Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(mamyytte @ 2011 10 27, 19:32)
Na, tai jo grupiokai tada smile.gif Na, as esu girdejus, kai grieztai yra subarus vaikucius, bet sakau kol kas tai tikrai tame nieko blogo nematau, nes kitaip tai ten niekas jos net negirdetu smile.gif Maniskiui tai kazkaip nesvarbu, kokia diena, visom dienom jis labai gerai eina, tik kai atsikelti reikia, bedu turim.. smile.gif Tai sake, treciadieniniu aukletoju problema per metus laiko issipres tikrai, tai tikekimes taip ir bus smile.gif Aisku, gaila tu vaikuciu, kurie sunkiau priima naujus zmones, jiems stresas, sunku priprasti, bet is kitos puses, na gal yra ir sokiu tokiu pliusu.. smile.gif Del Ausrines, tai zinau kad ten eiles vien todel, kad visi ten nori patekti, del darzelio aplinkos, nes labai graziai jis suremontuotas, nauji zaislai, baldeliai ir pan. Gintarelyje yra viena labai graziai suremontuota grupe, kiek maciau net televizorius pliksciaekranis pakabintas ir filmukus rodo, nu zodziu super smile.gif bituciu grupe, kur eina maniskis, tai remonto senokai nemacius... Labai gaila aisku, mes net su vyru juokavom, kad turbut dar ir mes ant tu paciu baldeliu, spinteliu uzaugom.. Nezinau, ar cia teveliu lesom tos grupes remontuojamos, ar darzelio, bet as tai visai buciau uz, jei teveliai kazkiek susimestu, ir nors tuos senus tapetus pakeistume, ar dar kazka.. Nes kai buvau prausykloj grupes, tai irgi vaizdelis nekoks smile.gif

O jus dalyvavot grupes susirinkime? As bandziau iskelti sita klausime remonto, bet pritaranciu neatsirado ir aukletoja i tai nesureagavo, nes dar grupe man nieko, bet jau toletai ir prausykla tai baisus schmoll.gif As dar uzsiminiau del zaislu, kad butu galima is namu atnesti kokiu, kad daugiau butu, nes jau labai mazai man ten tu zaislu pasirode, bet aukletoja pasake, kad ir taip tie vaikai viska sulauzo, tai jiems uztenka kiek yra verysad.gif Kiek atkreipiau demesi aukletoja visko labai bijo, kazka bijo ne taip pasakyti ar padaryti ir apie pinigus isviso nieko nekalba, gal kada jau buvo nudegusi g.gif Bet as tai tikrai nieko pries buciau pagerinti grupes vaizda smile.gif
Atsakyti
Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir ugdymo skyrius patvirtino įsakymą, pagal kurį darželiuose mokami būreliai, spektakliai ir kiti renginiai gali vykti tik pasibaigus grupės darbo laikui (18-19val.). Tai reiškia, kad praktiškai darželyje būrelių nelieka.
Kam šis įsakymas aktualus, galite paskaityti čia http://www.supermama...;#entry50808926
Atsakyti
o šiame darželyje dar yra bendra vaikučių valgykla???
Lyg žadėjo vėl grupėse maitinti vaikiukus....
Atsakyti
QUOTE(ruta @ 2011 11 06, 18:09)
o šiame darželyje dar yra bendra vaikučių valgykla???
Lyg žadėjo vėl grupėse maitinti vaikiukus....

Nera bendros valgyklos, vasara is ta valgykla remontavo ir padare dar viena grupe, dabar vaikuciai valgo savo grupese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretucka @ 2011 11 04, 16:20)
O jus dalyvavot grupes susirinkime? As bandziau iskelti sita klausime remonto, bet pritaranciu neatsirado ir aukletoja i tai nesureagavo, nes dar grupe man nieko, bet jau toletai ir prausykla tai baisus schmoll.gif As dar uzsiminiau del zaislu, kad butu galima is namu atnesti kokiu, kad daugiau butu, nes jau labai mazai man ten tu zaislu pasirode, bet aukletoja pasake, kad ir taip tie vaikai viska sulauzo, tai jiems uztenka kiek yra verysad.gif Kiek atkreipiau demesi aukletoja visko labai bijo, kazka bijo ne taip pasakyti ar padaryti ir apie pinigus isviso nieko nekalba, gal kada jau buvo nudegusi g.gif Bet as tai tikrai nieko pries buciau pagerinti grupes vaizda smile.gif



As dalyvavau susirinkime smile.gif apie zaislus tai girdejau, apie remonta tai nesupratau vadinas, ar negirdejau, nes tikrai buciau pritarusi. O kazin mes kazkaip negaletumeme suorganizuoti atskiro tevu susirinkimo, galbut ir be aukletojos, ir apie ta remonta pasneketi, nes gal kiti nenori prie aukletojos ten kazko sakyti, as net nezinau. O aukletoja, tai tikrai bijo, nes kaip ir nelegalu yra tokie dalykai, remontai is tevu lesu, ar net grupes fondai ir pan smile.gif gal jus galite man parasyti savo numeri, mes pasitrartuome, ka daryti siuo klausimu smile.gif galim, juk pakabinti skelbimuka, kad ta ir ta diena renkames tevai, aptarti grupes bukles ir kazkas panasaus smile.gif
Atsakyti
Ar nėra čia Mamyčių, kurių vaikučiai lankytų valdorfo grupę?
kaip vadinasi ši grupė? ką vaikiukai veikia, kokia jų dienotvarkė...
parašykit, viskas įdomu...

