Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Gintarėlis"

Mano berniukas nuo metukų su puse pradėjo eit į šį darželį ir aš esu juom patenkinta - gal kai kurioms mamoms ir labiau patinka, kad vaikas vienoje patalpoje ir miega, ir žaidžia, ir valgo, bet juk ir namuose visuose kambariuose nevalgoma - kam gi reikalinga virtuvė?
Dėl lopšelinukų - jie bendroje valgykloje mato kaip dičkiai valgo ir patys užsikrečia noru pasirodyt, kad nors jie ir maži bet patys sugeba valgyt kaip ir dideli vaikai - taip įgauna savarankiškumo.
aš džiaugiuos ir auklėtomis, ir visa disciplina šiame darželyje - ir kitą savo vaikutį būtinai leisiu eit į jį.
Atsakyti
QUOTE(Delsey @ 2009 10 20, 12:29)
Pradeda man nepatikt sis darzelis .Kaip bebutu gaila jei niekas nepasikeis teks ieskotis kito ..... daug jame ir  pliusu yra,aukletojos neblogos.Bet siais metais tai baisuma .Pinigus mokam,daiktus ivairiausius nesam,vaikai zaisti neturi su kuo  blink.gif  . Tv ziurimas per savaite maziausiai 3-4 kartus  doh.gif  . Ir nereik cia aiskinti,kad mokomoji medziaga . Kuo puikiausiai vaikas isaiskina kokius filmukus ziuri,kiek kartu ir kokiu metu . Vaika nuvedu - visi susodinti i kamputi ratuku jau spokso . Vaika pasiimu -vel ziuri  doh.gif . Kai kuriems jau matomai atsibode tai zaidzia kazka...

Tikrai budavo- susirinkimai ,tevu klausdavo ar vedam vaikus i lauka,ar ne .Pvz tardavomes,kad rudeni iki tam tikro laikotarpio vaikai nevedami,nes dregme lauke ir pan.  Motyvacija visada budavo,i vaiku interesus atsizvelgdavo . Kas dabar atsitiko?

Suprantu as ir tas aukletojas,kad su daug vaiku sunku susitvarkyt ir t.t . ir pan. Yra tokiu aukletoju,kurios dirba su meile. Vienetai tokiu. Kurios atiduoda visa save. Joms norisi tik zemai nusilenkt,per sventes gelyte iteikt ir didelis ACIU pasakyt .


Atsiprasau, o cia kokioje grupeje taip daug ziurima TV? g.gif

Beje, gal kas gali parasyti daugiau apie Meskuciu grupe ir joje dirbancia aukletojas Drasute ir Jelena? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NEFRITAS @ 2009 11 11, 14:28)
Atsiprasau, o cia kokioje grupeje taip daug ziurima TV?  g.gif

Beje, gal kas gali parasyti daugiau apie Meskuciu grupe ir joje dirbancia aukletojas Drasute ir Jelena? ax.gif


Jau nebelopselio grupe.Vienos aukletojos veda vaikus i lauka,kitos geriau tv duos. O dabar kai su visu algelemis ne kas tai niekas ir dirbt nenori.O kuom tie vaikai kalti? Ir jei ziuri mokomaja programa ,kaip kazkas cia minejo,tai kodel tv yra uzslepti grupese ir tevai niekada nemato ka vaikai ziuri?

Apie Jelena girdejau tik geriausius atsiliepimus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delsey: 12 lapkričio 2009 - 21:51
QUOTE(Delsey @ 2009 11 12, 22:50)
Jau nebelopselio grupe.Vienos aukletojos veda vaikus i lauka,kitos geriau tv duos. O dabar kai su visu algelemis ne kas tai niekas ir dirbt nenori.O kuom tie vaikai kalti? Ir jei ziuri mokomaja programa ,kaip kazkas cia minejo,tai kodel tv yra uzslepti grupese ir tevai niekada nemato ka vaikai ziuri?

