Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

[quote=semkaxxx,2010 04 01, 12:25]



Man grupė patinka, tik mano sūnelis naujokas, tai nelabai ką nori daryti - dainuoti eina, maau, kad darbelius ne visus daro ir t.t. Dabar atostogaujame. Žiūriu, kad jūs broliuką turite, nuoširdžiai sveikiname!!!!!!!!! thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2010 07 26, 18:03)
biggrin.gif  kai pagalvoji, vos suzinojus, kad laukiesi reikia drozti i darzeli uzsirasyt, bo gali ir po 2-3 metu nepakliut  doh.gif

tik bėda ta, kad reikia gimimo liudijimą pateikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 07 27, 08:43)
tik bėda ta, kad reikia gimimo liudijimą pateikti biggrin.gif

biggrin.gif va va biggrin.gif gerai butu, jei tiktu tik daktaro israsas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(antuke @ 2010 06 15, 02:02)
Sveikutes
Prisiminiau, kaip mano vaikas lanke si darzeli ir tokia nostalgija apeme, kad net uzsukau paskaityti kaip sis darzeliukas laikos..
maniskis ejo pas sitas dvi aukletojas.. Tikrai kad buvo kazkokios problemos su Genovaite, nes ir mano labai verkdavo tomis dienomis, kai ji dirbdavo.. Bet paskui kazkokiu budu jam pavyko ir su ja susidraugauti.. kaip supratau, sita aukletoja atleido.. Tai gal ir gerai, nes ir man ji atrodo per griezta tokius mazylius priziureti..
o va del Onutes, tai labai labai tikiuosi, jog ji tebedirba.. Nes tikrai isimyleje mes sita aukletoja buvom visi..

Laba,
Sūnus irgi ėjo pas auklėtoją Onutę, o vietoj Genovaitės, dabar yra auklėtoja Irutė, irgi superinė auklėtoja. Sūnui abi auklėtojos labai patiko ir jokių problemų nebuvo. Bet dabar jau mums 3 metai ir mus perkėlė į darželio grupę. Auklėtojos irgi labai fainos, toj pačioj grupėj dukra paruošiamukus baigė. Šiaip tai darželis yra tikrai geras, ir auklėtojos visos fainos, nes daukra jį lankė ir jokių problemų nebuvo, tai kai reikėjo sūnų užrašyti į darželį, tai apie kitą net negalvojom, nors šis darželis mums nėra prie namų.
Atsakyti
QUOTE(ingaj1 @ 2010 08 06, 10:08)
Laba,
Sūnus irgi ėjo pas auklėtoją Onutę, o vietoj Genovaitės, dabar yra auklėtoja Irutė, irgi superinė auklėtoja. Sūnui abi auklėtojos labai patiko ir jokių problemų nebuvo. Bet dabar jau mums 3 metai ir mus perkėlė į darželio grupę. Auklėtojos irgi labai fainos, toj pačioj grupėj dukra paruošiamukus baigė. Šiaip tai darželis yra tikrai geras, ir auklėtojos visos fainos, nes daukra jį lankė ir jokių problemų nebuvo, tai kai reikėjo sūnų užrašyti į darželį, tai apie kitą net negalvojom, nors šis darželis mums nėra prie namų.

is tikruju labai smagu girdeti tokius atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
Na va, ir mes nuo rugsejo zygiuosime i lopsiuka rolleyes.gif Pirmadieni vaziuosim del visu detaliu su direktore pakalbet, tada jau bus daugmaz viskas aisku. O pakliuvom i mazyliu grupe, gal kas kokiu atsiliepimu? Ar vaikai vis dar vedami i valgykla valgyti ar jau pasikeite sistema?
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 08 21, 23:28)
Na va, ir mes nuo rugsejo zygiuosime i lopsiuka rolleyes.gif Pirmadieni vaziuosim del visu detaliu su direktore pakalbet, tada jau bus daugmaz viskas aisku. O pakliuvom i mazyliu grupe, gal kas kokiu atsiliepimu? Ar vaikai vis dar vedami i valgykla valgyti ar jau pasikeite sistema?

šiaip tai kiek žinau tai eina į valgyklą visi.

Kažkada prieš krizę girdėjau, kad norėta iš valgyklos padaryt grupę ar kažką, ale paskui matyt pinigėlių tam jau nebebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Mildute @ 2010 08 22, 09:43)
šiaip tai kiek žinau tai eina į valgyklą visi.

Kažkada prieš krizę girdėjau, kad norėta iš valgyklos padaryt grupę ar kažką, ale paskui matyt pinigėlių tam jau nebebuvo.

Dėkui Už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 08 24, 15:28)
Dėkui Už atsakymą 4u.gif


i kuria grupe eisit?
Mes irgi nuo rugsejo keliausime i peliuku grupe 4u.gif Gal kas galit ka papasakot apie sios grupes aukletojas ax.gif
Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitela @ 2010 08 25, 18:24)
i kuria grupe eisit?
Mes irgi nuo rugsejo keliausime i peliuku grupe 4u.gif  Gal kas galit ka papasakot apie sios grupes aukletojas ax.gif
Aciu is anksto 4u.gif

nuostabios auklėojos thumbup.gif As bent jau daugiau nei patenkinta buvau šia grupe, gaila jau kad turim iseiti.
Atsakyti
QUOTE(Forget-it @ 2010 08 25, 19:42)
nuostabios auklėojos  thumbup.gif As bent jau daugiau nei patenkinta buvau šia grupe, gaila jau kad turim iseiti.


smagu girdeti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitela @ 2010 08 25, 17:24)
i kuria grupe eisit?
Mes irgi nuo rugsejo keliausime i peliuku grupe 4u.gif  Gal kas galit ka papasakot apie sios grupes aukletojas ax.gif
Aciu is anksto 4u.gif


mes i Mazyliu grupe papuolem rolleyes.gif tai kaip suprantu yra dvi lopselinuku grupes?
Atsakyti