4u.gif
Atsakyti
laba diena mergaites 4u.gif

as pas Jus su tokiu klausimu, savo kavalieriu esu uzrasius i Gintarely (lopselio grupe) nuo siu metu rudens, uzrasiau dar pries pora metu, pagal savivaldybes puslapi nieko nesuprantu, jei kaip tos eiles juda nei ka doh.gif blush2.gif

Jusu nuomone kada reiktu eiti klausti del darzelio, papuolem i ji ar nea, kitam darzely i kuri irgi esu uzrasius, pasake, kad suzinosiu viska birzelio men... gal ir cia tokia tvarka?

beje, ar sunku i Gintarely patekti....jei sunku tai , koks tas sunkumo lygis biggrin.gif

aciu mergaites, jei atsakysit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2012 02 08, 17:12)
laba diena mergaites  4u.gif 

as pas Jus su tokiu klausimu, savo kavalieriu esu uzrasius i Gintarely (lopselio grupe) nuo siu metu rudens, uzrasiau dar pries pora metu, pagal savivaldybes puslapi nieko nesuprantu, jei kaip tos eiles juda nei ka  doh.gif  blush2.gif

Jusu nuomone kada reiktu eiti klausti del darzelio, papuolem i ji ar nea, kitam darzely i kuri irgi esu uzrasius, pasake, kad suzinosiu viska birzelio men... gal ir cia tokia tvarka?

beje, ar sunku i Gintarely  patekti....jei sunku tai , koks tas sunkumo lygis  biggrin.gif

aciu mergaites, jei atsakysit  4u.gif

Mes irgi buvom i dvejus darzelius uzsirase ir i abu pasake ar papuolem birzelio menesi, nes tada jau grupes sudarinejo 4u.gif I viena nepapuolem, o i Gintareli papuolem 4u.gif
Siaip neskubekit su vokeliais eiti, jeigu eile reali, tai tikrai turetumet ir taip papulti, o jeigu matote, kad nepapulsit tai tada neskit vokeli ir tada tikrai priims 4u.gif
Jau galit pradeti geguzes menesi skambintis ar eiti ir klausineti apie eile ir ar yra galimybe patekti ir matysit ka direktore snekes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretucka @ 2012 02 08, 21:49)
Mes irgi buvom i dvejus darzelius uzsirase ir i abu pasake ar papuolem birzelio menesi, nes tada jau grupes sudarinejo 4u.gif I viena nepapuolem, o i Gintareli papuolem 4u.gif
Siaip neskubekit su vokeliais eiti, jeigu eile reali, tai tikrai turetumet ir taip papulti, o jeigu matote, kad nepapulsit tai tada neskit vokeli ir tada tikrai priims 4u.gif
Jau galit pradeti geguzes menesi skambintis ar eiti ir klausineti apie eile ir ar yra galimybe patekti ir matysit ka direktore snekes 4u.gif

o i kuri dar rasetes?niu mano akimis ziurint gal ir turetume papulti, tik kad vat greitai atsiranda turintys pirmumo teise smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2012 02 08, 20:58)
o i kuri dar rasetes?niu mano akimis ziurint gal ir turetume papulti, tik kad vat greitai atsiranda turintys pirmumo teise smile.gif

Mes buvom uzsirase dar i Ausrine, bet ten sansu patekti pagal eile buvo 0 verysad.gif , o kiek klausinejau tai sake direktore vokeliu nelabai ima arba jeigu ima tai reikia eiti ne tiesiogiai o per svietima ar savivaldybe, tai net ir nesistengiau ten lysti rolleyes.gif
O Gintarelyje tai irgi kiek ejom, tai vis sake, kad dar neaisku ar papuls ir vis snekejo, kad galim ir nepapulti ir jau net planavau eiti su vokeli ax.gif Bet viena diena nuejau ir pasake, kad papuolam (o mano kaimyne ta pacia diena jau nuejo su vokeliu, tai manau, kad paskubejo, nes butu papuolusi ir taip) ax.gif
Dar del Gintarelio tai kiek zinau ten i lopselio grupe tikrai yra sunku papulti, todel mums iskarto patare rasyti i darzelio grupe, nors mums dar nebuvo triju, manau del to ir papuolem ir visai dziaugiuosi, kad iskarto pradejo eiti i darzelio grupe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretucka @ 2012 02 09, 10:24)
Mes buvom uzsirase dar i Ausrine, bet ten sansu patekti pagal eile buvo 0 verysad.gif , o kiek klausinejau tai sake direktore vokeliu nelabai ima arba jeigu ima tai reikia eiti ne tiesiogiai o per svietima ar savivaldybe, tai net ir nesistengiau ten lysti rolleyes.gif
O Gintarelyje tai irgi kiek ejom, tai vis sake, kad dar neaisku ar papuls ir vis snekejo, kad galim ir nepapulti ir jau net planavau eiti su vokeli ax.gif Bet viena diena nuejau ir pasake, kad papuolam (o mano kaimyne ta pacia diena jau nuejo su vokeliu, tai manau, kad paskubejo, nes butu papuolusi ir taip) ax.gif
Dar del Gintarelio tai kiek zinau ten i lopselio grupe tikrai yra sunku papulti, todel mums iskarto patare rasyti i darzelio grupe, nors mums dar nebuvo triju, manau del to ir papuolem ir visai dziaugiuosi, kad iskarto pradejo eiti i darzelio grupe smile.gif

niu jop, as irgi i Ausrine dar uzrasius, bet tiesa pasakius, as i ji net nenoriu papulti....o vokai ten keliauja, drauge su vokiu ten ir papuole smile.gif
et, niu ka lauksiu geguzes-birzelio men ir eisiu, o jei ka reikes 'pazinciu" ieskot
aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinote - 5 grupė tai pelėdžiukų??
Atsakyti