Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

QUOTE(saidutea @ 2010 08 30, 15:16)
mes i Mazyliu grupe papuolem rolleyes.gif tai kaip suprantu yra dvi lopselinuku grupes?


na kad ne viena tai tikrai, bet kiek konkreciai tai nezinau blush2.gif
Atsakyti
Mano dukryte nuo šiandien pradėjo lankyti šį darželį, papuolėm į 3 skruzdeliukų grupę, žiūriu labai mažai atsiliepimų apie šios grupės auklėtojas. Tikiuosi viskas bus gerai ir greit priprasim 4u.gif
Atsakyti
Mes lankom šitą darželį thumbup.gif
lopšelyje buvom Mažylių grupėj - auklėtojos Onutė ir Irena labai nuostabios thumbup.gif thumbup.gif tik geri atsiliepimai wub.gif o yra 2 lopšelio grupės mirksiukas.gif
dabar lankom 8 grupę - auklėtojos irgi labai geros thumbup.gif thumbup.gif pradžioj gal buvo sunku, nes mus iškėlė, o ten buvo daug didesnių vaikų ir maniškio mažiuko nepriėmė vaikai į kolektyvą, bet va nuo rugsėjo išsilygino amžius ir viskas labai liux thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pamajwa @ 2010 09 07, 10:05)
Mano dukryte nuo šiandien pradėjo lankyti šį darželį, papuolėm į 3 skruzdeliukų grupę, žiūriu labai mažai atsiliepimų apie šios grupės auklėtojas. Tikiuosi viskas bus gerai ir greit priprasim 4u.gif

Sūnus lanko 3 grupę, ir galiu pasakyti kad auklėtojos yra fainos, nes ir dukra tą pačią grupę lankė ir abiem labai patiko, jokių problemų nebuvo su dukra, o dabar ir sūnui patinka.
Atsakyti
O as girdejau kad siuo metu darzelyje vyksta kazkokie nesusipratimai. Ateje keletas nauju vaikuciu, kuriu laaaabai priekabios mamytes pasitaike, tai dabar sokdina ant ausu visa darzeli. Panasu kad net direktores kede klibeti pradejo. Kasdien vis patikrinimai ir komisijos is Svietimo... schmoll.gif
Negi mamos nesupranta, kad tokie dalykai sukelia labai didele itampa viso kolektyvo nuotaikai? I rkam paskui visa tai atsiliepia? Zinoma kad musu vaikuciams. doh.gif
Zodziu mamos linkiu nebuti tokios priekabioms...

Kaip pvz... Viena parase skunda atseit kilimai kolidoriuje smirda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shokoladas123 @ 2010 10 19, 10:38)
O as girdejau kad siuo metu darzelyje vyksta kazkokie nesusipratimai. Ateje keletas nauju vaikuciu, kuriu laaaabai priekabios mamytes pasitaike, tai dabar sokdina ant ausu visa darzeli. Panasu kad net direktores kede klibeti pradejo. Kasdien vis patikrinimai ir komisijos is Svietimo...  schmoll.gif
Negi mamos nesupranta, kad tokie dalykai sukelia labai didele itampa viso kolektyvo nuotaikai? I rkam paskui visa tai atsiliepia? Zinoma kad musu vaikuciams.  doh.gif
Zodziu mamos linkiu nebuti tokios priekabioms...

Kaip pvz... Viena parase skunda atseit kilimai kolidoriuje smirda  doh.gif

Na va kodel tų kilimų nėra. cool.gif
Lopšeliu aš buvau neraliai patenkinta, tačiau perejus i darželio grupe, labai nusivyliau. Ypač akis bado tas faktas kad vaikai dažnai yra paliekami vieni, o jei kas nutiktų ir tai ne vienas kartas ir ne du. Baisu, kiek girdejau kad tas vyksta ir kitose grupese. Kai mano dukra labai norejo eiti i adrzeli ir po vasaros labai lauke, tad dabar kas ryta ašaros kad nenori, jaučiuosi kaip mama gegutė numesdama savo vaika. Ir nemanau kad čia vaiko problema, jei į lopšeli noredavo eiti, o dabar nenori ir vaikai dabar tie patys, tik auklėtojos kitos.
Atsakyti
QUOTE(Forget-it @ 2010 10 19, 17:23)
Na va kodel tų kilimų nėra. cool.gif
Lopšeliu aš buvau neraliai patenkinta, tačiau perejus i darželio grupe, labai nusivyliau. Ypač akis bado tas faktas kad vaikai dažnai yra paliekami vieni, o jei kas nutiktų ir tai ne vienas kartas ir ne du. Baisu, kiek girdejau kad tas vyksta ir kitose grupese. Kai mano dukra labai norejo eiti i adrzeli ir po vasaros labai lauke, tad dabar kas ryta ašaros kad nenori, jaučiuosi kaip mama gegutė numesdama savo vaika. Ir nemanau kad čia vaiko problema, jei į lopšeli noredavo eiti, o dabar nenori ir vaikai dabar tie patys, tik auklėtojos kitos.

o kokioj jūs grupėj? kokios auklėtojos?
Atsakyti
Mano mazyle lanko 4 peliuku grupe, esam labai patenkintos, mazyle pasilieka su dziaugsmu darziuke wub.gif
Aukletojom irgi esu paenkinta, ypac Regina wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigitela: 19 spalio 2010 - 17:23
QUOTE(sigitela @ 2010 10 19, 18:22)
Mano mazyle lanko 4 peliuku grupe, esam labai patenkintos, mazyle pasilieka su dziaugsmu darziuke wub.gif

tai čia lopšelio grupė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 10 19, 18:23)
tai čia lopšelio grupė smile.gif

taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitela @ 2010 10 19, 18:22)
Mano mazyle lanko 4 peliuku grupe, esam labai patenkintos, mazyle pasilieka su dziaugsmu darziuke wub.gif
Aukletojom irgi esu paenkinta, ypac Regina wub.gif  thumbup.gif

Aš ir ta grupe negaliu atsidžiaugti, mano dukra lig šiol nori pas regina ir nesupranta kodel negali ten eiti.
Atsakyti
QUOTE(shokoladas123 @ 2010 10 19, 10:38)
O as girdejau kad siuo metu darzelyje vyksta kazkokie nesusipratimai. Ateje keletas nauju vaikuciu, kuriu laaaabai priekabios mamytes pasitaike, tai dabar sokdina ant ausu visa darzeli. Panasu kad net direktores kede klibeti pradejo. Kasdien vis patikrinimai ir komisijos is Svietimo...  schmoll.gif
Negi mamos nesupranta, kad tokie dalykai sukelia labai didele itampa viso kolektyvo nuotaikai? I rkam paskui visa tai atsiliepia? Zinoma kad musu vaikuciams.  doh.gif
Zodziu mamos linkiu nebuti tokios priekabioms...

Kaip pvz... Viena parase skunda atseit kilimai kolidoriuje smirda  doh.gif


Pritariu tam, kad mažiau kabinėtis reikia prie visko. O toms mamytėms kurioms nepatinka šitas darželis, tegul susieško geresnį, arba auklę pasisamdo( nes abejoju ar kuriam nors darželį joms tiks), o ne visiem nervus gadina..... Nes tikrai pasitaiko mamų, kurioms viskas negerai, kad auklėtoja per mažai dėmesio jų vaikui skiria, kad kažkuris vaikas iš jų vaiko žaislą atėmė, ar pastūmė.
O šiaip tai šitas darželis yra super, mes jau 5 metus kaip jį lankom ir tikrai nenusivylėm (dukra jau baigė šį darželį, o sūnus dabar lanko).
Atsakyti