Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(Forget-it @ 2010 10 19, 19:06)
Aš ir ta grupe negaliu atsidžiaugti, mano dukra lig šiol nori pas regina ir nesupranta kodel negali ten eiti.

o tai į kurią jūs dabar einate? nenorite sakyti? maniškė tai į 10 eina labai patenkinta auklėtojom esu. Abi labai labai fainos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 20 spalio 2010 - 10:52
O mes nuo spalio pradejom eiti i peliuku grupe! 4u.gif
Ir zinot, is pradziu labai baisu buvo, nes mano maziukas nu tooooks mamyciukas, kad net baisu buvo pagalvot kaip jis liks darzely. Bet su kiekviena diena asaru mazejo, o ketvirta diena tetis atidave sunu i aukletojos rankas visiskai be asaru!!!!!! Tad, manau, kad tai tikrai puikiu aukletoju nuopelnas, kad sugeba net su tokiais vaikais susikalbeti ir juos palenkti i savo puse! O dabar mano maziukas rytais tiesiog apsivynioja aukletojos kakla biggrin.gif

Tiesa sako mamytes, kad aukletoja Regina kazka turi tokio nenusakomai gero.....siandien ja maciau pirma karta, ir per kelias minutes ji igijo mano pasitikejima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 10 20, 11:51)
o tai į kurią jūs dabar einate? nenorite sakyti? maniškė tai į 10 eina labai patenkinta auklėtojom esu. Abi labai labai fainos.

Į 7. Iš vienos pusės aš jas suprantu, atėjo mažuliukai, jos prie didesniu pripratusios, savarankiskesniu, sunkiau gal suziureti, laikui bėgant visi ipras ir jos ir vaikai. Bet tas kad vaikai vieni būna, tas man baisiausia.

Iš peliuku gruopes Regina tai man iš didžiosios raidės ir šiaip ten visos fainos ir Diana ir šeimininkutė Aušra. Tiesiog už daug ką esu be galo joms dekinga. Tai žmonės pas kuriuos norisi grįžti vėl ir vel.
Kai darzelyje nebuvo auklėtojos ir vadavo Diana, tai mano mažoji buvo patenkinta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shokoladas123 @ 2010 10 19, 10:38)
Kaip pvz... Viena parase skunda atseit kilimai kolidoriuje smirda  doh.gif

Va čia tai aš ir pasibaisėjau doh.gif man kaip tik tie kilimai davė tokį namų jausmą, o dabar mūras, šalta doh.gif turbūt ta mama keičia namie kilimus arba bent jau tą prie dūrų kas keli mėn. doh.gif nu suprantu, kad matyt nelabai ji ką veikt turėjo, manau turi problemų ir su auklėtojom, viskuo nepatenkinta mama doh.gif kad tik mažiau tokių nesąmonių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2010 10 21, 09:04)
Va čia tai aš ir pasibaisėjau  doh.gif man kaip tik tie kilimai davė tokį namų jausmą, o dabar mūras, šalta  doh.gif turbūt ta mama keičia namie kilimus arba bent jau tą prie dūrų kas keli mėn.  doh.gif nu suprantu, kad matyt nelabai ji ką veikt turėjo, manau turi problemų ir su auklėtojom, viskuo nepatenkinta mama  doh.gif kad tik mažiau tokių nesąmonių  doh.gif

O su tais kilimais tikrai jaukiau buvo.
Atsakyti
QUOTE(Forget-it @ 2010 10 20, 18:39)
Į 7. Iš vienos pusės aš jas suprantu, atėjo mažuliukai, jos prie didesniu pripratusios, savarankiskesniu, sunkiau gal suziureti, laikui bėgant visi ipras ir jos ir vaikai. Bet tas kad vaikai vieni būna, tas man baisiausia.



