Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(norita @ 2007 11 22, 11:45)
Man šis darželis irgi pradeda nepatikti. Jau vien dėl kalėdų šventės doh.gif Kur čia girdėta, kad šventė vyktų ne daržely, o lėlių teatre. Mes į teatrą galim nueit kiekvieną savaitgalį. Bus viso darželio kartu, tai jei vaikas nedrąsus, tai tą senį tik iš tolo pamatys. Nereikia nei tėveliams parodyr ką vaikai išmoko, neiainelių ar eilėraščių mokintis, nustūmė nuo savęs ir viskas, turbūt todėl, kad paskui salės šluot nereiktų po šventės. Juk vaikai šios šventės taip laukia, planuoja kokias kaukes dėsis, o čia nereik nieko. Labai paipiktinę keli tėveliai iš grupės.

  Ir dar tėvams nevyksta jokių parodomųjų programėlių. Draugės vaikas lanko darželį Varpelis, tai jų grupė per metus po tris spektaklius paruošia, o per tris metus nei vieno neparuošė doh.gif


Taip taip ir aš dėl Kalėdų šventės pritariu. Kažkas nesuprantamo. Ir kaip ten viskas vyks? Nuspręsta ir viskas. Net vietos jokiai diskusijai nepaliko. Aišku, kad darželiui tai paprasčiausias variantas, jokių kūrybinių minčių nereik aust, jokių mokymų.
Atsakyti
nuo sausio pradesim lankyti si darzeli ir norejau paklausti gal galit patarti pas kokia aukletoja uzrasyti,gal pavarde ar varda galit parasyt,kuri jums patiko? smile.gif
Atsakyti
sveikos mamos, kažkaip mažai kas parašo apie šį darželį atsiliepimus . parašykit, kas lankot šiame darželyje gal rekomenduosit gerą grupę . Mums kažkaip nelabai sekasi su darželiu galvojam gal pakeisti parašykit atsiliepimus kaip šis darželis? Būsiu labai dėkinga. Ar labai didelės grupės?
4u.gif
Atsakyti
Šiaip darželis mums labai patinka. Ėjom pas Liuciją, apie ją tik patys geriausi atsiliepimai wub.gif . Bet dabar lyg ir pilna grupė pas Ją. Iš lopšelinukų, tai Daiva ir Regina, labai geros auklėtojos thumbup.gif , o labiausiai nerekomenduočiau tai lopšelinukų auklėtojos Genutės ar Danutės, nepamenu tiksliai vardo.
Atsakyti
QUOTE(norita @ 2007 11 22, 10:45)
Man šis darželis irgi pradeda nepatikti. Jau vien dėl kalėdų šventės doh.gif Kur čia girdėta, kad šventė vyktų ne daržely, o lėlių teatre. Mes į teatrą galim nueit kiekvieną savaitgalį. Bus viso darželio kartu, tai jei vaikas nedrąsus, tai tą senį tik iš tolo pamatys. Nereikia nei tėveliams parodyr ką vaikai išmoko, neiainelių ar eilėraščių mokintis, nustūmė nuo savęs ir viskas, turbūt todėl, kad paskui salės šluot nereiktų po šventės. Juk vaikai šios šventės taip laukia, planuoja kokias kaukes dėsis, o čia nereik nieko. Labai paipiktinę keli tėveliai iš grupės.

  Ir dar tėvams nevyksta jokių parodomųjų programėlių. Draugės vaikas lanko darželį Varpelis, tai jų grupė per metus po tris spektaklius paruošia, o per tris metus nei vieno neparuošė doh.gif


Bet man tai keista kad taip rašote g.gif Pas mus šiandien koncertas, nes lankom šokius darželyje, tai šiandien pamatysim už ką pinigėlius mokam biggrin.gif Mamyčių diena jau antrus metus nereali surengiama. Buvo gi advento vakarėlis, rudenėlio šventė kasmet. O dar kiek vyksta švenčių tik vaikams.
o dėl kalėdų tai man irgi nelabai patiko, kad į lėlių teatrą. Bet užtat koks įspūdis buvo vaikams thumbup.gif Nes vežė su dviaukščiu autobusu, tai jau neprilygo jokiems karnavalams. O mes jau turėjom keturias kaledas siame darzelyje, tai turejom ir karnavalus, ir vaidinimus. g.gif Gal čia nuo auklėtojų priklauso. Ir darbelių visokių pridaryta ir pastoviai atnaujinama ekspozicija tėveliams. Nesakau, kad nematau darželyje minusų, bet vat kas liečia veikla, tai jos yra.
O kitas dalykas tai tėvelių susitaikymas su viskuo. Nes pas mus tai ką bepasako viskas gerai. Mane tai kartais net nervas jama. Absoliučiai niekas savo prieštaravimų neišreiškia.
Papildyta:
QUOTE(Fen-berry @ 2008 04 11, 18:08)
Iš lopšelinukų, tai Daiva ir Regina, labai geros auklėtojos  thumbup.gif


thumbup.gif mums irgi jos labai patiko 4u.gif
Atsakyti
o gal kas lanko priesmokiklinuku grupe, idomu kaip ten?
Atsakyti
Ar šitas darželis nepriima nuo metukų?
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2008 05 09, 08:47)
Bet man tai keista kad taip rašote g.gif Pas mus šiandien koncertas, nes lankom šokius darželyje, tai šiandien pamatysim už ką pinigėlius mokam biggrin.gif Mamyčių diena jau antrus metus nereali surengiama. Buvo gi advento vakarėlis, rudenėlio šventė kasmet. O dar kiek vyksta švenčių tik vaikams.
o dėl kalėdų tai man irgi nelabai patiko, kad į lėlių teatrą. Bet užtat koks įspūdis buvo vaikams thumbup.gif Nes vežė su dviaukščiu autobusu, tai jau neprilygo jokiems karnavalams. O mes jau turėjom keturias kaledas siame darzelyje, tai turejom ir karnavalus, ir vaidinimus.  g.gif Gal čia nuo auklėtojų priklauso. Ir darbelių visokių pridaryta ir pastoviai atnaujinama ekspozicija tėveliams. Nesakau, kad nematau darželyje minusų, bet vat kas liečia veikla, tai jos yra.
O kitas dalykas tai tėvelių susitaikymas su viskuo. Nes pas mus tai ką bepasako viskas gerai. Mane tai kartais net nervas jama. Absoliučiai niekas savo prieštaravimų neišreiškia.
Papildyta:
thumbup.gif mums irgi jos labai patiko 4u.gif


Turbūt kad daug kas priklauso nuo auklėtojų. Taip, kasmet būna rudenėlio šventė, užgavėnės, velykų šventė. Apie advento vakarėlį ar mamyčių dieną net kalbos tokios nebuvo verysad.gif

Atsakyti
Gal kas galit parašyti apie Montesori grupę šiame darželyje?Kaip auklėtojos ir nuo kada ten priima vaikučius?
Atsakyti
O gal kas nors lankote 11 meškiukų grupę? kaip ten auklėtojos?
Atsakyti
O aš norėčiau sužinot apie 8-ą grupe,gal kas lanko? Mus naujai pervedė,bet dar neteko pabendraut su auklėtojom,nes vaduoja iš kt.grupės. Būtų labai smagu,jei kas parašytumėte.. bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas gali papasakoti apie darželinukų auklėtojas??
Atsakyti