Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

O i kuria grupe einat?
Atsakyti
QUOTE(antuke @ 2007 05 28, 16:11)
Sveikos merginos,
turiu patirties su siuo darzeliu, tad galiu ja pasidalinti.. Savo sunu Vytauta pradejau leisti i ji nuo 1,6 metu. Pirmas ispudis buvo nekoks.. Atvedus Vytauta, aukletoja neleido pasilikti su vaiku kokiam pusvalandukui, o tiesiog islupo man is glebio.. Tai tas baisiausiai klyke, nes jam baisu buvo, nezinoma vieta, nezinoma moteriske.. Liepe ateiti po kokiu 3 valandu pasiimti.. Siaip ne taip istveriau.. Atejusi pasiimti, isgirdau vel saviskio verkima.. Tai taip skaudejo sirdi.. Bet nebuvo kas daryti ir vedziau toliau.. Kita ryta buvo kita aukletoja, tokia matosi, kad svelni butybe.. Tai siek tiek ramiau palikau savo vaikina.. adaptavosi labai sunkiai, reikejo geru dvieju menesiu, kad nustotu verkti rytais.. Bet paskui po dvieju menesiu ivyko luzis ir jis nustojo verkti, o po menesio isvis atsisakydavo eiti namo, sakydavo liksiu dar darzelyje.. Zodziu tas slogus pirmasis ispudis dingo.. O ir ta pirmoji grieztoji aukletoja man pradejo patikti.. Zodziu tikrai prisisrisom prie abieju aukletoju.. Tik, kad paskui reikejo mums pereiti i vyresniu grupe, nors mums nera dar triju metu... Pervede, todel, kad maniskis labai suauges pagal savo amziu, be to grupeje tiek daug vaiku buvo, kad butinai reikejo kelis pervesti, kad nebutu pazeistas maksimalus vaiku sk., grupeje. Taigi, visai tikiu, kad vietu darzelyje nera.. Tiesa, mano vaika priieme be jokiu kysiu..

Sveikutės ,aišku mano patirtis neprilygs jūsiškei,nes mes lopšio nelankėm ir ėjom ne į gintarėlį,bet į "Volungėlę" rietavo g.bet pradžia kažkuo buvo panaši,pirmą savaitę mažoji eit namo nenorėdavo,o 2sav.kažkas nutiko,jau iš namų su ašarom ,bet kelis kart auklėtoja pasielgė kaip ir aprašytoj situacijoj,pasiima vaiką ir vedasi į grupę,ir man sakė nesinervint,viskas bus gerai,nes pasirodo man pakakdavo uždaryt duris ,o dukrutei nueit pas vaikus ir viskas nurimdavo,tiesiog vaikas nori vadovaut,nori būt su mama ir t.t.tai va kartais reikia ,kad ir skaudančia širdim nukirpt bambagyslę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(antuke @ 2007 06 05, 09:26)
O i kuria grupe einat?

Į pirmą,bet dabar jau apsiprato ir viskas labai gerai.
Atsakyti
Sveikutes,
As saviski jau nuo pirmadienio leidziu i sita lopseli. Jam dar tik 1m ir 3 men. Labai sunku mum. Pirma diena tai galvojau pabusiu kartu, bet kaip ir rase kazkuri, aukletoja pasigriebe vaika ir nusinese. Tai net pati apsiverkiau isejus. Bet su kiekviena diena lengviau, bent jau man. Nors man iseinant vaikas paverkia, bet kai ateinam pasiimti, kuo ramiausiai zaidzia, linksmas vaikas. Einam i pirma grupe. Ten turbut mes maziausi esam.
Atsakyti
O gal kas galit pasakyti, kiek ten vaikučių darželio grupėse? Na ten kur vaikučiai iš lopšelio pereina į darželį , kai jiems apie 3 m
Atsakyti
Tai niekas nevedat į šitą darželį vaikučių, kad jokių žinių g.gif
Atsakyti
Lankom lankom, bet temų neskaitom doh.gif Tokios temos su nuomonėm apie darželius būna aktualios tik kol leist pradedi ax.gif
Tiksliai nepasakysiu (nei dukra, nei vyras tiksliai neatsimena lotuliukas.gif ), bet vaikų labai daug. Kokie 22 tai tikrai. Paprastai tiek pradeda rugsėj, bet paskui šiek tiek nubyrą, ne visi lanko dėl ligų ir pan. Bet bet kuriuo atveju vaikų grupėse daug.
Atsakyti
Mano mažės grupė amžiumi mišri. Vaikučiai maždaug nuo 3 metų iki paruošiamukų. O vaikų grupėje tiksliai 18.
Atsakyti
Mes lankėme pirmuosius metukus. Aš be galo patenkinta biggrin.gif . Patiko rūpestis iš auklėtojų pusės, ir pats darželis thumbup.gif
Atsakyti
Noriu pasidalinti patirtimi apie šį darželį. Nemaniau, kad ims keistis nuomonė iš geros į blogą. Atmintyje permąstau įspūdžius, kuriuos patyrėm lankant vyresnėlei, kažkaip nieks tuomet nekliuvo. Ar darželis pagedo, ar aš pasidariau reiklesnė, nežinau. Bet vaikų nepriežiūra pradėjo stebinti. Paprašius pastebėti ar vaikui karšta, ar šalta ir atitinkamai švarkelį aprengti arba nurengti, auklėtoja atsakė, kad neturi teisės, vaikai turi būti aprengti, taip kaip palieka tėvai. Bet juk per dieną ten nebūni, nežinai kokia ten temperatūra. O vaikai per maži patys savimi pasirūpinti. O vakar atėjusi pasiimti savo mažę, radau ją prirengtą rūbais skirtais būti grupėje ir lauke (ant sijonėlio užmaukšlintos storos lauko kelnės). Kaip suprasti? Ryte tikrai buvo ne taip palikta. Vadinasi po pietų miego taip apmuturiuota visa sušutusi ir buvo. Tai kaip tie vaikai nesirgs? Tai suprakaitavę, tai paskui pašalę. Darbuotojams dzin? Ir auklėtoja nežinia kur vaikštinėjo, nebuvo kam net pastebėjimų išsakyti.
Pasisakykit, kokia jūsų nuomonė apie darželį.
Atsakyti
QUOTE(Nerijura @ 2007 11 16, 12:08)
Noriu pasidalinti patirtimi apie šį darželį. Nemaniau, kad ims keistis nuomonė iš geros į blogą. Atmintyje permąstau įspūdžius, kuriuos patyrėm  lankant vyresnėlei, kažkaip nieks tuomet nekliuvo. Ar darželis pagedo, ar aš pasidariau reiklesnė, nežinau. Bet vaikų nepriežiūra pradėjo stebinti. Paprašius pastebėti ar vaikui karšta, ar šalta ir atitinkamai švarkelį aprengti arba nurengti, auklėtoja atsakė, kad neturi teisės, vaikai turi būti aprengti, taip kaip palieka tėvai. Bet juk per dieną ten nebūni, nežinai kokia ten temperatūra. O vaikai per maži patys savimi pasirūpinti. O vakar atėjusi pasiimti savo mažę, radau ją prirengtą  rūbais skirtais būti  grupėje ir lauke (ant sijonėlio užmaukšlintos storos lauko kelnės). Kaip suprasti? Ryte tikrai buvo ne taip palikta. Vadinasi po pietų miego taip apmuturiuota visa sušutusi  ir buvo. Tai kaip tie vaikai nesirgs? Tai suprakaitavę, tai paskui pašalę. Darbuotojams dzin? Ir auklėtoja nežinia kur vaikštinėjo, nebuvo kam net pastebėjimų išsakyti.
Pasisakykit, kokia jūsų nuomonė apie darželį.

Į kurią grupę einat?
Atsakyti

Man šis darželis irgi pradeda nepatikti. Jau vien dėl kalėdų šventės doh.gif Kur čia girdėta, kad šventė vyktų ne daržely, o lėlių teatre. Mes į teatrą galim nueit kiekvieną savaitgalį. Bus viso darželio kartu, tai jei vaikas nedrąsus, tai tą senį tik iš tolo pamatys. Nereikia nei tėveliams parodyr ką vaikai išmoko, neiainelių ar eilėraščių mokintis, nustūmė nuo savęs ir viskas, turbūt todėl, kad paskui salės šluot nereiktų po šventės. Juk vaikai šios šventės taip laukia, planuoja kokias kaukes dėsis, o čia nereik nieko. Labai paipiktinę keli tėveliai iš grupės.

Ir dar tėvams nevyksta jokių parodomųjų programėlių. Draugės vaikas lanko darželį Varpelis, tai jų grupė per metus po tris spektaklius paruošia, o per tris metus nei vieno neparuošė doh.gif
Atsakyti