visiskai pritariu drinks_cheers.gif nesu priekabi mama ir tikrai nesikabineju prie kilimu biggrin.gif ale 7 grupes aukletojom esu ziauriai nepatenkinta cool.gif o labiausiai mane siutina kaip ir sake Forget-it, tai kad vaikai paliekami visiskai vieni unsure.gif
atlekiu ryte i darziuka su mazium, vaikai vieni zaidzia, paklausus kur aukletoja, tik peciais patampo unsure.gif juk gali betkada nutikti nelaime, jie gi dar visai mazyciai, gali prisigalvoti visokiu zbitku...ir taip buna beveik kas ryta, karta pralaukiau aukletojos 15min bet taip ir nesulaukiau, vaikai visa laika prabuvo vieni, isbegau i darba ir palikau juos vienus...o direktore geriau ne kilimus ziuretu o aukletojas tvarkytu
Atsakyti
[quote=dute_a,2010 10 22, 21:14]
Ale ir tau su galva negerai, vedziau kelis metus i sia grupe, bet kad aukletoju nerasciau... dar taip nebuve. gal akys uztine tau buvo ? gal ateini sesta ryto, ar kazkas tokio ? pasiimti ir reiketu iki sesiu vakaro, tai rasi bet kuria aukletoja. tyliu, bet as apakes...teko girdeti, kad su kvapeliu buvai pasirodzius, tai gal todel aukletoju neradai ? atsipeikek
Papildyta:
QUOTE(Forget-it @ 2010 10 19, 17:23)

Gal reiktu tau smegenis pasioperuoti ? jei nori, kad vaikas degraduotu, vesk toliau i lopseli, ir taip iki 18 vaiki sueis. kiek teko dometis psichologija, tai mamoms greiciausiai klimakso problemos kyla, o pasekoje to ir vaikams. ir nereikia cia aukletoju kaltinti. mano vaikui lopsyje buvo gerai, o dabar dar geriau, kas kart su sypsena pasilieka. o kad aukletoju nerasciau, tai nera taip buve, nustokit fantazuoti.
Atsakyti
QUOTE(aaurim @ 2010 10 25, 23:30)
Gal reiktu tau smegenis pasioperuoti ? jei nori, kad vaikas degraduotu, vesk toliau i lopseli, ir taip iki 18 vaiki sueis. kiek teko dometis psichologija, tai mamoms greiciausiai klimakso problemos kyla, o pasekoje to ir vaikams. ir nereikia cia aukletoju kaltinti. mano vaikui lopsyje buvo gerai, o dabar dar geriau, kas kart su sypsena pasilieka. o kad aukletoju nerasciau, tai nera taip buve, nustokit fantazuoti.

Matosi kad uzsiregsitravo vien del to kad nesamoniu prirašytų. lotuliukas.gif turbut pačiai reiktų pasioperuoti smegenis, nes iš kart puola nei žino nei matė, nei kas kalbejo apie vaiko leidima i lopšelį iki 18 metu. Jei ten buvo geriau tai buvo geriau, faktas ir ko čia pykti.
O dėl klimakso, įdomiai, matosi nesusipažinus su moterų organizmo pokyčiais, bet visokiu žmonių yra visokiu reikia. Imk balioneli 4u.gif
Džiaugiuosi kad tau pasitaike kad visad randi aukletojas, bet tai nereiškia kad kažkas fantazuoja.
Atsakyti
QUOTE(Forget-it @ 2010 10 26, 10:14)
Matosi kad uzsiregsitravo vien del to kad nesamoniu prirašytų.  lotuliukas.gif turbut pačiai reiktų pasioperuoti smegenis, nes iš kart puola nei žino nei matė, nei kas kalbejo apie vaiko leidima i lopšelį iki 18 metu. Jei ten buvo geriau tai buvo geriau, faktas ir ko čia pykti.
O dėl klimakso, įdomiai, matosi nesusipažinus su moterų organizmo pokyčiais, bet visokiu žmonių yra visokiu reikia. Imk balioneli  4u.gif
Džiaugiuosi kad tau pasitaike kad visad randi aukletojas, bet tai nereiškia kad kažkas fantazuoja.

