Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(Liorka @ 2006 08 28, 00:07)
kas shiais metais lankysit shita darzhely?
ash birzhely uzhsirashinejau, sake zhiures ar bus vietu - viskas priklausys ar darys nauja lopshelio grupe ar ne, jei darys - tai laisvai,o jei ne - klausimas. ateinam dabar rugpjuty - sako jusu sarashuose nera. bet musu prashymas taip pat nerastas  blink.gif direktore grysh tik rugsejo 11diena ish atostogu, nuo pat rugpjuchio pradzhios atostogauja. net nezhinau ar bandyt chia kazka aishkintis, ar kito darzho ieshkoti  doh.gif man mokslai jau rugsejo pirma prasideda  doh.gif



TEn direktore kazkokia keista.... Mes uzsirasem irgi nuo rugpjucio 1d bet kai paskambinau sako kad tikrai nepriims, nes direktore mus net ne i lopselio grupe uzrase, nors mus tik 2.5 metai... blink.gif Sako nuo rugsejo 1 dienos bus formuojama 2 grupe va ten mes tipo ir busim jei kas...... tai ka daryti jei direktore bus tik rugsejo 11 diena, o i darba tai jau dabar reikia eiti,,,,,, blink.gif
Atsakyti
Mano mažylis lanko šį darželį ir labai noriai į jį eina. Ir direktorė labai faina, nepalyginsi, kokia buvo prieš tai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(opatija @ 2007 02 06, 23:06)
Mano mažylis lanko šį darželį ir labai noriai į jį eina. Ir direktorė labai faina, nepalyginsi, kokia buvo prieš tai. mirksiukas.gif


Kada pasikeitė direktorė?
Atsakyti
Sveiki,
Mūsų pupą prieš kelias dienas užrašėm lankyti nuo 2007 06 mėn., kad apsiprastų su aplinka.
Prašymą priėmė be jokių problemų.
Tiesa, ant durų pakabintas pranešimas tėveliams, kad naujokams yra vietų nuo 2007 gegužės mėn.
Tad tokia situacija.
Ir duoda reklaminį lankstinuką su įstaigos veikla, kuriame surašyta kas kaip 4u.gif
Atsakyti
me seisim nuo pirmadienio smile.gif priimė be jokių problekmų, dar ir nesulaukę pusantrų metukų pradėsim eiti, sutarėm be jokių ten pinigų ir kyšių, direktorė tikrai faina smile.gif
Atsakyti
Na va..mes jau po darželio, prdžioj palikom 3 valandom..verkė, visko buvo..na bet priprasim, po truputį po truputį ir priprasim
Atsakyti
Mes irgi savo maže užrašėm sausio pradžioje į lopšelio grupę nuo 2007 06,nors ant durų buvo laiškelis,kad vietų nėra.Tačiau mums pasiūlė parašyt pati direktorė,nes sako gal išeis dar įtraukti į kokią grupę. Aš labai noriu,kad mažė eitų būtent į šį darželį,nes iš draugų girdėjau tiktai gerus atsiliepimus. Lopšelinukai sakė prižiūrėti,jei kas čiulptukus dar naudoja,ar buteliukus atsineša,tai kiekvieno vaiko padeda atskirai-kiti vaikai netampo. Visi su seilinukais vaikšto. Sakė,lauke tai auklėtojos vieną neša,kitą veda-žodžiu vaikai nebūna be priežiūros. Beje ir leidžia savo mėgiamą daiktelį vaikui atsinešt,kad bent kas nors primintų namus... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Gal zinote kuri ar priimtu dabar metuku laiko berniuka i lopselio grupe???
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Labai blaskausi tarp Gintarelio ir Ausrines doh.gif
Smagu ir apie si darzeli isgirsti geru atsiliepimu bigsmile.gif

Idomu, kaip Matukui sekesi? Ar prieme? Jei taip, kaip vaikutis pats apsiprato? unsure.gif
Atsakyti
Mes taip pat bandysime lankyti Gintarėlį nuo 06.01. Vyresnioji dukra jau savo atbuvo Gintarėlyje nuo 1,8 m. Viskas buvo gerai, išskyrus ligas. Nuolat sirgo iki kokių 3 metų. Dabar vėl labiausiai baiminuosi ligų. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
turiu patirties su siuo darzeliu, tad galiu ja pasidalinti.. Savo sunu Vytauta pradejau leisti i ji nuo 1,6 metu. Pirmas ispudis buvo nekoks.. Atvedus Vytauta, aukletoja neleido pasilikti su vaiku kokiam pusvalandukui, o tiesiog islupo man is glebio.. Tai tas baisiausiai klyke, nes jam baisu buvo, nezinoma vieta, nezinoma moteriske.. Liepe ateiti po kokiu 3 valandu pasiimti.. Siaip ne taip istveriau.. Atejusi pasiimti, isgirdau vel saviskio verkima.. Tai taip skaudejo sirdi.. Bet nebuvo kas daryti ir vedziau toliau.. Kita ryta buvo kita aukletoja, tokia matosi, kad svelni butybe.. Tai siek tiek ramiau palikau savo vaikina.. adaptavosi labai sunkiai, reikejo geru dvieju menesiu, kad nustotu verkti rytais.. Bet paskui po dvieju menesiu ivyko luzis ir jis nustojo verkti, o po menesio isvis atsisakydavo eiti namo, sakydavo liksiu dar darzelyje.. Zodziu tas slogus pirmasis ispudis dingo.. O ir ta pirmoji grieztoji aukletoja man pradejo patikti.. Zodziu tikrai prisisrisom prie abieju aukletoju.. Tik, kad paskui reikejo mums pereiti i vyresniu grupe, nors mums nera dar triju metu... Pervede, todel, kad maniskis labai suauges pagal savo amziu, be to grupeje tiek daug vaiku buvo, kad butinai reikejo kelis pervesti, kad nebutu pazeistas maksimalus vaiku sk., grupeje. Taigi, visai tikiu, kad vietu darzelyje nera.. Tiesa, mano vaika priieme be jokiu kysiu..
Atsakyti
Na mūsų mergina jau pradėjo šiandien eiti į darželį,dabar jai 1m. ir 9mėn bus.Auklėtoja sakė,kad buvo labai gera ir tik klausinėjo apie mama ir tėti,i beveik neverkė. Šiaip auklėtoja tokia griežtoka pasirodė,bet gal vaikai geriau klauso. tongue.gif Pabuvo 3val. ir reikėjo pasiimti.Viskas atrodo gerai tik dar mūsiškė daro į pampersą.Kai atvažiavau per pietus pasiimt,tai nuo ryto nebuvo pakeistas,ir iššuto užpakaliukas.Reiks ryt pasakyt auklėtojai,kad užmestų akį dažniau. Tikuosi greit išmoksim daryt ant puoduko,tai tokių problemų nekils. Bet šiaip įspūdžių dukrytei daug,matyt patiko. thumbup.gif
Atsakyti