Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(vaidlena @ 2011 01 08, 01:03)
sveikos mamytės,

noriu pasiteirauti dėl lopšelio grupių. maniškė turėtų pradėti lankyti šį darželį nuo rudenio, bet jai dar tik bus 1.8mėn. man labai rūpi ar Jūsų mažieji  jau atpratę nuo pampersų? nes kai buvau užrašyti tai pasakė, kad priklauso tik nuo 2m., na nebent labai savarankiška bus ir bent jau pati valgys ir pasiprašys į tuoletą, bet maniškė niekaip dar neprisipratina prie puoduko  doh.gif  o aš jau nerimauju  verysad.gif

ir pirmosiomis dienomis kaip pratinat prie daržo? gal vedat tik kelioms valandoms?

dar atrodo nemažai laiko, bet jau man nervas ima. ji pas mane tokia prieraiši ir jautri, kad jau galvoju kaip ją reiktų pratinti prie būsimos situacijos.

Sveikos siaip jei viskas gerai nuo rugsejo as ir ruosiuosi savo pametinukus i si darzeli viena i lopseli kita i darzeli. Ir va del savo bernuzelio ta pacia beda turim niekaip neina ant puoduko ir taip noriu kad iki rugsejo jis pagaliau susidraugautu su juo. Rugsejo 2 jam jau bus 3m ir kazkaip man paciai bus nelabai faina ji isleisti i darzeli su pampersu.
Atsakyti
QUOTE(ingaj1 @ 2011 01 19, 21:06)
O dėl atidarytų durų tai pačius tėvelius kaltint reikėtų, nes kai dukra lankė 11 grupę, kuri buvo prie lauko durų ir vakare jei vaikai valgydavo tekdavo palaukti koridoriui, tai retas kuris tėvelis ateidamas į darželį duris uždarydavo... Atrodydavo taip kad grįžę į namus irgi lauko duris atidarytas palieka....

Va čia tai tikrai nesuprantamas dalykas doh.gif dukra mano lanko 11 grupę, atspausdinom jau antrą kart lapą ant durų "Prašome uždaryti duris" bet ir dabar atsiranda matyt kas skaityt nemoka doh.gif nesuprantu žmonių, jei tavo vaikas ne šiose grupėse t.y. 1 ir 11 ar kur antrame aukšte, tai jau vadinasi nereik durų daryt g.gif pastebėjau, kad ir iš šių grupių atsiranda tėvelių, kurie neuždaro durų doh.gif supratingumo mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas jau tiksliai žinote, kada šią vasarą atostogaus darželis?
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif
noriu paklausti, ar neorganizuoja darzeli kazkokios kaziuko muges ar uzgaveniu g.gif kazkaip kiek girdziu kituose darzeliuose organizuojamos sventes, kaziuko muge, uzgavenes, o pas mus nelabai g.gif ar cia mums aukletoja nieko dar nepasake g.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2011 03 03, 22:20)
labas vakaras 4u.gif
noriu paklausti, ar neorganizuoja darzeli kazkokios kaziuko muges ar uzgaveniu g.gif kazkaip kiek girdziu kituose darzeliuose organizuojamos sventes, kaziuko muge, uzgavenes, o pas mus nelabai g.gif ar cia mums aukletoja nieko dar nepasake g.gif


Labas rytas. Antradieni bus uzgavenes, tik reikia pasidometi aukletoju, kuo bus Jusu mazylis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hadesa @ 2011 03 04, 09:33)
Labas rytas. Antradieni bus uzgavenes, tik reikia pasidometi aukletoju, kuo bus Jusu mazylis  4u.gif

gal cia dickiams bus g.gif nes mums aukletoja nieko neminejo apie uzgavenes, o ir informacijos jokios nera iskabinta g.gif
Atsakyti
Mamytes, gal kurios vaikutis lanko arba lanke Montessori grupe siame darzelyje? Gal galite papasakoti apie aukletojas, apie grupes atmosfera, diena ir ar apskritai jus ir vaikai esate patenkintos? Ar labai grieztai juos ten "laiko" ir ar tikrai reikia buti tyloje?
Atsakyti
QUOTE(mamyytte @ 2011 03 18, 16:45)
Mamytes, gal kurios vaikutis lanko arba lanke Montessori grupe siame darzelyje? Gal galite papasakoti apie aukletojas, apie grupes atmosfera, diena ir ar apskritai jus ir vaikai esate patenkintos? Ar labai grieztai juos ten "laiko" ir ar tikrai reikia buti tyloje?


Girdejau tik viena atsiliepima, kad sioje grupeje kaledu proga tevai vaikams perka atskiras doovaneles, todel vaikuciams buna skaudu kai kazkuris gauna dzipa nu kaledu senesio, o kazkas tik saldainiu nameli... Bet cia tik siaip pastebejimas. 4u.gif
O daugiau, tai girdejau kad aukletojos malonios, Montesori ideju laikomasi, bet apuie sedejima tuloje negirdejau schmoll.gif
Atsakyti
Oj tada smagu girdeti labai smile.gif
Atsakyti
laba diena,

kaip eiles siame darzelyje?
Atsakyti
Gal kuri zinot kaip cia yra su priesmokykline grupe? Ar daromi kazkokie testai kurie nusprendzia ar vaikui jau nuo 6 m. i mokykla ar nuo 7. Mano vaikui jau 5. Tai kitais metais nezinau kaip ar i priesmokykline ar dar ne.
Atsakyti
Sveikos smile.gif noriu savo dukrytę leisti į šį darželį, bet dabar nesu kaune, kad nueičiau pas direktorę. Girdėjau, kad galima ir internetu prašymą pateikti, bet kokiu adresu jį siųsti?
Gal kas žinote? wink.gif
Atsakyti