Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(giedradi @ 2008 10 11, 09:44)
o kas tuo metu buna su vaiku?

Aš pati .Negaliu įsidarbint kol namie sėdim unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 10 11, 11:30)
Aš pati .Negaliu įsidarbint  kol namie sėdim  unsure.gif .

apie tai ir pagalvojau, o kaip kai i darba iseini, na savaitei gali pasiimti biuleteni, bet 3 doh.gif
mes nuo gruodzio keliausim i gintareli, nes nuo sausio griztu i darba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedradi: 11 spalio 2008 - 10:49
QUOTE(giedradi @ 2008 10 11, 11:48)
apie tai ir pagalvojau, o kaip kai i darba iseini, na savaitei gali pasiimti biuleteni, bet 3  doh.gif
mes nuo gruodzio keliausim i gintareli, nes nuo sausio griztu i darba.

Aišku, jokiam UAB to netoleruotų. Todėl mamoms su mažais vaikais geriausia dirbti valstybės tarnyboj... mirksiukas.gif Nors ir labai tie sirgimai nepatiktų, bet nieko negalėtų padaryti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galetumete informuoti , kiek darzelinuku grupese vaikuciu?
Atsakyti
QUOTE(Aurea @ 2008 10 11, 23:24)
Gal galetumete informuoti , kiek darzelinuku grupese vaikuciu?


Kiek žinau iki 20 vaikučių ax.gif mes pirmadienį keliausim pirmą kartą, tai mūsų darželinukų grupėj 18 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2008 10 11, 11:48)
apie tai ir pagalvojau, o kaip kai i darba iseini, na savaitei gali pasiimti biuleteni, bet 3  doh.gif
mes nuo gruodzio keliausim i gintareli, nes nuo sausio griztu i darba.

Būtent verysad.gif .Linkiu,kad tavo vaikis greičiau apsiprastų ir taip nesirguliuotų 4u.gif

QUOTE(Nerijura @ 2008 10 11, 15:10)
Aišku, jokiam UAB to netoleruotų. Todėl mamoms su mažais vaikais geriausia dirbti valstybės tarnyboj...  mirksiukas.gif Nors ir labai tie sirgimai nepatiktų, bet nieko negalėtų padaryti. mirksiukas.gif

O tokį darbą labai sunku gauti g.gif .

Atsakyti
Mes taip pat bandem lankyti si darzeli, buvome 4 grupeje pas aukletojas Diana ir Regina, aukletojos patiko.Musu mazasis buvo uz kankintoja blink.gif, nes vis noredavo buti ant ranku.Kazkokiu labai dideliu problemu nepastebejau, nes mazai lankem, pratinomes ir nepripratom, vaikiukas pats labai stresavo(buvo pradejes nemiegoti naktim, mustis, kandziotis, viskas susitvarke po menesio palikus darzeli), neturim stipraus imuniteto,labai daznai sirgom, kol galiausiai musu pediatre rekomendavo namu rezima dar iki pavasario.O tada bandysim vel susidraugauti su darzeliu, nors dabar tai vis dar priesas Nr.1 sad.gif
Atsakyti
Gal kas lankot 11 meškiukų grupę g.gif norėjau paklaust ar patenkinti, kaip auklėtoja, man pasirodė lyg ir nieko ax.gif stresas buvo, nes šiandien pirma dienelė, palikau tai verkė, bet paskui paskambino auklėtoja sakė viskas thumbup.gif žaidžiam biggrin.gif tikiuosi apsiprasim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukas @ 2008 10 12, 22:21)
Mes taip pat bandem lankyti si darzeli, buvome 4 grupeje pas aukletojas Diana ir Regina, aukletojos patiko.Musu mazasis buvo uz kankintoja blink.gif, nes vis noredavo buti ant ranku.Kazkokiu labai dideliu problemu nepastebejau, nes mazai lankem, pratinomes ir nepripratom, vaikiukas pats labai stresavo(buvo pradejes nemiegoti naktim, mustis, kandziotis, viskas susitvarke po menesio palikus darzeli), neturim stipraus imuniteto,labai daznai sirgom, kol galiausiai musu pediatre rekomendavo namu rezima dar iki pavasario.O tada bandysim vel susidraugauti su darzeliu, nors dabar tai vis dar priesas Nr.1 sad.gif

Vajei unsure.gif .Mūsų daktarė jau irgi užsiminė apie namų riežimą..baisu net pagalvot doh.gif .Bet taviškis grynai kaip mano g.gif .Irgi nuo rankų nenulipo pirmą savaitę,o antrą tai prisvilęs prie auklėtojų sijonų buvo doh.gif .
Atsakyti
na mes irgi pastoviai susergam,bet bandau su tuo susitaikyti,gerai bent tiek kad aukletojos super ir mano suneliui labai patinka eiti i darzeli tai smagu ziuret bigsmile.gif is kitos puses tai dabar visi ir visur serga,net namie sedint ligos sunku isvengt,tik tiek kad zinoma issigydai,nueini viena diena ir ziurek jau vel nosis bega doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2008 10 13, 10:58)
Gal kas lankot 11 meškiukų grupę  g.gif norėjau paklaust ar patenkinti, kaip auklėtoja, man pasirodė lyg ir nieko  ax.gif stresas buvo, nes šiandien pirma dienelė, palikau tai verkė, bet paskui paskambino auklėtoja sakė viskas  thumbup.gif žaidžiam  biggrin.gif tikiuosi apsiprasim  ax.gif




Man tai nepatinka verysad.gif
Atsakyti
Noreciau dar paklausti kokia aukletoja ar grupe jums patinka is darzelinuku,kur jau nuo tryju metuku vaikuciai?nes kitais metais jau eisim i darzelio grupe tai butu smagu kad vel pas geras aukletojas papultume bigsmile.gif is anksto labai aciu ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti