Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(*Urtėja* @ 2011 01 07, 18:52)
o kodel nepatinka kad valgo negrupese?? 4u.gif

eina per koridorių, ten durys atidaros, skersvėjis, kontaktas su kitų grupių vaikais, o pradžioje tai išviso stresas-ten garsas koks didelis-lėkščių šaukštų, vaikų.... ta valgykla tai man brrrrrrrrr, nors jau pripratom, viskas ok, ale labai apsidžiaugčiau, jei jos neliktų
Atsakyti
o ka galit apie aukletojas pasakyti? blush2.gif
Atsakyti
as irgi saviski uzrasiau i si darzeli 2012m. tikrai butu idomu isgirsti apie auklytes mamyciu nuomones, nors kiek skaiciau atsiliepimai visai neblogi, apart tos valgyklos , bet gal tai jau nera labai didelis minusas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Urtėja* @ 2011 01 07, 21:19)
o ka galit apie aukletojas pasakyti?  blush2.gif

as savo vaikus leidziu i 1 lopselio ir 2 priesmokykline grupes. Galiu pasakyti tik tiek, kad tai nuostabios moterys ir puikios pedagoges thumbup.gif
Vaikai kiekviena ryta su noru keliasi ir lekia i darzeli, o sekmadienio vakara tik ir kalba doh.gif
Nors tikiu, kad kiekviena mamyte ta pati gali pasakyti apie savo vaikuciu grupes aukletojas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos mamytės,

noriu pasiteirauti dėl lopšelio grupių. maniškė turėtų pradėti lankyti šį darželį nuo rudenio, bet jai dar tik bus 1.8mėn. man labai rūpi ar Jūsų mažieji jau atpratę nuo pampersų? nes kai buvau užrašyti tai pasakė, kad priklauso tik nuo 2m., na nebent labai savarankiška bus ir bent jau pati valgys ir pasiprašys į tuoletą, bet maniškė niekaip dar neprisipratina prie puoduko doh.gif o aš jau nerimauju verysad.gif

ir pirmosiomis dienomis kaip pratinat prie daržo? gal vedat tik kelioms valandoms?

dar atrodo nemažai laiko, bet jau man nervas ima. ji pas mane tokia prieraiši ir jautri, kad jau galvoju kaip ją reiktų pratinti prie būsimos situacijos.
Atsakyti
Vaidlena, manau mažiau jaudinkis, o ypač dėl pampersų. Mes nuo 3 metukų pradėjom lankyti ir tai grupėj buvo vaikų, kurie dar pamperiukus naudojo. Mano mažoji pradės lankyti irgi nuo rugsėjo, kai jai bus 2metai 8mėn. Aišku ir man neramu, kaip jinai ten viena bus, kad jai ten liūdna bus... Bet dėl pampersų ir pavalgymo tai labai nepergyvenu, manau auklėtojos neblogos ten ir tikrai pasirūpins
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2011 01 08, 08:46)
Vaidlena, manau mažiau jaudinkis, o ypač dėl pampersų. Mes nuo 3 metukų pradėjom lankyti  ir tai grupėj buvo vaikų, kurie dar pamperiukus naudojo. Mano mažoji pradės lankyti irgi nuo rugsėjo, kai jai bus 2metai 8mėn. Aišku ir man neramu, kaip jinai ten viena bus, kad jai ten liūdna bus... Bet dėl pampersų ir pavalgymo tai labai nepergyvenu, manau auklėtojos neblogos ten ir tikrai pasirūpins



oi ačiū už palaikymą. aišku ir pačiai būtų smagu, kad susidraugautų su puoduku. na tikėkimės įveiksim mes dar jį smile.gif o apie auklytės kiek skaitau tai tirkai neblogi atsiliepimai.

svarbiausiai, kad dar tik priimtų. nors eilę užrašiau kai jai buvo 4mėn. aišku dar per daug strioko ir nebūtų, bet man į darbą būt patogiau grįžti.
o tau gal minėjo kada reiktų pasiskambinti ir pasiteirauti ar priims?
Papildyta:
norėjau dar pasiteirauti kokios kainos lopšelyje mėnesiui?
Atsakyti
Nežinau tiksliai kada jau sudarinės grupes, manyčiau kad vasarą tiktai. Preliminariai gali pasižiūrėti kelinti esat eilėje čia
Tik man ten nelabai aišku, bet kadangi manoji pakankamai aukštai, tai tikiuosi paklius.
Lopšelyje man rodos kainos nedaug skiriasi nuo darželio, gal šiek tiek maitinimas pigiau įvertintas. O darželyje mokam apie 140lt per mėnesį...
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2011 01 09, 11:04)
Nežinau tiksliai kada jau sudarinės grupes, manyčiau kad vasarą tiktai. Preliminariai gali pasižiūrėti kelinti esat eilėje čia
Tik man ten nelabai aišku, bet kadangi manoji pakankamai aukštai, tai tikiuosi paklius.
Lopšelyje man rodos kainos nedaug skiriasi nuo darželio, gal šiek tiek maitinimas pigiau įvertintas. O darželyje mokam apie 140lt per mėnesį...



