Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

Labuka,

Mes i gintareli uzsirasem pries 1.5 metu ir papuolem thumbup.gif , nors nesitikejau ax.gif . Sake, kad lb daug vaikiuku yra, jau, kai laukiausi, tai liepe vos ne is kart uzsirasyti. Mes keliausim i lopseli nuo rugsejo. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krislelis:): 18 kovo 2010 - 16:14
QUOTE(semkaxxx @ 2010 03 10, 15:19)
Mes lankom sita grupe ax.gif








O, kaip smagu!!!! Gal galite ka nors daugiau papasakoti?
Atsakyti
Mes jau seniai lankom sita darzeli. Einam i 8 grupe. Aukletojos labai fainos. Siaip niekuo as ir nesiskundziu. O darzelis nedirbs rugpjuti, bet duoda eiti i Ausrines darzeli ta menesi. Pernai ten ejom irgi man rodos rugpbuti. Tai ir ten viskas ciki.
Atsakyti
QUOTE(aagnyte @ 2010 03 20, 01:30)
O, kaip smagu!!!! Gal galite ka nors daugiau papasakoti?



Niu net nzn ka pasakoti, kolkas neturiu kuo skustis o ir sunukui patinka.Aukletojos labai fainos jauciasi, kad kiekvienam vaikui rodomas demesys, su juo padirmama, nes kai parsinesa darbelius matosi,kad pats be aukletojos ranku nebutu taip padares.
O jus ruosetes eiti i sia grupe ar jau einat?
Atsakyti
QUOTE(Lius'ka @ 2010 03 11, 17:37)
O mes vilciu nebeturim...  cry.gif



siais laikais,norint gauti vieta reikia su vokeliu nueiti,tada manau greit atsiras vieta g.gif

mano mazei dar tik 6menesiukai,galvoju irgi ten leisti,bet net nebuvau uzejus dar i ta darzeli smile.gif bet reiktu ir garliavoj i kazkoki uzsirasyti,nes nama ten statomes,nezinau per kiek laiko persikelsim.kazin priimtu i 2 darzelius prasymus g.gif
Atsakyti
kad ir į penkis galima užsirašyti kol kas bent jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sakaviciute @ 2008 09 19, 12:57)
Liepos menesi liovemes lanke darzeli, ir apskritai ruosemes eiti i teisma, svietimo ministerija ar panasiai (bet paskui apsigalvojau), del vienos is aukletoju. Viena Onute, kita Genovaite. Tai ta Onute, tai zinokit zodziu neturiu nei as, nei kitos mamos - ji vaikus turbut kartais net geriau priziuri nei mama, jau tokia miela, man net gera buna kai jai palieku vaika smile.gif tas pats kas savo mamai palikciau smile.gif LIUKS aukletoja. o vat ta Genovaite...


Sveikutes
Prisiminiau, kaip mano vaikas lanke si darzeli ir tokia nostalgija apeme, kad net uzsukau paskaityti kaip sis darzeliukas laikos..
maniskis ejo pas sitas dvi aukletojas.. Tikrai kad buvo kazkokios problemos su Genovaite, nes ir mano labai verkdavo tomis dienomis, kai ji dirbdavo.. Bet paskui kazkokiu budu jam pavyko ir su ja susidraugauti.. kaip supratau, sita aukletoja atleido.. Tai gal ir gerai, nes ir man ji atrodo per griezta tokius mazylius priziureti..
o va del Onutes, tai labai labai tikiuosi, jog ji tebedirba.. Nes tikrai isimyleje mes sita aukletoja buvom visi..
Atsakyti
Gal kas nors galit papasakoti apie Valdorfo grupe, ka vaikai ten veikia. Ar mokinasi rasyti, skaiciuoti g.gif
Atsakyti
siandien uzrasiau vaika i si darzeli, sake vietos bus tik 2011 metais, gal net nuo nauju metu lopselio grupeje.. bandysim papult ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskute5: 07 liepos 2010 - 17:09
as i si darzeli irgi savo maziu uzrasiau, tik 2012 smile.gif niu jei nepapulsim i viena, tai gal papulsim i Gintareli smile.gif

kiek pasiskaiciau tikrai neblogi apie si darzeli atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
Mes nuo 2013 jau buvom užsirašyt.
Atsakyti
biggrin.gif kai pagalvoji, vos suzinojus, kad laukiesi reikia drozti i darzeli uzsirasyt, bo gali ir po 2-3 metu nepakliut doh.gif
Atsakyti