Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

Šito darželio mamytės turbūt nesilanko SM'e doh.gif .Nes kaip pastebėjau, eina tik klausimai, atsakymų nelabai kas parašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fen-berry @ 2008 04 11, 19:08)
Šiaip darželis mums labai patinka. Ėjom pas Liuciją, apie ją tik patys geriausi atsiliepimai wub.gif . Bet dabar lyg ir pilna grupė pas Ją. Iš lopšelinukų, tai Daiva ir Regina, labai geros auklėtojos  thumbup.gif , o labiausiai nerekomenduočiau tai lopšelinukų auklėtojos Genutės ar Danutės, nepamenu tiksliai vardo.


Liucija man pati šauniausia auklėtoja thumbup.gif .Tiesiog nuostabiai moka užimti vaikus,tokius įodomius žaidimus sugalvoja ir šiaip kantri,gera,tikrai labai faina thumbup.gif .
Genutės jau nebėra šitam darželyje-atleido thumbup.gif .Kiek girdėjau tai bjauri labai buvo schmoll.gif .
QUOTE(mamyciuk @ 2008 06 03, 20:50)
Ar šitas darželis nepriima nuo metukų?

Lopšelio grupėse yra įvairaus amžiaus..nuo metų trijų mėnesių iki dviejų metukų.

QUOTE(JURRGA @ 2008 09 09, 08:51)
Gal kas gali papasakoti apie darželinukų  auklėtojas??

Kol kas dar visų nepažįstu,bet kiek bendravus tikrai neblogos mirksiukas.gif .

Saviškį išleidau prieš porą savaičių (metai 9 mėnesiai).Siaubiškai jam ten einasi verysad.gif .Verkia kiekvieną kartą...auklėtojoms nuo rankų nenulipa.Mūsų grupė ketvirta jei kam įdomu(lopšelinukų yra dvi grupės pirma ir ketvirta) .Kadangi nėra auklėtojos siaubūnės tai ramiau.Su viena mama perkalbėjau tai sakė visi tik džiaugiasi.
Ką dar galiu pasakyt..jei vaikas nevalgo,bando maitint.Į grupę galima atnešt savo maisto,gėrimų ir pan.kad tik vaikui būtų geriau.Maniškis bijo valgyklos,tai grupėj valgo doh.gif verysad.gif .Nelaikys gi alkano.Keičia pampersus,sodina ant puodo .Kolkas esu patenkinta,žiūrėsim kaip toliau eisis.

Gaila,kad nerašo mamytės,leidžiančios vaikus į šį darželį....galėtų daugiau būt atsiliepimų.
Papildyta:
QUOTE(opatija @ 2007 02 07, 00:06)
Mano mažylis lanko šį darželį ir labai noriai į jį eina. Ir direktorė labai faina, nepalyginsi, kokia buvo prieš tai. mirksiukas.gif

Gerai,kad pakeitė.Ana trenkta kažkokia buvo doh.gif .



Ai dar pasakysiu kodėl auklėtojos "išlupa" vaikus iš rankų.Viena mamytė jau rašė...vaikas prieš mus verkia,rėkia,drąskosi ir pan.Tik uždaro duris į grupę-viskas pasikeičia.Vaikas ramus,gal dar pasinervuoja truputuką,bet tikrai neilgai.O "išlupa" tam,kad isterijos nebūtų.Nuramint tada labai sunku.O čia trumpa procedūra (mamai taip neatrodo,žinoma biggrin.gif ).
Atsakyti
na mes jau spalio 6d.pradesim lankyti si darzeli,dar kol kas nezinau i kokia grupe eis,bet aciu kad parasete jog lopselio aukletoja siaubune atleista,net ramiau pasidare,nes ir taip baisoka leisti o dar jei aukletoja bloga tai is vis doh.gif kai ka nors patys suzinosime butinai parasysime mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 09 11, 09:40)
Lopšelio grupėse yra įvairaus amžiaus..nuo metų trijų mėnesių iki dviejų metukų.
Kol kas dar visų nepažįstu,bet kiek bendravus tikrai neblogos  mirksiukas.gif .

Saviškį išleidau prieš porą savaičių (metai 9 mėnesiai).Siaubiškai jam ten einasi  verysad.gif .Verkia kiekvieną kartą...auklėtojoms nuo rankų nenulipa.Mūsų grupė ketvirta jei kam įdomu(lopšelinukų yra dvi grupės pirma ir ketvirta) .Kadangi nėra auklėtojos siaubūnės tai ramiau.Su viena mama perkalbėjau tai sakė visi tik džiaugiasi.
Ką dar galiu pasakyt..jei vaikas nevalgo,bando maitint.Į grupę galima atnešt savo maisto,gėrimų ir pan.kad tik vaikui būtų geriau.Maniškis bijo valgyklos,tai grupėj valgo  doh.gif  verysad.gif .Nelaikys gi alkano.Keičia pampersus,sodina ant puodo .Kolkas esu patenkinta,žiūrėsim kaip toliau eisis.


Noriu pataisyti, kad lopšelyje vaikai iki 3 metukų mirksiukas.gif
Ir mūsų vaikai lanko tą pačią grupę.Manoji irgi 4 grupėj.Auklėtojos man tai lb lb patinka, tikrai matau, kad su vaikais gražiai užsiima.Tik vienas diiidelis minusas toj grupėje.Mano mergina pastoviai suserga nuėjusi į darželį.Kai pradėjo lankyti nuo pernai metų, taip paeina 2 dienas, į trečią jau susrega.Tai praeitą sav buvo rekordas- išlankė net 5 dienas doh.gif .Savaitgalį jau susirgo ir šią sav jau esam namie.Ir maždaug žinau nuo ko užsikrečia.Yra grupėje dvynukės, tai jos pastoviai su snargliu, kiek ateinu į grupę, tiek jos snargliuotos.Ir praeitą sav buvo, nu galvoju kiek maniškė ištemps... g.gif Sakiau, kai bus susirinkimas, kelsiu klausimą.Nes net sloga yra jau liga ir negalima vesti tokių vaikų į daržą.Ne mano problemos, kad nėra kur jų palikti, aš irgi negaliu imti biuletenio, bet kodėl mano vaikas turi gerti per kitus antibus?Ir per galvą verčiuosi, kas man vaiką prižiūrės...
O šeip visa kita lb liuks, manoji net veržiasi į grupę, vos spėju nurengti kaip ji nori pas vaikučius.Tikrai manau, kad jei auklėtojos būtų raganos, tai vaikas taip nesiveržtų.
Atsakyti
Mes irgi lankome si lopseli ir esame labai patenkinti biggrin.gif Aukletojos ir auklyte yra labai geros thumbup.gif priziuri vaikucius.
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2008 09 18, 09:03)
Noriu pataisyti, kad lopšelyje vaikai iki 3 metukų mirksiukas.gif
Ir mūsų vaikai lanko tą pačią grupę.Manoji irgi 4 grupėj.Auklėtojos man tai lb lb patinka, tikrai matau, kad su vaikais gražiai užsiima.Tik vienas diiidelis minusas toj grupėje.Mano mergina pastoviai suserga nuėjusi į darželį.Kai pradėjo lankyti nuo pernai metų, taip paeina 2 dienas, į trečią jau susrega.Tai praeitą sav buvo rekordas- išlankė net 5 dienas doh.gif .Savaitgalį jau susirgo ir šią sav jau esam namie.Ir maždaug žinau nuo ko užsikrečia.Yra grupėje dvynukės, tai jos pastoviai su snargliu, kiek ateinu į grupę, tiek jos snargliuotos.Ir praeitą sav buvo, nu galvoju kiek maniškė ištemps... g.gif  Sakiau, kai bus susirinkimas, kelsiu klausimą.Nes net sloga yra jau liga ir negalima vesti tokių vaikų į daržą.Ne mano problemos, kad nėra kur jų palikti, aš irgi negaliu imti biuletenio, bet kodėl mano vaikas turi gerti per kitus antibus?Ir per galvą verčiuosi, kas man vaiką prižiūrės...
O šeip visa kita lb liuks, manoji net veržiasi į grupę, vos spėju nurengti kaip ji nori pas vaikučius.Tikrai manau, kad jei auklėtojos būtų raganos, tai vaikas taip nesiveržtų.



Mes ir lankėme tą grupę ir nemanau kad viskas nuos sesių dvynių, čia viskas priklauo manau nuo vaiko imuniteto, mes dėl gripo visą žiemą nesirgom, o snargliukas tai manau sausio vasario mėnesį pas visus bėga upeliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JURRGA @ 2008 09 18, 12:19)
Mes ir lankėme tą grupę ir nemanau kad viskas  nuos sesių dvynių, čia viskas priklauo manau nuo vaiko imuniteto, mes dėl gripo visą žiemą nesirgom, o snargliukas tai manau sausio vasario mėnesį pas visus bėga upeliais smile.gif

Gal ir taip.Bet vistiek negalima vesti vaikų su sloga.Jei taip visuomenės sveikatos centras patikrintų, auklėtojos kentėtų, nes jos neturi teisės priimti sloguojančių vaikų.darželis yra sveikiems vaikams, o ne sergantiems.
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2008 09 18, 09:03)

Galvojau,kad čia mano toks vienas ligoniukas doh.gif .Dvi dienas eina,tris namie verysad.gif .Ir dabar su 39 guli lovoj unsure.gif .Gal čia toks metas..visgi orų kaita kokia g.gif .O su sloga tai nžn....kiek mačiau tai visas darželis apsisnargliavę doh.gif .Vyresni ir tie ....O sloga,parazitka,taip greit nedingsta schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2008 09 18, 14:03)
Gal ir taip.Bet vistiek negalima vesti vaikų su sloga.Jei taip visuomenės sveikatos centras patikrintų, auklėtojos kentėtų, nes jos neturi teisės priimti sloguojančių vaikų.darželis yra sveikiems vaikams, o ne sergantiems.