kažkaip nenudžiugino tas sarašiukas. ten kaip supratau kairiam šone eilės numeris yra, tai mes esam virš šimto. o grupės kiek supratau tik dvi, tai matyt be jokių šansų pakliūti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidlena @ 2011 01 09, 00:18)
oi ačiū už palaikymą. aišku ir pačiai būtų smagu, kad susidraugautų su puoduku. na tikėkimės įveiksim mes dar jį  smile.gif o apie auklytės kiek skaitau tai tirkai neblogi atsiliepimai.

svarbiausiai, kad dar tik priimtų. nors eilę užrašiau kai jai buvo 4mėn. aišku dar per daug strioko ir nebūtų, bet man į darbą būt patogiau grįžti.
o tau gal minėjo kada reiktų pasiskambinti ir pasiteirauti ar priims?
Papildyta:
norėjau dar pasiteirauti kokios kainos lopšelyje mėnesiui?


Mes darželį pradėjom lankyti 2,5m ir lankėm 1 grupę, ir dar su pampersu ėjom, nes ant puoduko nenorėjo sėstis, ir jokių problemų nebuvo. Po poros mėnesių pats vaikas pasakė kad nebenori pamperso. O auklėtojos tikrai puikios, mes dabar lankom 3 grupę ir ten auklėtojos super, tikrai su ėjimu į darželį nėra jokių problemų.
O kaina priklauso nuo to kiek mėnesį yra darbo dienų, darželio grupėj 1 diena su 3 maitinimais kainuoja 7,48 Lt. Lopšelio grupėj kaina buvo 6,98 Lt už dieną, jei gerai pamenu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Fėja* @ 2011 01 07, 20:20)
eina per koridorių, ten durys atidaros, skersvėjis, kontaktas su kitų grupių vaikais, o pradžioje tai išviso stresas-ten garsas koks didelis-lėkščių šaukštų, vaikų.... ta valgykla tai man brrrrrrrrr, nors jau pripratom, viskas ok, ale labai apsidžiaugčiau, jei jos neliktų


O man patinka, kad jie valgykloj valgo, nes vyresnė dukra pradžioj lankė darželį kur valgo grupėse, tai kai vakare ateidavom pasiimti ir jei tai būdavo vakarienės laikas, tai bardakas grupėj būdavo, nes vaikai pamatę tėvus nenorėdavo valgyt, tėvai pradėdavo įkalbinėti kad pavalgytų, ir auklėtojom tas lakstymas su puodais, bliūdais po visą darželį.... O dėl atidarytų durų tai pačius tėvelius kaltint reikėtų, nes kai dukra lankė 11 grupę, kuri buvo prie lauko durų ir vakare jei vaikai valgydavo tekdavo palaukti koridoriui, tai retas kuris tėvelis ateidamas į darželį duris uždarydavo... Atrodydavo taip kad grįžę į namus irgi lauko duris atidarytas palieka....
Atsakyti
QUOTE(ingaj1 @ 2011 01 19, 21:06)
Mes darželį pradėjom lankyti 2,5m ir lankėm 1 grupę, ir dar su pampersu ėjom, nes ant puoduko nenorėjo sėstis, ir jokių problemų nebuvo. Po poros mėnesių pats vaikas pasakė kad nebenori pamperso. O auklėtojos tikrai puikios, mes dabar lankom 3 grupę ir ten auklėtojos super, tikrai su ėjimu į darželį nėra jokių problemų.
O kaina priklauso nuo to kiek mėnesį yra darbo dienų, darželio grupėj 1 diena su 3 maitinimais kainuoja 7,48 Lt. Lopšelio grupėj kaina buvo 6,98 Lt už dieną, jei gerai pamenu smile.gif
Papildyta:
O man patinka, kad jie valgykloj valgo, nes vyresnė dukra pradžioj lankė darželį kur valgo grupėse, tai kai vakare ateidavom pasiimti ir jei tai būdavo vakarienės laikas, tai bardakas grupėj būdavo, nes vaikai pamatę tėvus nenorėdavo valgyt, tėvai pradėdavo įkalbinėti kad pavalgytų, ir auklėtojom tas lakstymas su puodais, bliūdais po visą darželį.... O dėl atidarytų durų tai pačius tėvelius kaltint reikėtų, nes kai dukra lankė 11 grupę, kuri buvo prie lauko durų ir vakare jei vaikai valgydavo tekdavo palaukti koridoriui, tai retas kuris tėvelis ateidamas į darželį duris uždarydavo... Atrodydavo taip kad grįžę į namus irgi lauko duris atidarytas palieka....
tai jau tikrai tikra tiesa, kad tėvai durų patys neuždarinėja sad.gif
Atsakyti
Mes jau seniai lankom ta darzeli. Prabanga gal jis ir nekvepia, bet viskas man ten gerai. Aukletojos gerietes, gal noretusi kad daugiau uzsiimtu su vaikais. Nes kartais skundziasi kad nera ten ka veikti. Bet siaip tikrai gerietes tos aukletojos. Del valgyklos man irgi atrodo geriau kai vaikai eina atskirai valgyt. O pati valgykla visai normali. Sedi graziai vaikai, pavalgo ir atgal i grupe.
Atsakyti