Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(kameja1987 @ 2010 10 27, 19:27)
Mielos mamytes..... smile.gif
Neieškokit kažkokių priekbių.Auklėtojos šitame daržlyje yra visos puikios.Jos visą dienelę rūpinasi mūsų mažaisiais,kad jie būtų sotūs,pailsėtų.Vyksta visokie renginiai ax.gif .Šitoje grupėje lankė  mano draugų vaikutis ir jų atsiliepimai puikūs labai patenkinti jomis,tiek auklėtojomis, tiek auklyte.O kad jie sunkiai eina į darželį tai yra natūralu,juk jiems taip sunku atsiskirti nuo mamų.Kažkada šį darželį lankiau ir aš,dabar leidžiu sąvąjį,atsiminimai kuo puikiausi...Pamenu auklėtoją Drąsute,Regina,Linutę,Albiną,Angelę{kiek žinau jau ši auklėtoja nedirba
],aukl.Romą.Labai norėjom pas ją papulti,tik tada ji dirbo "Borūžėlių" gr.,šiuo metu kiek žinau dirba "Viščiukų" grupėje.Iš pažistamų girdėjau tik labai gerus atgarsius.
Tad mamos bukit geros susipažinkit su jomis ir pačios suprasit,kad be reikalo skundžiatės.... smile.gif  thumbup.gif


Ponia ar nebusite sios istaigos darbuotoja ir dar derektore? biggrin.gif
Atsakyti
aš tai visų visų tikrai negirčiau auklėtojų.... yra visokių, mano nuomone
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 10 27, 21:14)
aš tai visų visų tikrai negirčiau auklėtojų.... yra visokių, mano nuomone

visiskai pritariu 4u.gif
nesu priekabi mama ir tikrai neieskau prie ko prisikabinti, o ir vaikas eina noriai i darzeli, taciau man baisiausia buvo tai kad vaikai yra paliekami visiskai vieni doh.gif nezinau ar daznai taip buna ir ar ilgam, galbut tai buna tik anksti ryte, as galiu teigti tik tai ka maciau savo akimis, visi kiti dalykai tera tik smulkmenos, taciau butent sis faktas man labai nepatinka, juk nesvarbu kad tuo metu grupeje buna tik 3-4 vakai, taciau jie buna visiskai vieni. Kiti teveliai gal net ir nezino sito, gal tiesiog neuztaike to momento, o man teko...deja...ir tikrai ne viena karta...
Atsakyti
QUOTE(shokoladas123 @ 2010 10 27, 21:27)
Ponia ar nebusite sios istaigos darbuotoja ir dar derektore?  biggrin.gif

DEJA NESU NEI DIREKTORE,NEI DARBUOTOJA....ŠIUO METU AŠ DAR STUDIJUOJU....JEI KAM LABAI ĮDOMU... smile.gif
Atsakyti
[quote=dute_a,2010 10 27, 21:57]
vaikai yra paliekami visiskai vieni doh.gif nezinau ar daznai taip buna ir ar ilgam, galbut tai buna tik anksti ryte,
tai gal jus anksti ryte ir atvedat savo vaikuti, gal dar grupe nedirba, tik budinti, tai ir veskit i budincia smile.gif
Atsakyti
[quote=aaurim,2010 11 01, 20:26]
[quote=dute_a,2010 10 27, 21:57]
vaikai yra paliekami visiskai vieni doh.gif nezinau ar daznai taip buna ir ar ilgam, galbut tai buna tik anksti ryte,
tai gal jus anksti ryte ir atvedat savo vaikuti, gal dar grupe nedirba, tik budinti, tai ir veskit i budincia smile.gif
[/quote]
kai grupes nedirba, jos buna uzrakintos ir juo labiau jose nebuna kitu vaikuciu. grupe atrakina ryte atejusi aukletoja, ji atsiveda vaikucius is budincios grupes, butent tie vaikuciai ir buna vieni. tiesa turiu pripazinti, kad paskutine savaite situacija tikrai pagerejusi ir bent jau man neteko aptikti vaiku vienu, taciau tik man neteko, o kaip buna veliau teigti negaliu. bet mano akim ziurint situacija siektiek pasitaise thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2010 11 02, 11:43)
kai grupes nedirba, jos buna uzrakintos ir juo labiau jose nebuna kitu vaikuciu. grupe atrakina ryte atejusi aukletoja, ji atsiveda vaikucius is budincios grupes, butent tie vaikuciai ir buna vieni. tiesa turiu pripazinti, kad paskutine savaite situacija tikrai pagerejusi ir bent jau man neteko aptikti vaiku vienu, taciau tik man neteko, o kaip buna veliau teigti negaliu. bet mano akim ziurint situacija siektiek pasitaise thumbup.gif


Stai ir pacios pasikeite nuomone...malonu girdeti.... smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kameja1987 @ 2010 11 02, 22:59)
Stai ir pacios pasikeite nuomone...malonu girdeti.... smile.gif  smile.gif

Musu nuomone ne tokia, kad bukai uzsispirt ir nusitatyti prieš kažka, jei situacija keičias i gera tai puiku, mes tik to ir norim, o ne tai kad galvot kad viskas blogai, aukletojos blogos, darzelis blogas ir t.t. tikimes kad viskas pageres ir galu gale susitvarkys.
Atsakyti
QUOTE(Forget-it @ 2010 11 03, 21:41)
Musu nuomone ne tokia, kad bukai uzsispirt ir nusitatyti prieš kažka, jei situacija keičias i gera tai puiku, mes tik to ir norim, o ne tai kad galvot kad viskas blogai, aukletojos blogos, darzelis blogas ir t.t. tikimes kad viskas pageres ir galu gale susitvarkys.


Tikiu,kad nesat uzsispyrusios....ir malonu girdeti,kad situacija keiciasi i geraja puse. smile.gif smile.gif
Atsakyti
mamytes,
pries kiek laiko reiktu uzrasyti vaikiuka i paruosiamaja grupe (priesmokykline)?
BAndem lankyti si darziuka pries 2 metus, taciau sunkai mums sekesi, kol dukruzei naktiniai kosmarai prasidejo, tai ir nebeleidome.... unsure.gif
Atsakyti
[quote=Adryte07,2010 11 04, 17:53]
mamytes,
pries kiek laiko reiktu uzrasyti vaikiuka i paruosiamaja grupe (priesmokykline)?
BAndem lankyti si darziuka pries 2 metus, taciau sunkai mums sekesi, kol dukruzei naktiniai kosmarai prasidejo, tai ir nebeleidome.... unsure.gif
[/q

Kiek zinau galima ir dabar uzrasyti i priesmokykline...
Atsakyti
man tai įdomu, ar šiųmetė naujametinė šventė 22 dieną bus bendrai darželio, ar ji vyks atskirai grupėms g.gif
Atsakyti