Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

O mums bus 23 d.
Atsakyti
QUOTE(Mildute @ 2010 12 17, 13:52)
man tai įdomu, ar šiųmetė naujametinė šventė 22 dieną bus bendrai darželio, ar ji vyks atskirai grupėms g.gif


man irgi tas idomu g.gif mums 22d ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitela @ 2010 12 17, 22:23)
man irgi tas idomu g.gif  mums 22d ax.gif

mums 22 d 17 valandą... esam iš 10 grupės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildute: 18 gruodžio 2010 - 20:18
QUOTE(Mildute @ 2010 12 18, 21:18)
mums 22 d 17 valandą... esam iš 10 grupės 4u.gif


o mes is 4 Peliuku grupes, mums 15 val 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2010 10 22, 21:14)
visiskai pritariu drinks_cheers.gif nesu priekabi mama ir tikrai nesikabineju prie kilimu biggrin.gif ale 7 grupes aukletojom esu ziauriai nepatenkinta cool.gif o labiausiai mane siutina kaip ir sake Forget-it, tai kad vaikai paliekami visiskai vieni unsure.gif
atlekiu ryte i darziuka su mazium, vaikai vieni zaidzia, paklausus kur aukletoja, tik peciais patampo unsure.gif juk gali betkada nutikti nelaime, jie gi dar visai mazyciai, gali prisigalvoti visokiu zbitku...ir taip buna beveik kas ryta, karta pralaukiau aukletojos 15min bet taip ir nesulaukiau, vaikai visa laika prabuvo vieni, isbegau i darba ir palikau juos vienus...o direktore geriau ne kilimus ziuretu o aukletojas tvarkytu

na bet ir bardakas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chori555 @ 2010 12 19, 19:43)
na bet ir bardakas doh.gif

o komentaro esme kokia ? idomiai, kur cia bardaka matote?
Atsakyti
o sakykit ar yra siam darzelyje ziemos atostogos, tarkim kituose yra jos sutampa su mokyklu atostogom, ir jomis vaikas gali neiti nereikia jokios pazymos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2010 12 20, 16:54)
o sakykit ar yra siam darzelyje ziemos atostogos, tarkim kituose yra jos sutampa su mokyklu atostogom, ir jomis vaikas gali neiti nereikia jokios pazymos 4u.gif

Apie tokias nieko negirdėjau. Šiaip tai kai tėvų atostogos, reikia rašyti prašymą, ar įsakymo kopiją atnešti.
Atsakyti
thumbup.gif Koks nerealiai tikras kaledu senelis buvo sventeje
Atsakyti
Sveikos,

Turiu maza leliuka (2.5men) ir galvoju kaip eiles darzeliuose? Kitas mano mazylis (5 metai) lanko rietavo gatveje esanti darzeli "Volungele" , tik mums jis tolokai , nes gyvename baltijos gatveje salia sio darzelio...pirmaji neleidom i sita nes prisiklausem baisiausiu istoriju apie vienus paliktus vaikus ir pan., ziuriu Jus vel apie tai diskutuojat??? Kai reikejo rasyti prasymus i darzlius sitame nebuvo jokiu eiliu? g.gif o i Volungele eiles buvo didziausos doh.gif Nors negaliu pasakyti, kad Volungele ten kazkas stebuklingo ar pasakisko...kokia jusu nuomone? Aciu
Atsakyti
Nežinau, aš leidžiu saviškę ten ir priekaištas darželiui vienas-kad eina vaikai į valgyklą, o ne grupėse valgo. Man tai didžiausias minusas. Daugiau viskas labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2011 01 07, 18:30)
Nežinau, aš leidžiu saviškę ten ir priekaištas darželiui vienas-kad eina vaikai į valgyklą, o ne grupėse valgo. Man tai didžiausias minusas. Daugiau viskas labai patinka.



o kodel nepatinka kad valgo negrupese?? 4u.gif
Atsakyti