Apie Jelena girdejau tik geriausius atsiliepimus  cool.gif

telikai užslėpti dėl sanepideminės ar kokios kitos tarnybos... negalima iš tiesų, kad telikai būtų grupėse. Tik todėl jie užslėpti. O šiaip aš tai matau kad pvz Tomas ir Džeris eina, paskui pasakojo, kad Ledynmetį rodė.... žinau kur tas telikas ir ttt, neslepia nuo tėvų teliko auklėtojos... o ką joms daryt-pastatė tuos telikus ir viskas.... nepatinka ir man tas dalykas labai. Nu bet ką padaryt....
Atsakyti
na apie aukletoja Jelena nieko gero negirdejau,ir pati tik blogiausius atsiliepimus galiu pasakyti...nekompetetinga aukletoja,vien jau tai kaip su savo anuke viesoj vietoj elgiasi,baisu ziuret,tai as isivaizduoju kaip ji su vaikais svetimais turetu elgtis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NEFRITAS @ 2009 11 11, 13:28)

Beje, gal kas gali parasyti daugiau apie Meskuciu grupe ir joje dirbancia aukletojas Drasute ir Jelena? ax.gif

Mes lankom šią grupę ax.gif viskas gerai, abi auklėtojos man patinka ir auklytė šauni 4u.gif


QUOTE(djanukas @ 2009 11 15, 11:10)
na apie aukletoja Jelena nieko gero negirdejau,ir pati tik blogiausius atsiliepimus galiu pasakyti...nekompetetinga aukletoja,vien jau tai kaip su savo anuke viesoj vietoj elgiasi,baisu ziuret,tai as isivaizduoju kaip ji su vaikais svetimais turetu elgtis schmoll.gif

Nu matai, o aš atvirkščiai, kaip tik girdėjau apie ją gerų atsiliepimų ir nė vieno blogo rolleyes.gif o dėl anūkės tai aš manau, kad nieko čia blogo jog su ja griežčiau elgiamasi, nes ji tada galėtų neklausyt, juk močiutė šalia, o kiti vaikai tai pastebėtų, kad ji daugiau lepinama doh.gif tikrai normaliai ji elgiasi su visais vaikučiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2009 11 16, 14:54)
Mes lankom šią grupę  ax.gif viskas gerai, abi auklėtojos man patinka ir auklytė šauni  4u.gif
Nu matai, o aš atvirkščiai, kaip tik girdėjau apie ją gerų atsiliepimų ir nė vieno blogo  rolleyes.gif o dėl anūkės tai aš manau, kad nieko čia blogo jog su ja griežčiau elgiamasi, nes ji tada galėtų neklausyt, juk močiutė šalia, o kiti vaikai tai pastebėtų, kad ji daugiau lepinama  doh.gif tikrai normaliai ji elgiasi su visais vaikučiais  4u.gif



nu Drasute man labaiu patinka, bet ir Jelena nesiskundziam, ji labaiu prie mergaiciu smile.gif
Atsakyti
mamytes, gal kurios vaikelis lanko peledziuku 5 grupe? Butu saunu, kad atsilieptumete. 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, o nezinot, ar dirba sis darzelis vasara? Ten dabar direktore serga, tai niekas nieko nezino blink.gif
Mum 2 metukai bus liepos men. ir jau reikes man i darba eiti, tai kur vaika deti, jei darzelis nedirbs? verysad.gif
Uzsirasem ten, tai nuo rugsejo men. priims, o ka daryti liepa-rugpjuti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lius'ka @ 2010 01 18, 15:09)
Mamytes, o nezinot, ar dirba sis darzelis vasara? Ten dabar direktore serga, tai niekas nieko nezino  blink.gif
Mum 2 metukai bus liepos men. ir jau reikes man i darba eiti, tai kur vaika deti, jei darzelis nedirbs?  verysad.gif
Uzsirasem ten, tai nuo rugsejo men. priims, o ka daryti liepa-rugpjuti?  unsure.gif

kiek žinau, pernai darželis liepos mėnesį atostogavo.... bet ėjo į Aušrinę kam reikėjo... Kiek žinau kai Aušrinė atostogauja, tada kam reikia eina į gintarėlį...
Atsakyti
Grupės formuojamos nuo rugsėjo. Aš irgi norėjau, kad rugpjūčio gale pradėtų, priprastų, deja priėmė tik nuo rugsėjo 1.
Atsakyti
kiek žinau, tikrai galima bandyt prašytis nuo vasaros... gal kam nors ir nesigauna, bet žinau atvejų ką priėmė mirksiukas.gif ir be jokių padėkų mirksiukas.gif
Atsakyti