neverta gincytis su tokiais kurie tiesiog ateina pasismaginti doh.gif turbut nei vaiku neturi rolleyes.gif

o idomumo delei pridursiu, kad akoholio nevartoju jau kelerius metus visiskai tongue.gif o ir vaika is darzelio pasiimu ne veliau kaip 17val biggrin.gif o ir akys retai kada uztine buna biggrin.gif regejimu taippat nesiskundziu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaurim @ 2010 10 25, 23:30)
Gal reiktu tau smegenis pasioperuoti ? jei nori, kad vaikas degraduotu, vesk toliau i lopseli, ir taip iki 18 vaiki sueis. kiek teko dometis psichologija, tai mamoms greiciausiai klimakso problemos kyla, o pasekoje to ir vaikams. ir nereikia cia aukletoju kaltinti. mano vaikui lopsyje buvo gerai, o dabar dar geriau, kas kart su sypsena pasilieka. o kad aukletoju nerasciau, tai nera taip buve, nustokit fantazuoti.

Oho unsure.gif nu tikras "būras", kitaip nepavadinsi, jaučiu žiauriai kietas vyras esi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2010 10 21, 09:04)
Va čia tai aš ir pasibaisėjau  doh.gif man kaip tik tie kilimai davė tokį namų jausmą, o dabar mūras, šalta  doh.gif turbūt ta mama keičia namie kilimus arba bent jau tą prie dūrų kas keli mėn.  doh.gif nu suprantu, kad matyt nelabai ji ką veikt turėjo, manau turi problemų ir su auklėtojom, viskuo nepatenkinta mama  doh.gif kad tik mažiau tokių nesąmonių  doh.gif



QUOTE(Forget-it @ 2010 10 21, 13:53)
O su tais kilimais tikrai jaukiau buvo.


Visada galite paprasyti direktores kad kilimus grazntu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2010 10 22, 22:14)
visiskai pritariu drinks_cheers.gif nesu priekabi mama ir tikrai nesikabineju prie kilimu biggrin.gif ale 7 grupes aukletojom esu ziauriai nepatenkinta cool.gif o labiausiai mane siutina kaip ir sake Forget-it, tai kad vaikai paliekami visiskai vieni unsure.gif
atlekiu ryte i darziuka su mazium, vaikai vieni zaidzia, paklausus kur aukletoja, tik peciais patampo unsure.gif juk gali betkada nutikti nelaime, jie gi dar visai mazyciai, gali prisigalvoti visokiu zbitku...ir taip buna beveik kas ryta, karta pralaukiau aukletojos 15min bet taip ir nesulaukiau, vaikai visa laika prabuvo vieni, isbegau i darba ir palikau juos vienus...o direktore geriau ne kilimus ziuretu o aukletojas tvarkytu


Mielos mamytes..... smile.gif
Neieškokit kažkokių priekbių.Auklėtojos šitame daržlyje yra visos puikios.Jos visą dienelę rūpinasi mūsų mažaisiais,kad jie būtų sotūs,pailsėtų.Vyksta visokie renginiai ax.gif .Šitoje grupėje lankė mano draugų vaikutis ir jų atsiliepimai puikūs labai patenkinti jomis,tiek auklėtojomis, tiek auklyte.O kad jie sunkiai eina į darželį tai yra natūralu,juk jiems taip sunku atsiskirti nuo mamų.Kažkada šį darželį lankiau ir aš,dabar leidžiu sąvąjį,atsiminimai kuo puikiausi...Pamenu auklėtoją Drąsute,Regina,Linutę,Albiną,Angelę{kiek žinau jau ši auklėtoja nedirba
],aukl.Romą.Labai norėjom pas ją papulti,tik tada ji dirbo "Borūžėlių" gr.,šiuo metu kiek žinau dirba "Viščiukų" grupėje.Iš pažistamų girdėjau tik labai gerus atgarsius.
Tad mamos bukit geros susipažinkit su jomis ir pačios suprasit,kad be reikalo skundžiatės.... smile.gif thumbup.gif
Atsakyti