...

Socioloija VU

Vat aš irgi socialinio nedirbu doh.gif -bet jei stosiu į kitą specialybę, tai norėčiau jau dirbti pagal spec. ax.gif - tai dabar niekaip neapsisprendžiu -tarp kokių dviejų labai skirtingų mokslų krypčių, bet iki kitų metų jau būtinai reik apsispręsti, nes kiek gi galima- o taip sunku ax.gif

Ech, gabus, drąsus, energingas, pasitikintis savimi ir drąsiai visur lendantis, bet kur ir bet kada padarys karjerą verysad.gif ax.gif -labai norėčiau išsiugdyti šias savybes, nes netraukia baisiai manęs visokios, vadinamos paklausios specialybės- nu nebus iš manęs vadybininkės, ekonomistės, teisininkėsb ar informatikės ax.gif
Nu nebus nė per kur- žarnas suka vien pagalvojus apie šias specislybes- o jas baigti, reikštų tą patį, ką suvalgyti kibirą š lotuliukas.gif O dar jei paskui dirbti nesugebėsiu, kai ne pagal pašaukimą- tai iš viso - bus už dyką suvalgytas kibiras š.. lotuliukas.gif

Nu o tose "nepaklausiose" specialybėse, norint kažko pasiekti -t.y. susirasti darbą pagal specialybę, kur būtų galimybė tobulėti, gaunant ne minimumą, ir kuris garantuotų ateitį - reikia būti "kažkuo tokiu"- vos ne genijumi ax.gif verysad.gif
Ala intelektualu, su daktaro laipsniu, arba sugebėti įlįsti į rimtesnes tv laidas, reikštis viešai kaip kokiam nors kultūros ar visuomenės veikėjui:oh -vat kur bėda...



Atsakyti
aš tai nesiečiau taip išsilavinimo ir būsimo darbo. kitaip, ką daryti, pvz, žmonėms, baigusiems filosofiją? pasikart? smile.gif nes filosofo profesijos tai nėra. su sociologais kiek geresnė situacija, bet vis tiek, man atrodo, kad šitos studijos moko tiesiog kitaip žiūrėti į pasaulį, o konkretaus darbo - ne visada. bet darbo gali išmokti darbe, kai jau tikrai žinosi, ką nori dirbt smile.gif
Atsakyti
Nu yra specialybių, su kuriomis galima dirbti daug kur (arba niekur lotuliukas.gif )- tai sociologija, gal irgi yra iš tokių- kaip ir filosoija, ar panašiai- už tai tokią baigus, man atrodo, reikia būti ypač aktyviai, drąsiai ir t.t.- kad galėtumei prasimušti. Nes gali tekti lįsti į tas sritis, kuriose reik dar ir kitokių gebėjimų ir žinių, kurių universitetas nesuteikė. O požiūrį į pasaulį keičia visos specialybės, ir aukštasis mokslas apskritai mirksiukas.gif Tačiau, vat ko nenorėčiau- tai, pvz, su sociologės diplomu dirbti Maximos kasininke arba kad ir baltą darbą, bet tokį, kuriame visiškai, nei mažiausia dalimi nenaudojamos įgytos žinios ar gebėjimai, ir jie nyksta.

Nors kai galvoju apie sociologiją, kažkodėl pirmiausiai pamąstau apie mokslinę veiklą arba žurnalistiką (iš to, ką galima dirbti baigus)- tik kažin ar parako ilgam užtektų tokiems darbams, ar neišsisemčiau aš ir visos kūrybinės idėjos g.gif rolleyes.gif

Dar be sociologijos turiu vieną visiškai kitokį variantą - iš savo pomėgių srities- bet įstoti baisiai sunku, studijuoti irgi, viską reiktų nuo nulio pradėti mokytis, o ir nebizninga, su darbu irgi nekas būtų..

Ech, nu reikia tų asmeninių savybių norint dirbti normalesnį darbą (kuris atitiktų įgyto aukštojo išsilavinimo lygį), ir psio- jei jų nėra- joks diplomas nepadės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2008 06 26, 10:32)
ką dar turėtum žinoti - visą sociologijos katedrą valdo sekretorė. kai susipažinsi, suprasi, ką turiu omeny smile.gif katedros vedėju pasitikėti neverta, jis daug žada, retai ką padaro, ir visiškai nemoka dėstyti. visus kitus dėstytojus galima suskirstyti į dvi kategorijas: vieni labai gąsdina (arba jų dėstomas dalykas gąsdina pats savaime), bet rezultate viskas būna ok — tai Dobryninas, Norkus, Valantiejus ir baisusis Šaulauskas; kiti atrodo saviakai, bet rezultate ką nors tokio sumąsto per egzą, kad...  (Žilinskienė, Matulionis, Poviliūnas, Ališauskienė). Kitų nebepamenu, galėjo ir naujų atsirasti jau.

Tiesa, paskutinį studijų semestrą, prieš darbo gynimą yra praktika. bent jau taip buvo prieš porą metų smile.gif

cia tikra tiesa. Katedros vedejas doh.gif si penktadieni buvau paskaitoje kur jis veda su Dobryninu, tai plepa sau apie nesuprantamus dalykus... studentai nieko nesupranta ir ziovauja, skaito zurnalus. biggrin.gif
Papildyta:
is esmes man sociologija labai patinka, svajojau ja buti nuo 17 metu. bent jau mokytis tiek bakalaure tiek magistranturoje yra super lengva ir daug smegenu tam nereikia (jei tau reikia tik diplomo).
Vis dar studijuoju, metus dirbau ne pagal specialybe, bet dabar tikrai noreciau dirbti socialiniu mokslu srityje, nebutinai gryna sociologe, bet kazkas i ta puse....
Atsakyti
Atiduodu VU Sociologijos konspektus. Turiu ir bakalauro ir magistranturos studiju. kreiptis i AZ.
Atsakyti
bye1.gif gal dar yra besimokančių ir galinčių pakomentuot Informacijos visuom. studijas?
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2009 01 05, 15:34)
bye1.gif  gal dar yra besimokančių ir galinčių pakomentuot Informacijos visuom. studijas?

OOO, kaip idomu, Lillly, mokaisi sociologija?
as ja pabaigusi irgi biggrin.gif bet nieko neprisimenu apie mokslus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2009 01 09, 15:45)
OOO, kaip idomu, Lillly, mokaisi sociologija?
as ja pabaigusi irgi  biggrin.gif  bet nieko neprisimenu apie mokslus  doh.gif


friends.gif man atrodo šiuos tai tikrai aš atsiminsiu ilgai, bakalauro sunkumai tai jau pasimiršo cool.gif
Atsakyti