Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(Danga7 @ 2011 08 18, 22:00)
Mano mazius tai pat ,nuo Rugsejo eis i si darzeli 4u.gif ,siom dienom eisim sisipazinti su aukletoja ir visom taisyklem ax.gif  Gal mamytes gali pasidalinti kaip ten aplika ir auklytes ?

pries kelias dienas nesem dokumentus - apart sekretores , uzrakinetu duru ir dirbanciu statybininku nieko nebuvo. NZN kas jums ta tvarka pristatys. Aukletoju nerasit. Teks tvarka rugseji susizinot
Atsakyti
Sveikutes, mes irgi nuo rugsejo patenkom i sita darzeli i ta nauja remontuojama grupe smile.gif Ir iskilo man toks klausimas vakar paziurejus per langus i ta grupe, ar ja spes suremontuoti iki rugsejo? g.gif
Taip pat gal kas pasakys kokia tvarka sitam darzelyje, kada veliausiai vaika gali atvesti, kad gautum pusrycius? Iki kada veliausiai gali pasiimti is darzelio?
Kokie rubai ar siaip daiktai reikalingi pradedant lankyti?
Ar buna kokia ten svente rugsejo 1 diena ir ar leidzia grupeje pasilikti tu vaiku jam tik pradejus lankyti? smile.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif

Butu malonu isgirsti atsiliepimus apie 9 gr(nykstuku) aukletojas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu-gele @ 2011 08 19, 15:43)
pries kelias dienas nesem dokumentus - apart sekretores , uzrakinetu duru ir dirbanciu statybininku nieko nebuvo. NZN kas jums ta tvarka pristatys. Aukletoju nerasit. Teks tvarka rugseji susizinot



Tai va pasiskambinau direktorei ir susitikome,eisim i 9 gr o aukletoja tikimes pamatyti po savaites
Papildyta:
QUOTE(sigitela @ 2011 08 22, 21:54)
laba diena 4u.gif

Butu malonu isgirsti atsiliepimus apie 9 gr(nykstuku) aukletojas 4u.gif



mane taip pat sitas klausimas domina ax.gif ,
gal yra mamyciu kurios jau bendravote ir pasidalintumete ispudziais apie Rita Staugaitiene,
didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tania811214 @ 2011 08 02, 10:45)
Sveikos,mano dukryte irgi prades nuo rugsejo pirmos lankyti si darzeli,kadangi i salia esanti jau 3.5metu nepatenkam ir jau nusibodo laukti.Labai malonu kad sio darzelio direktore nusprende irengti papildomai dar viena grupe darzelinukam-jos deka mes ir patekome...Su nekantrumu laukiu kada pagaliau turesim "savo"darzeli


O tai Jus nuo 6 men i darzeli norejote eiti? blink.gif
Atsakyti
Rugpjucio 30 diena 18 valanda bus 12 grupes teveliu susirinkimas. Cia man aukletoja pasake
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jotvirge: 28 rugpjūčio 2011 - 08:31
QUOTE(Gretucka @ 2011 08 22, 15:18)
Sveikutes, mes irgi nuo rugsejo patenkom i sita darzeli i ta nauja remontuojama grupe smile.gif Ir iskilo man toks klausimas vakar paziurejus per langus i ta grupe, ar ja spes suremontuoti iki rugsejo? g.gif
Taip pat gal kas pasakys kokia tvarka sitam darzelyje, kada veliausiai vaika gali atvesti, kad gautum pusrycius? Iki kada veliausiai gali pasiimti is darzelio?
Kokie rubai ar siaip daiktai reikalingi pradedant lankyti?
Ar buna kokia ten svente rugsejo 1 diena ir ar leidzia grupeje pasilikti tu vaiku jam tik pradejus lankyti? smile.gif

Turėtų spėt suremontuot g.gif
Pasakys auklėtoja kelintą val pusryčiai, kadangi anksčiau būdavo valgykloje, tai vienoms grupėms būdavo 8,30kitoms 9h pusryčiai, o dabar kai padarys vietoj valgyklos grupę, tai valgys vaikučiai savo grupėse, pasakys auklėtoja kada pusryčiai 4u.gif apsirengti patogiai, palikti spintelėje atsargines kelnaites, kelnes, maikutę, nes kartais nutinka visokių nelaimių biggrin.gif patogiausia manau apauti odinėm basutėm, kad neprakaituotų koja su sintetinėm doh.gif šventės 1 dieną nebūna, tai normali darbo diena 4u.gif aš kai vedžiau mergaitę savo tai ir su mintim, kad pasiliksiu, bet auklėtoja patarė išeiti, nežinau kaip kitose grupėse 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilexxx: 28 rugpjūčio 2011 - 16:53
QUOTE(Akvilexxx @ 2011 08 28, 17:53)
Turėtų spėt suremontuot  g.gif
Pasakys auklėtoja kelintą val pusryčiai, kadangi anksčiau būdavo valgykloje, tai vienoms grupėms būdavo 8,30kitoms 9h pusryčiai, o dabar kai padarys vietoj valgyklos grupę, tai valgys vaikučiai savo grupėse, pasakys auklėtoja kada pusryčiai  4u.gif apsirengti patogiai, palikti spintelėje atsargines kelnaites, kelnes, maikutę, nes kartais nutinka visokių nelaimių  biggrin.gif patogiausia manau apauti odinėm basutėm, kad neprakaituotų koja su sintetinėm  doh.gif šventės 1 dieną nebūna, tai normali darbo diena  4u.gif aš kai vedžiau mergaitę savo tai ir su mintim, kad pasiliksiu, bet auklėtoja patarė išeiti, nežinau kaip kitose grupėse  4u.gif


O pataria iseiti del paprastos priezasrie - kad bunant su mama nei gupes vaikuciai laisvai elgiasi, nei Jusu amzyliai, todel geriau vaikui pratintis likus vienam net ir po valanda ar dvi, nei bunant su mama 4u.gif
Atsakyti
sakykit ar galima siam darzelyje atsisakyti vakarienes?
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2011 09 06, 16:05)
sakykit ar galima siam darzelyje atsisakyti vakarienes?


Galima, kurio tik nori maitinimo atsisakyti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes atsisakome pusryciu ,ir rek parasyti prasima ,gal galit patarti kaip,gal kurei mamytei teko kazka panasaus rasyti smile.gif
Aciu
Atsakyti
mes is vis kol pratinames atsisakem viso maitinimo, aukletoja pasake kaip ka rasyt 4u.gif 4u.gif
Atsakyti