Sutinku, kad darželis skirtas sveikiems vaikams, bet jei ta slogytė silpnutė, nu nematu reikalo tėvams imti biletenio, jei vaikas vos pakvepuoja niu tada taip reikia imtis gydimo, mums labai padeda Sinupretas smile.gif o šiap tai galiu drysti teigti kad tą slogą kartais sukelia ir auklėtojų nepriežiura, (lopšelinukų grupėj tai viska slabai gerai auklėtojos auksinės) 4u.gif , o jau pas darželinukus tai kitaip neva vaikai dideli ir jie turi patys nuspresti ar šilta ar šalta ar pvz.reik pirštinių ar ne biggrin.gif jei net nesugeba uždėti lauko kelnių kur pačios reikaluja :bigsmile:nev atai jis nepasakė kad jos yra biggrin.gif tai kas tą sloga sukelia g.gif
Atsakyti
Aha, tikiu, kad auklėtojos gali daržely ir neprižiūrėti šitokios chebros vaikų.Bet kaip pagalvoji, juk tai jų darbas, ką tie žiopliukai gali patys nuspręsti- šilta- šalta.Lygiai tas pats, baisu, kad nesumąstytų vėdinti patalpų, kai vaikai grupėse.Nes yra tekę girdėti tokių bajerių doh.gif
Žinoma, kad geriausia vaikais galime pasirūpinti tik mes pačios, bet ką daryti, kai tenka atiduoti vaikus į darželį ir belieka tik tikėtis darbuotojų sąžiningumu ir geranoriškumu mūsų vaikučių atžvilgiu cool.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, skaiciau skaiciau cia viska, nes turejom bedu su gintarelio lopselinuku aukletoja viena... Skundziates kad niekas nieko neraso, nu tai as parasysiu viska smile.gif)) mes pirmoj grupej kol kas smile.gif
1. Kai pradejom lankyti darzeli, buvo tikrai sunku, nes labai smarkiai verke, tik neilgai teko verkti, pirma diena apsislogavo, o po keliu dienu ir temp pakilo, tai visa pavasari buvom su antibiotikais, ziauru zodziu, nes kaip viena mamyte rase, tikrai, jei ta slogyte maza, tai gal ir tiek to, bet kai ateinu atvest ar pasiimti vaika ir matau kad itiem ten PULIAI is nosiu bega, nu tai atsiprasau, tam kad viena kazkokia durna mama galetu neimti biuletenio, kitu vaikai turi sirgti, gerti antibiotikus ir pan!! Del to tai labai pykstu, nes is tikruju galima butu sakyti kad vaikas imuniteto neturi, bet apie koki imuniteta kalbam kai vaikai vienas su kitu PULIAIS bendrauja??
2. Liepos menesi liovemes lanke darzeli, ir apskritai ruosemes eiti i teisma, svietimo ministerija ar panasiai (bet paskui apsigalvojau), del vienos is aukletoju. Viena Onute, kita Genovaite. Tai ta Onute, tai zinokit zodziu neturiu nei as, nei kitos mamos - ji vaikus turbut kartais net geriau priziuri nei mama, jau tokia miela, man net gera buna kai jai palieku vaika smile.gif tas pats kas savo mamai palikciau smile.gif LIUKS aukletoja. o vat ta Genovaite... ne kokie reikalai, esu girdejus kad ji musdavo vaikus, kelis vaikus direktore perkele i kita grupe net, nes aukletoja juos muse (normalu?? du vaikus perkelia, o kitus vaikus imkit ir muskit toliau), paskui kiti vaikai skusdavosi kad ji pikta pastoviai, bet jau kai mum nutiko toks ivykis, kai atejau pasiimti vaiko ir vaikas mane pamates griudamas bego pas mane, rankoj turedamas masinyte darzelio, o ji GRUBIAI IR PIKTAI IR GARSIAI liepe jam padet masina, kelis kartus, tas nieko negirdejo aisku, nes lipte ant manes lipo, tada ji STIPRIAI sueme jam uz rankos ir tempt pradejo, kad ta masina nunestu padet!! nu tada tai jau buvo viskas, susirinkom daiktus ir isejom. tai bet paskui ja atleido ir mes vel gryzom smile.gif
3.atejo nauja aukletoja, berods Irena... na, net nezinau, manau kad irgi nebus nieko gero su ja... nebus tokia psichuojanti kaip Genovaite aisku, bet... nezinau kaip cia bus... nepatinka ji man.. pikta..
aisku vaikam reikia ir grieztumo, ir visko, bet juk pacios zinok kaip traumuojames pacios mamytes, ir traumuojam tuos vaikucius kai kas ryta reikia vesti i darzeli, i svetima apilinka, tarp daug svetimu zmoniu, svetimu zaislu, svetimos lekstes ir puodeliai, svetima lovyte... juk jiems baisu, o cia dar pikti zmones suauge... ziauru... ir isbuti visa diena... Sakau, zinok Onute tai nereali, tikrai nereali, labai gera, miela ir visokia, ne karta jau net esu maciusi kad uzsiimineja su vaikais, aisku ten su jais kokiu rateliu turbut nepasoksi, eilerasciu nepamokinsi, nes dauguma dar kalbet nemoka, bet ji su vaikais tikrai zaidzia... tai meldziames kad tik jai viskas butu gerai, kad nesirgtu, nesumastytu is darbo iseiti ar dar ka smile.gif labai ja mylim:)
4. man is tikruju tik nelabai aptinka kad i ta valgykla vaikai turi eiti valgyti... vistiek jie dar maziukai, susyla toj grupej, iseina i koridoriu, juk kiek tereikia...(nors is kitos puses, dabar kai salta ir ju neveda i lauka, tai gal ir gerai, kol pavalgo, nors grupes isvedina...bet velgi - ar nesuleidzia i salta grupe?...juk kol pavalgo tai ten atsala ta grupe..) tai va del to mastau kad gal but gerai persivesti i kita darzeli.. vien tik del valgyklos...
o daugiau kol kas neateina niekas i galva, siaip lyg normaliai... sakau, man tik baisiausia dabar del tos antros aukletojos...butu gerai kad kitos mamytes is sitos pirmos grupes dar ka parasytu... gal ramiau man butu, gal as cia tik isivaizduoju ta aukletoja tokia negera, gal man po tos genovaites dabar vaidenasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sakaviciute: 19 rugsėjo 2008 - 10:59
Aukletoja Onute is pirmos grupes tikrai nerealiai gera, bet ir Irena nesiskundziu. Dukrele mielai buna su abejomis thumbup.gif Irena kolkas dirba tik puse etato, bet sake nuo spalio turetu dirbti jau tiek pat, kiek ir Onute. Auklyte irgi labai gera. Priziuri vaikucius smile.gif Ypac dukrytei buna daug ispudziu po spektakliu biggrin.gif
Atsakyti